youtube

(19 wyników)
  • Ja wiem, że wstrzeliłam się w nie tym kraju co trzeba, ...ale niedawno byłam tranzytem w Bośni, leciała w radiu Żenica [w godzinach nocnych] piosenka [podejzrewam, że bośniacka... albo serbska] gdzie w refrenie było: (fonetycznie) stasu, stasu. Towarzyszyło tej piosence charakterystyczne zawodzenie :) Pomocy!! ...więcej grzechów nie pamiętam ;) ...
  • Proszę o pomoc w znalezieniu tych utworów.Bardzo proszę bo mnie'męczą' te melodie :) www.youtube.com/watch?v=LgkQIPEdJSQ&feature=related www.youtube.com/watch?v=LqrSVEZ1Ju0&feature=related
  • W jakimś teledysku widziałem scenę w której dziewczyna wkłada kwiatek do lufy żołnierzowi i później ginie od strzału - jaki to teledysk ??
  • dzis w Jakiej to melodii była piosenka zagraniczna o tytule: I'll wait for you. polski tytuł Będę czekać. Wiem ze jest to muzyka z jakiegos filmu ale nie pamietam jakiego. Była bardzo ładna lecz nie moge jej znalesc
  • Potrzebuję tytuły poniższych piosenek. Pomóżcie www.speedyshare.com/481167576.html www.speedyshare.com/824406559.html www.speedyshare.com/218699170.html www.speedyshare.com/963465661.html www.speedyshare.com/273277654.html
  • Hej:) wczoraj udalo sie miigiem znaleść piosenke o która pytałam a dzis mam jeszcze jedną prośbe:) Kawałek w którym w refrenie leci"....mercy...mercy...mercy...." Słyyszałam doc czesto ale nigdzie nie moge tego znaleść. Spiewa dziewczyna. Pomozecie?:)
  • Witam W ciągu kilku ostatnich lat pojawiła się taka spokojna piosenka śpiewana przez duet - kobietę i mężczyznę - po angielsku. W tle słychać było momentami jakieś smyczki a w teledysku pani spacerowała po plaży. Zdaje się, że tytułem było jedno słowo ale tego nie jestem pewny. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
  • Ta taneczna piosenka ma bardzo dynamiczna zwrotke natomiast refren utrzymany jest w normalnym tempie. Pewnosci nie mam, ale refren konczy sie chyba slowami "how i feel". A wtem nagle zaczyna sie zwrotke, ktora jest mniej spiewana a bardziej "rapowana". W tle do zwrotki wystepuja urywane, "wznoszace sie" dzwieki. Aha, wokal damski. Wiecej szczegolow nie pamietam...
  • co to za piosenka, w ktorej facet co jakis czas gwizdze, raczej taka spokojna,chyba z 2008 roku i byla czesto puszczana w radio.
  • Jak w temacie. Zna ktoś wykonawcę tytuł piosenki z tego filmu (lub chociażby co on tam śpiewa ??? Z góry dziękuję za pomoc :) pl.youtube.com/watch?v=pcdKrRpKo30
  • Szukam piosenki... zalatuje na soul, zreszta dałabym sobie ręke odciąć że to seal z jakąś babką, ale przewaliłam chyba wszystkie kawałki z Jego płyt i tego kawałka nie ma, albo przeoczyłam cos... No wiec utworek zaczyna się trochę muzyką na podobę pierwszych utworków enyi, a potem wchodzi taki stonowany wokal męski chyba seala, który póżniej jest juz bardziej stanowczy,choc wciąż nastrojowy, a refren (prawdopodobnie to refren) spiewa babeczka dość wysoko-mam problem tak wyciągnąć a dobr...
  • szukam tytułu piosenki gdzie w teledysku jest wątek z masakry na placu tienenmen. w całej piosence dużo chyba sie mówi a w teledysku pokazuje o łamaniu praw człowieka. całkiem możliwe że wykonawca jest niemcem. gdybu ktoś wiedział z góry dzięki za info.
  • Witam, Mam bardzo niesprecyzowane pytanie, ale licze, ze mozecie mi pomoc, bo sama ani w google, ani w youtube nic nie moglam znalesc. Kiedys u znajomych leciala plyta, nawet pytalam o wykonawce, niestety, za nic nie moge sobie przypomniec. Otoz spiewa facet po angielsku takim wysokim glosem w stylu przedwojennych kabaretow niemieckich wspolczesne przeboje, zdaje sie, Wonderwall i moze nawet Smells like teen spirit. Bardzo fajnie to brzmialo i chetnie posluchalabym , ale kto to...
  • Jak w temacie. Szukam teledysków w których, w akcji, jest wątek związku* z dużą różnicą wieku... Pamiętam jakiś rosyjski teledysk, ale nie znam tytułu. Jest mi to bardzo pilnie potrzebne! Z góry dziękuję za pomoc! * małzeństwa, romansu, przelotnej znajomości, flirtu
  • Jest taka reklama na you tube.... i za nic nie kojarze kto spiewa tak od ok 40 sek.... ew. jaki jest tytul.... zupelna niemoc :( jakas dobra dusza moze bedzie widziec? dzieki!!!! (a, to jest tez zaklad, kto pierwszy zgadnie, juz pisalam do goscia ktory emitowal filmik, ale on jakis taki malo pomocny jest....) www.youtube.com/watch?v=bJdT1UVTD88
  • Witam Szanownych Państwa Przepraszam ze zadaje moze głupie pytanie, ale moze ktoś zna tytuł piosenki (chyba dość starej?) której słowa w refrenie to: "łi leks dont duet" ?????? Dziekuje z góry za ewentualną odpowiedz :) Tereska
  • Witam, szukam tytułu i wykonawcy piosenki. Jest ona chyba z poł. lat 90. w stylu tamtych czasów. śpiewa kobieta, wokal jest szybki, utwor taneczny. Slowa szly jakos tak: get out to cos tam cos tam get out to meet somebody/ i koniec refrenu byl chyba come on get over ... somebody wykonawczyni akcentowala. Niestety nie znalazlem po tych slowach odpowiedniej piosenki w necie :).Teledysku nigdy nie widzialem. pozdrawiam
  • Tym razem szukam piosenki bez wokalu, za to w rockowym stylu i skrzypcami jako gwoździem utworu. W teledysku wszyscy ubrani są w renesansowe stroje i mają na głowach wielkie peruki.
  • Witam, udało mi się nagrać fragment pewnej melodii usłyszanej w telewizji - można ją usłyszeć tutaj: www.wrzuta.pl/audio/1BTpkhCvyb/zna_ktos_ta_melodie A słowa tej piosenki są następujące: "Pamiętam tylko to, że o dziewczynę szło, której z miłości kładłem świat do nóg. Dla której całe zło, broniłem piersią swą, za co przysięgła wierność aż po grób..." Jeśli ktoś zna chociaż sam tytuł, albo samego wykonawce, to proszę pisać! Z góry dziękuje :))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się