youtube

(36 wyników)
  • Co myślicie o tej pani: www.youtube.com/watch?v=Q9F2oEOuFZM&NR=1 W Rosji podobno opinie na jej temat są skrajnie podzielone, nawet w komentarzach pod filmikami z nią to widać.
  • Witajcie. Na to forum trafiłam szukając muzyki, przeżywam ( niezdrową już ) fascyncję Kubańskim Kozackim Chórem, marzy mi się że pojadę na ich koncert np. do Krasnodaru :) No ale wracając do tematu: jest taki kawałek który kocham - Nie dla mienia. Znam go chyba w każdej osiąglanej na Tube wersji. Mój najukochańszty to ten (słuchać wyłącznie ze słuchawkami!!!): www.youtube.com/watch?v=IR_FqYgFqes&feature=related Oczywiście też ten: www.youtube.com/watch?v=C6rVGyAlUd8&feature=related Usi...
  • Wylacznie dla zainteresowanych ros.przeszloscia.. :) www.youtube.com/watch?v=ecAO8bFZpPA&NR=1 www.youtube.com/watch?v=HIWVItFfPXA&feature=related... Oraz nowa ros.gwiazda ktora powstala z inetu: www.youtube.com/watch?v=AOzkN8dHnjk www.youtube.com/watch?v=2DaUpjS4xqs&feature=related www.youtube.com/watch?v=l8rfR9hfopI&feature=related www.youtube.com/watch?v=Sm8j0Wo2Av0&feature=related...
  • Wiekszosc na pewno znaja tych Rosjanek: www.youtube.com/watch?v=e01X6TWA9QM&feature=related www.youtube.com/watch?v=pNYeRf-6RqY&feature=related www.youtube.com/watch?v=XEnT629Bf94&feature=related www.youtube.com/watch?v=APra642pR88&feature=channel Jak okreslic ten rodzaj/gatunek damskiej muzyki? :)
  • Szukam wszelakich opracowań na temat życia i twórczości tego rosyjskiego pieśniarza. Znacie coś?
  • Уважаемыя Метелица!!! Это исключительно моя вина что я так долго неправилно читал ...
  • www.youtube.com/watch?v=43-RdfrMWoM
  • > Widzę Maszo, że postanowiłaś wrócić na poprzednią ścieżkę: konfrontacji dla zasady (nie chcę posądzać cię o celową prowokację). I właśnie to zrobiłeś ##Nie, nie – Maszeńko – to była twoja niesłuszna interpretacja (uprzedzenie?). Tak jak napisałem w owym fragmencie – nie posądzałem cię w owym miejscu o celową – umyślną prowokację, a jedynie(?) o daleko posunięte uprzedzenia wobec mnie, objawiające się przypisywaniem a priori tylko złych intencji. Mam nadzi...
  • Gorodok(4)

"Gorodok" to jest coś! To nie jest zwykły sitkom. To jest niezwykły sitkom! ru.youtube.com/watch?v=CX_S1DXHW4Y&feature=user itd
  • Jest ten wątek Sedony juz zarchizowany. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12252&w=53639908&v=2&s=0 Znalazlam walc,o ktorym byla dyskusja, wlasnie w wykonaniu Andre Rieu. Chcialam wyslac Sedonie na priv'a ,ale pomyslalam,ze moze inni tez chętnie posluchają :-) www.youtube.com/watch?v=LX1fiE0U1qA
  • Nie wiem czy korzystacie z fińskiej Ruslani, ale zareklamuję :) Ja czasami u nich kupuję. Duzy wybor, szybka dostawa, mozna placic karta i swietna obsluga. Chociaz nie są tani. Dostalam od nich wlasnie news lettera, ze przy zakupie DVD, CD i audiobooków wysyłka od 16 listopada do 24 grudnia, bezplatna. www.ruslania.com
  • Ютуб(15)

ruszyła rosyjska serwisu Youtube ru.youtube.com/ polecaM.
  • pozdrawiam
  • Oglądam w tej chwili "В бой идут одни старики" i mało nie płaczę: Leonid Bykow i Siergiej Iwanow, znałam ich dobrze. A ubiegłego lata, jak zawsze gdy bywam w Kijowie, byłam z kwiatami na ich grobach. A jaki fantastyczny Aleksiej Smirnow! I w ogóle jest to - obok jeszcze jednego filmu Bykowa - "Аты-баты, шли с...
  • Juz od kilku dni się zastanawiam,czy pisac ten wątek czy nie....Bo nie pasuje do tego Forum. Ale bardzo chcialabym sie podzielic swoim odkryciem :-) Od niedawna oglądam i slucham na youtube cos pięknego dla oczu, uszu i duszy.... Jest tych klipow sporo [az 67 do dnia dzisiejszego],napewno każdy znajdzie coś dla siebie :-) Fajnie po dniu pracy się odpoczywa,ogladajac i sluchajac to: www.youtube.com/profile_videos?user=wintermood Milego relaxu! :-)
  • Wszytkich,kto lubi Zemfirę i zna język rosyjski zachęcam do obejrzenia tych linkow z youtube. Bardzo ciekawe! Ja to juz parę razy ogladalam i za kazdym razem podziwiam Zemfirę. Jest czlowiekiem duzego talentu i jakze ciekawą osobowoscią! "Bсё о 3емфире" : cz.1 : www.youtube.com/watch?v=VmV_PWDXNaQ cz.2: www.youtube.com/watch?v=2iz4CRIsP4I "Школа злос ...
  • Warto spojrzeć: www.kinoros.ru/db/movies/924/video/886/index.html Gatunek: superprodukcja, ale myślę, że będzie dobrze. Reżyserował Andriej Krawczuk, Kołczaka zagrał Konstantin Chabienski (początkowo miał być Domogarow). Nie wiadomo tylko, kiedy będzie można "Admirała" zobaczyć... a ma być film w kinach i serial na Pierwszym. Może jeszcze nie skończyli z postprodukcją, a może chcą trochę odczekać, bo spora część obsady powtarza się z kontynuacji "Ironii sudby", którą dopiero co...
  • W maju 2011 planowany jest koncert Vitasa w Polsce. Vitas - rosyjski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Posiada niesamowitą skalę głosu - dysponuje 5 oktawowym kontratenorem. Informacja na stronie: www.eventim.pl/pl/ Wstępnie mozna kliknac ws. biletu i informacji. Na razie prowadzone sa rozmowy i strona polska chce sie zorientowac czy jest zainteresowanie. Ide koniecznie!!!!!! Dla mnie jest rewelacyjny!!!!
  • Kochani, życzę Wam cudownego Roku Tygrysa, niech będzie spokojny, ciekawy, pełen fajnych filmów, fantastycznej muzyki i książek, od których nie będziecie mogli się oderwaćsmile Wspaniałej pogody w serduchach, ciepła i miłości! Урааа! Ваша Муу
  • a wraz z nim cała epoka starego kina rosyjskiego...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się