Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      wymaz z pochwy

wymaz z pochwy

(9 wyników)
    • czesc , mialam zrobiony wymaz z pochwy, laboratorium fryda, wynik: wyhodowano szczepy- Escherichia coli- nieliczne i Entrerococcus sp- nieliczne, [b]Wyizlolowane bakterie stanowia flore fizjologiczna.[/b] Gardnella vaginalis nie wyhodowano grzybów drożdzopodobnych nie wyhodowano paleczki kwasu mlekowego nie wyhodowano czy ten wynik jest ok, jak sie leczyc ? wizyte ma dopiero za 2 tygodnie
    • Po ostatnio stwierdzonej u ginekologa infekcji zastosowałam kurację przeciwdrobnoustrojową robionymi globulkami przez 10 dni łącznie z 2 tygodniową kuracją Flukonazolem /200mg przez 14 dni/, dodatkowo 200 mg Flukonazolu po miesiączce....i nadal nie czuję się zdrowa. Pieczenie, swędzenie i okropne kłucie w pochwie. Zrobiłam sobie prywatnie w Luxmedzie wymaz z pochwy /pobierała połozna/, dałabym się zabić, że wyjdą jakieś grzyby lub bakterie, a tu...brak grzybów,flora fizjologiczn...
    • odebralam dzisiaj wynik z wymazu z pochwy;lactobacillus vaginalis-dosc liczne w prep,ziarniaki-poj w pw,leukocyty-poj w prep,nabłonki-poj w prep,w posiewach wyhodowano Staphylococcus epidermialis.Bardzo prosze o przetlumaczenie wynikow,dziekuje
    • Z wymazu wyszło mi- Lactobacillus sp-obfity. czy to grzybica? proszę o pomoc- dziękuje
    • Wymaz z pochwy wykazał mi dwa szczepy bakterii: 1)MRCNS oprne na metacyklinę gronkowce koagulazoujemne 2)escherichia coli Czy są to grożne bakterie? Co powodują? Czy są trudne do wyleczenia? I co oznacza skrót MRCNS, dotyczący gronkowca? Bardzo proszę o wszelkie informacje na ten temat.Jest to dla mnie bardzo ważne, bo podejrzewam, że te bakterie są u mnie powodem ciągłych stanów zapalnych pochwy.
    • Zanim zdecydowałam się rozpocząć ten wątek postarałam się jak najwięcej na ten temat znaleźć w wątkach już istniejących. Niestety zamiast rozjaśnić to mi to zaciemniło cały obraz. ale po kolei. Jakieś pół roku temu odczuwałam swędzenie i pieczenie w pochwie. Poszłam do ginekologa, ten uznał, że to grzybica, przepisał mi Gynoxin i wszystko ładnie przeszło. Minęły 2 miesiące i problem powrócił (głównie swędzenie po oddaniu moczu). Poszłam więc ponownie do ginekologa (ale tym razem ...
    • witam was mam problem dosc intymny ,pomimo bardzo dokladnej higieny intymnej (3razy dziennie) z ,,tych" okolic czuc nieprzyjemny zapach uzywam laktacydu , ostatnio odczuwam nieprzyjemne pieczenie przewaznie kilka dni przed @ moze poradzicie cos na te dolegliwosci ,bylam u lekarza ale on nic nie stwierdzil.
    • Robi sie wymaz z pochwy czy pobiera sie krew. Gin robiła mi wymaz z pochwy i wyszedl ujemny czy to znaczy ze nie mam chlamydii?
    • Ostanio bylam u lekarza w Niemczech. Przebadal mnie i pobral probki na pare szkielek. Nastepnie ogladal je chwile pod mikroskopem, ktory ma w gabinecie i stwierdzil, ze wszystko jest ok. I tutaj jest moje pytanie. Czy lekarz jest w stanie przeprowadzic tak szybko analize wynikow cytologicznych? W Polsce zawsze byly te probki wysylane do laboratorium. Zapomnialam sie o to zapytac, a nie chce jeszcze raz isc, bo przeciez powiedzial, ze wszystko jest ok. Jednak wiem, ze dawno nie mia...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się