Forum   williams

williams

(322 wyniki)
  • Mam wrażenie, że niektórzy murzyni, którzy doszli do jakiś pieniędzy np. raperzy czy właśnie takie gwiazdy sportu jak Williams dostają małpiego rozumu i wydaje im się, że są lepsi i podwójnie odgrywają się i leczą swoje kompleksy ciemnej skóry. Jak się ktoś zabiera za grę w której obowiązują zasady i generalnie klasa to pewnych rzeczy się nie robi. Nie cierpię obu sióstr i bardzo się cieszyłem jak wczorał tak łatwo przegrała. www.sport.pl/tenis/1,101357,10271183,US_Open__Serena_Williams_k...
  • Mamy największy sukces polskiej tenisistki,największy sukces polskiego tenisa,a jak wygra to będzie to mega sukces bo jeszcze nigdy żadna polska tenisistka,żaden polski tenisista osiągnął takiego szczytu.Trzymajmy mocno kciuki za Agnieszkę by wygrała.Początek spotkania o godzinie 15:00,transmisja w Polsat Sport,WSZYSCY przed telewizory!!!!!!!!
  • Poprzedni watek zarchiwizowany forum.gazeta.pl/forum/w,16375,81287198,81287198,Tunele_Gordona_i_Williamsa.html Macie więcej opinii o tej serii, własnie wyszedł piaty tom i nie doczytałam, że ostatni - warto dla fana Gone, Igrzysk śmierci?
  • Bardzo dobrze!, niech wszyscy mają równe szanse. Młody nie mógł, to czemu stary może? Za osiągnięcia? Bo jest w znanym zespole? Brawo dla Williamsa.
  • Czy gdzieś można dostać ich dramaty? Nic nie mogę znaleźć i co czytaliście? Czytam "Boskie szaleństwo" Kottlera i tak sobie szukam między nazwiskami...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się