zawady

(6 wyników)
  • Na wybory czy na księdza z kropidłem? Czy Rysiek ma nas za durni?
  • "Poza tym towar wynoszono." I tak było w całym PRLu... katolicy wszystko wynosili.. byli i tacy co niszczyli "bo komunistyczne". To była "ich walka"..
  • Czy istnieją jakieś naprawdę istotne przyczyny techniczne, dla których Nowymi Zawadami nie będzie można jeździć przez miesiąc (!), czy może główną przyczyną jest fakt, że za miesiąc z kawałkiem są wybory i ulica musi poczekać na odpowiednio "godne otwarcie"?
  • Dzieci dostały pieniądze do zabawy na projekty? Tory na Poznań-Wschód? Przecież to stacja na pustyni, wśród niczego. Są plany, żeby ją przesunąć bliżej Zawad, ale to na samych Zawadach powinna być stacja, inaczej nikt nie będzie z niej korzystał, bo jest za daleko.
  • Nowe Zawady są nieudolnie zaprojektpowane jesli chodzi o organizacje ruchu.Po czorta tam sa światła dla skrecających z zawad w Głóna-tylko robia sie korki,przecierz nikt nie skręca z Nowych Zawad w Główną.A znaki mówiące o dojechaniu do dróg krajowych ustawione przed skrzyżowaniem-skrętem w Nowe Zawady są zbyt blisko skrzyżowania i jeszcze zasłonięte drzewami tak że widać je z odległości 2 metrów i kto je zobaczy ? a na pomyślenie to juz czasu zupełnie brakuje.Tam czeba postawić...
  • Masakra!!!! Czy są jakieś targi, czy jakiś remont, co jest? Od rana Mostowa po prostu stoi w jednym wielkim korku!!! Autobusy linii 74 i 90 dzisiaj w zasadzie jada bez rozkładu,bo np. 3 godziny temu 3 solarisy (dwa 74 i jeden 90)oddzielało w korku tak po dwa samochody.. koszmar!! Czy korek taki np jak dziś ma wpływ na konsekwencje jakie ponoszą kierowcy za opóźnienie (tolerancja 3 minuty)???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się