Dodaj do ulubionych

Bardzo mi zależy na....

02.06.07, 18:45
...zamianie mieszkania 3-pokojowego w bloku (54 m2) w Bytomiu na mniejsze
2-pokojowe w Katowicach. Muszę bardzo często dojeżdżać do chorej osoby i
potrwa to bardzo długo, więc bardzo mi zależy na tej zamianie, nawet kosztem
przejścia z większego na mniejsze mieszkanie. Może ktoś byłby
zainteresowany,to bardzo proszę o maile.Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
      • Gość: babs Re: Bardzo mi zależy na.... IP: *.elsat.net.pl 02.06.07, 19:02
        Ty tylko o pieniądzach. Dlaczego przesądzasz? Może akurat ludzie się potrafią
        tak dogadać,że ten twój bożek "prawo rynku" aż tak nie zadziała. Może ktoś
        zdesperowany,że brakuje mu 1 pokoju z wielką chęcia skorzysta z nadarzającej się
        okazji a druga strona też za większe mieszkanie nie będzie chciała żadnych
        dopłat. Nie wierzysz,że są jeszcze tacy ludzie? Zapewniam cię, że są, gdyż sama
        znam taki przpadek i ....obydwie strony są bardzo zadowolone. Więcej wiary w
        ludzi a nie tylko....prawo rynku i prawo rynku. Poza tym w tym przypadku
        prawdopodobnie chodzi o zamianę a nie sprzedaż.
        • Gość: prawo rynku ? IP: 67.159.5.* 02.06.07, 19:37
          czemu sie pani tak piekli,einfach napisalem prawde a nie to co ktos chce
          przeczytac,o prawie rynku raz napisalem,bo niestety kazdy sie z nia liczy a za
          taki metraz za zamiane w bytomiu dostalaby doplate z ktorej jak zgaduje nie
          zrezygnowalaby tak latwo,dobrze kazdemu zycze a pani mniej podejrzliwosci,no!;))
          • melissa777 Re: ? 02.06.07, 22:05
            Witam, cieszę się,że ktoś tu zajrzał ;) Jeżeli chodzi o dopłaty to.... ja jej
            nie oczekuję ani sama za bardzo na nią nie mam pieniędzy. Tak bardzo mi
            potrzebna z powodów życiowych ta przeprowadzka, że nie mam wygórowanych wymagań.
            Po prostu zależy mi na mieszkaniu mniejszym ale najlepiej w okol. Ronda, lecz
            niekoniecznie. Może ktoś akurat też czeka na taką możliwość? Pozdrawiam :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka