19.01.20, 18:15
In the 1920's Teresa Neuman told the then bishop of Hradec Kralove Dr. Karol Kaspar: "In a few years, you will have in Slovakia another Lourdes where you will go on pilgrimages.

mrosa.szm.com/341998/angl/turzov.htm
www.swzygmunt.knc.pl/MARYapparitions/HTMs/1958_MARYapp_POCIESZYCIELKASTRAPIONYCHzTURZOVKI_01.htm
Obserwuj wątek
    • tomek.150 Re: test 08.02.20, 01:17

Pojawił się napis: „Pokutujcie!”. I znikł…
      Żółty kolor powoli obejmował cały glob. Zło triumfowało…
      I wyjaśnienie:„Jeżeli się nie nawrócicie - niebawem!!”
      I wtedy tereny nadmorskie ogarnął wielki wybuch – na wodą i nad lądem. Gęsty deszcz malutkich liści opadał na ziemię i tuż nad lądem wybuchał płomieniem. Niebawem pożoga powoli ogarniała całą ziemię…
      Świat dosięgnęła kara Boża…

• tomek.150 Re: test 08.02.20, 01:26

Następna prorokini bliskiej Apokalipsy.
      A czy wariatka, czy mistyczka, to nie wiem.

www.duchprawdy.com/zofia_nosko_centuria_oredzia_zbawienia.pdf

1. ZAPOWIEDŹ KAR I PRZYJŚCIE CHRYSTUSA
      2. BLASK MAJESTATU I GNIEWU BOŻEGO SIĘ OKAŻE
      3. JA STANĘ PONOWNIE NA TEJ ZIEMI
      4. ZALECA MODLITWĘ
      5. TO SĄ CZASY OSTATECZNE
      52. ZDRAJCOM GROZI PIEKŁO
      73. SĄD NAD ŚWIATEM JUŻ SIĘ ROZPOCZĄŁ

Szatan ma na swoje usługi teatry, kina, telewizję, książkę. Prócz brudu, drwin z religii i spraw Bożych — nic nigdy nie dali wam do ujrzenia. Ja powiadam wam, że zniszczę to dzieło szatana. Garstka karnych, dobrych dzieci będzie chodziła w blasku światła, które Ja jej dam. Zbliża się koniec nikczemności i błota. Złe serca leżeć będą w tym błocie, w którym były, będą ginąć w mękach okrutnych, wyszukanych przez ich ojca szatana-diabła.

----------------------

Całe swoje życie, bezmiar doznanych cierpień ofiarowała Bogu, któremu w modlitwie wyznawała: „Tylko Twoją, Jezu chcę być". U stóp Krzyża, stojącego u niej w domu, złożyła siebie w ofierze Bogu. Ten Krzyż26 listopada 1996 roku godzinie 2100samoczynnie rozdzielił się na dwie części, symbolicznie uprzedzając dopełnienie się ogromnej ofiary "Centurii", sięgający wyżyn życia mistycznego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka