Forum eDziecko Ciąża i poród Niepłodność
ZMIEŃ
      wymaz z pochwy

wymaz z pochwy

(7 wyników)
    • Chciałabym Was poprosić o pomoc. Odebrałam wyniki badania mikroskopowego wydzieliny pochwy potrzebne do IUI. Chciałabym zapytać o opinię (wiem, że żadna z Was nie jest lekarzem ale do wizyty mam kawałek czasu a troszkę się martwię). Może któraś z Was miała podobne i może coś na ten temat powiedzieć. Niestety nie mam jeszcze wyniku cytologii Leukocyty - 1-3 wpw Lactobacillius sp - liczne Ziarniaki Gram dodatnie - obecne Pałeczki Gram ujemne - brak CLUE cells - brak Grzyby drożdżopodo...
    • ja najtaniej place 45 zl, od listopada musze robic co miesiac, bo bakterie mnie polubily:( niedlugo zbankrutuje, a NFZ refunduje tylko wymaz z gardla:(
    • hej dziewczyny. Mam pytanie do tych , ktore mialy robione badanie w celu wykrycia chlamydii. Czy mialyscie pobierany wymaz z pochwy i szyjki czy badanie krwi na przeciwciala? JA wyczytalam w ksiazce medycznej ze samo badanie wymazu nie wystarcza.? co wy na to ? ktos moze wie?
    • zarowno u kobiety i u mezczyzny? tyle wiem, ze nie zwyklym posiewem.
    • mam pytanie, w jakis sposob robi sie to badanie, czy jest to badane z krwi ?
    • chlamydia(12)

jak sie robi to badanie?z krwi czy wymaz z pochwy?
    • Dziewczyny, jestem teraz w 13 tygodniu ciąży, po dwóch latach bezowocnych prób wreszcie udało się. Okazuje się jednak że mam bakterię Chlamydię i teraz będąc w ciąży muszę się leczyć antybiotykiem, ja i mój mąż. Lekarz dzisiaj powiedział mi że Chlamydia mogła mieć wpływ na to że tak długo nie mogłam zajść w ciążę. Dlatego apeluję do starających się, zróbcie sobie wymaz z pochwy na obecność tej bakterii, ja płaciłam 40 zł. Mój lekarz powiedział że Chlamydia dotyka ponad połowę kob...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się