zawady

(3 wyniki)
  • Witam serdecznie, zwracam się z pytaniem do mieszkańców Zawad- oglądam tam mieszkania, ale przez wiele działek przy blokach przechodzi linia wysokiego napięcia, podobno włączana tylko okresowo, rzadko używana. Czy to prawda? Bo deweloperzy to sobie mogą gadać ;-) I co to znaczy "rzadko używana"? Raz na pół roku? Raz na miesiąc? Na kilka godzin? Na kilka dni? Będę ogromnie wdzięczna za opinie mieszkańców :-)
  • Pytanie jak w tytule, a wątpliwości sporo: 1. bliskość wału p/powodziowego i strach przed zalaniem 2. bliskość oczyszczalni i ewentualne zapachy 3. wizja korków po wybudowaniu miasteczka Wilanów 4. słaba infrastruktura edukacyjno-kulturalno-zakupowa (ale może się mylę?) A może lepiej za te pieniądze kupić bardzo duże mieszkanie na Mokotowie? Proszę podzielcie się swoimi opiniami.
  • Chciałam się dowiedzieć czy ktoś was mieszka na Zawadach, a ściślej mówiąc na Sytej? Jak wam tam sie podoba ? jak jest z dojazdem i bezpieczeństwem i infrastrukturą (wodociąi, kanalizacja, obiekty handlowe itd.) Chciałabym kiedyś tam zamieszkać. Możecie mi coś doradzić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się