youtube

(76 wyników)
  • Szukam utworów, które pozwoliłyby przeżyć ten ponury listopad. A że na takie stany najlepiej działa swing, a szczególnie ten bardziej nowoczesny, szukam czegoś podobnego do tego: www.youtube.com/watch?v=gh3BPBJ0DEs tego: www.youtube.com/watch?v=X_n1FHX3mBw lub tego, co dzieje się w drugiej części: www.youtube.com/watch?v=zz9lq-drlck Jakieś przemyślenia, drodzy słuchacze?
  • bezapelacyjnie 50. Woman is the Nigger of the World - John Lennon www.youtube.com/watch?v=6P91_H690z4
  • Flunk - Six seven times www.youtube.com/watch?v=fcS0ZGtT5zw udalo mi sie zgromadzić jej kilka płyt - wszystkie są rewelacyjne, nie tylko morning star - o której parę osób wspominało na forum A Six.. dziś grało mi w głowie całą noc - taka scieżka dźwiękowa do snów :))
  • Robią fajne aranże przeróbek i własnych kawałków dziewczę młode i ma ciekawy głos i drga coś w środeczku. tutaj przekuty BIDET MJa: www.youtube.com/watch?v=meT2eqgDjiM&feature=channel tutaj przemacana BEYONCE - Single woman: www.youtube.com/watch?v=oIr8-f2OWhs&feature=related jak dla mnie lepsze o 5 razy niż pierwowzór (w 2 przypadku) generalnie można zerknać na myspace ich próby własnych kawałków i resztę na youtube, fajny pomysł na domowe muzykowanie, nie słychać tego ale ta...
  • Pioseneczki o tych sympatycznych zwierzątkach. Beatlesi zaczynajo www.youtube.com/watch?v=xkyn5fucANQ
  • Goldfrapp www.youtube.com/watch?v=ZRQbSeZv4Bc&feature=relatedBeatles www.youtube.com/watch?v=r1zKL5rYShQ&hl=pl Shakin' Dudi www.youtube.com/watch?v=IO4oyVEwc8o Dajecie!
  • Odświeżam stary wątek: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20715&w=42211044&a=42211044 Czyli piszemy tu piosenkach, które za nami łażą, łążą i odwalić się nie mogą:D
  • Tradycja ponad wszystko. 1. The Lotus Eaters - The First Picture Of You 2. Wilco - You Never Know 3. Charlotte Hatherley - White 4. Jack Penate - Tonight's Today 5. Haircut 100 - Lemon Firebrigade 6. Bricolage - Footsteps 7. Ash - Return Of White Rabbit 8. Air France - GBG Belongs To Us (With Roos) 9. Phoenix - Lisztomania 10. Cut Copy - Saturdays 11. Vega - Kyoto Gardens 12. Dirty Projectors - Stillness Is The Move 13. The Car Is On Fire - Cherry Cordial 14. Free...
  • Kiedyś w jakimś wątku o to pytałem, ale pytanie chyba utonęło. Możecie zarzucić jakimiś przykładami muzyki afrykanerskiej dzisiejszej? Bo mam coraz większą fazę na powrót do najprawdziwszych korzeni. Ale wymagania są takie: raczej rzeczy z lat ostatnich kilku (starocie dobre bez problemu namierzam) i muszą być fajne :) No i prawdziwa Afryka, a nie jakieś podróbki z Portugalii czy innego Hondurasu.
  • Marazm(7)

zimowy się chyba skończył (maras też), to może jakiś wątek z kawałkami, co ułatwiają komingałty z jaskiń, smarowanie łańcuchów w rowerach i ogólnie nastawiają optymistycznie na najbliższe miesiące? Ptacy ćwierczą, szczypiorek zarósł mi cały parapet, so: www.youtube.com/watch?v=03s2Ty_b3Mg vs www.youtube.com/watch?v=F9mKTYdmBxE wiosna w pełni, skoro nawet baby w ciązy spiewają wesoło...
  • Czyli inteligentny, różnorodny, szeroko rozumiany hip-hop z charakterystycznym wokalistą(/tką?). Podrzućcie coś, ziomki. Pliska.
  • finansowego 30. The Kinks - Low Budget - www.youtube.com/watch?v=zj01Jtdz3ns 29. Guided by Voices - Lord of Overstock - www.lastfm.pl/music/Guided+by+Voices/_/Lord+of+Overstock 28. Bongwater - Over the credit line www.lastfm.pl/music/Bongwater/_/Over+the+Credit+Line
  • YouTube(163)

Jak to możliwe, że jeszcze nie ma takiego wątku. Uprzedzam, że wciąga strasznie - na pół długiego weekendu. Top 3 najfajniejszych klipów przez ten czas odkrytych: 1) The Specials - Message To You, Rudy (Live at Old Grey Whistle Test) - strasznie zabawne, barwne i przy tym super muzycznie. www.youtube.com/watch?v=xETC0U8XX60&search=old%20whistle%20grey%20test 2) Gang Of Four - To Hell With Poverty (Live at Old Grey Whistle Test) - obłęd w oczach, bałbym się podejść na ulicy; i weźcie...
  • Chciałbym zdać najbardziej niestosowne w tym miejscu pytanie, mianowicie - czy ktoś zna ten utwór? Od kilku lat kolekcjonuję wygrzebane z mroków niepamięci, oraz wczesnego dzieciństwa, utwory które gdzieś tam zostawiły ślad i których nie mam na żadnej płycie. Chodzi zwykle o szalone one hit-wonders, oraz te które przypominają mi szczeniackie czasy. Z niektórymi poszło łatwo, ale takie z których został w pamięci jedynie teledysk lub strzęp melodii to zupełnie inna sprawa. Przygotowuję ko...
  • 90. Sztywny Pal Azji "Spotkanie z..." www.youtube.com/watch?v=KDazSUA3y8A&feature=related 89. Obywatel GC "Nie pytaj o Polskę" www.youtube.com/watch?v=LL2aTT-dwZA
  • De-Phazz pl.youtube.com/watch?v=xEfCBTwtr-4
  • www.youtube.com/watch?v=Q3bW3W6P5Uo i to tyle co mam na ten temat do powiedzenia.
  • Dawno mnie coś tak nie trafiło (na potrzeby wymowy tego wątku pominę mój wczorajszy zachwyt Soil & Pimp Sessions). Ale to: www.youtube.com/watch?v=UoEA_xYaLBw a jeszcze bardziej to www.youtube.com/watch?v=SnWCM2KZFDY to jedne z najgenialniejszych rzeczy jakie słyszałem w swoim przydługim życiu. Te riffy, zapętlona prostota są tak chwytliwe, że od wczoraj nie mogę (ale też i nie chcę) się od nich uwolnić. Sprawdziłem, że ten piętnastolatek to 22-letnia kobieta, a płytę debiutancką ...
  • czyli kawałek, którego ostatnimi czasy słuchaliście parę razy z rzędu, przy którym z różnych powodów Trzeba Było wcisnąć Replay. Moje najnowsze kandydatury: `We Carry On' Portishead - jak pisałem gdzie indziej, najlepsza gitara w kawałku niegitarowym ever `More News From Nowhere' Nick Cave & TBS - niby nic specjalnego, ale jak już się noga kiwała przez 7 minut i pysk podśpiewywał sentymentalnie refren, to trudno się było powstrzymać, żeby nie przedłużyć tego jeszcze o 3x7... ...
  • www.youtube.com/watch?v=Gi7ySwF27Z0 Najlepszego! P:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się