Forum Kobieta Uroda i kosmetyki Uroda
ZMIEŃ
      zregenerowany

zregenerowany

(5 wyników)
    • Postanowiłam zadbać o końcówki włosów. Byłam u fryzjera i podcięłam końcówki, bo bardzo się rozdwajały. Pani fryzjerka powiedziała, że je trochę pocieniuje, bo to zapobiegnie ponownemu szybkiemu rozdwajaniu. Tak też zrobiła - pocieniowała. Jednak z czasem końcówki znów zaczęły byś suche, szorstkie i powoli się rozdwajać. Chciałabym o nie zadbać. Jako, że mam skłonność do łupieżu i przetłuszczania się włosów, chciałabym kurację, która jest skierowana tylko na końcówki. Jakieś maseczki, ...
    • Mam taki 'mały' problem. Otóż, miałam rozjaśniane i prostowane przez 2 lata włosy.. Teraz ich stan jest tak fatalny,że poprostu brak słów. Przemalowałam na brąz [ chcę 'kiedyś tam' odzyskać naturalny kolor] Teraz zamierzam włosy ściąć. Ich długość jest do ramion, ścinam do szyi. Kupuję szampon i maseczke z Waxa i oczywiście przestanę prostować używać kosmetyków stylizujących.. tylko czasem piankę. I sęk w tym że jak mam krótkie włosy, musze je wiązać gumką do włosów, ale one chyba ...
    • Dzięki 3 miesięcznej kuracji antytrądzikowej Differinem skóra na mojej twarzy zrobiła sie bordowa i to na całość również na np powiekach. Wcześniej miała ona kolor kremowy...Czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie zdrowego kolorytu? W jakim czasie może mi sie to udać? Błagam o polecenie jakiś kremów, maseczek, czegokolwiek.
    • Mam pilne pytanie dziewczyny, od ciągłego suszenia i modelowania mam teraz strasznie zniszczone włosy, chcę je jakoś odbudować ale nie mogę sobie pozwolić nawet na 5 dni bez suszarki! Znacie jakieś inne sposoby?Może maseczki? Podajcie nazwy tylko takich w normie cenowej, dziekuje z góry pa:*
    • czy to normalne ze fajne wlosy po umyciu i nalozeniu odzywki mam tylko przez jeden dzien - ten dzien, w ktorym uzylam odzywki ? w nastepny dzien wlosy mimo, ze sa czyste to juz nie sa takie fajne, sa juz bardziej suche i sianowate i nie ukladaja sie. Jak wy macie? uzywam odzywki juz dwa tygodnie regularnie, myslalam ze efekty beda dluzsze - ze wlosy sie ,,naprawia" na dluzsza mete, a nie tylko wygladza i polśnią przez jeden dzien

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się