08.04.20, 18:52
POpluczyny pisza o sobie" pan "
W laurce zawodowej tez musialy pisac o sobie "pan" bo nikt by POpluczyn nawet nie zauwazyl ..
Taka smutna prawda.
Ba, POpluczyny referuja do brytyjskiego Prime Ministra Borysa Johnsona per durny mUzg, debil,uzywajac wielu niewybrednych epitetow.
Czepiaja sie do niechlujnego wygladu ,( nie musze przypominac niechlujnego wygladu POpluczyn ,wszyscy pamietaja..)
Pozostaje mi tylko zyczyc POpluczynom, zeby osiagnely choc jedna strone w wikipedii ( co nie jest trudne , na przykladzie kulesz.kuf ) smile
"Syn Jaska" ,jak POpluczyny nazywaja Brytyjskiego Prime Ministra takowa posiada.
Po polsku dla POpluczyn :
pl.wikipedia.org/wiki/Boris_Johnson
troche ciasno okrojona .
Ale juz w angielskim Syn Jaska ma calkiem bogaty zyciorys ,tudziez wrodzona inteligencje plus wyksztalcenie ,ktorego to pulapu POpluczyny nigdy nie dosiegna .
en.wikipedia.org/wiki/Boris_Johnson .
A teraz niech sie POpluczyny po przeczytaniu szybko oddala z tego miejsca , w taki sposób by poczuły podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży.
Obserwuj wątek
      • al-szamanka Re: Ludzkie 08.04.20, 21:40
        a74-7 napisał:

> dzban jeszcze nie wie , ze
        > 'One day you're cock of the walk,
        > the next a feather duster’
        > ale spokornieje ,spokornieje.....

Wiesz, każdy głupi pies głośno szczeka dopóki jest za płotem... bez płotu łazi z podkulonym ogonem - oczywiście jeżeli go ma.

--
        AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
    • a74-7 Re: Ludzkie 09.04.20, 22:28
      Niech sie POpluczyny zajma swoja lodowa, bo zdecydowanie malo zdrowe koryto zawiera,
      skoro lepsza polowa tak sie upasla.

And
      why don't you just eff off..
      bez odbioru .
      • al-szamanka Re: Ludzkie 10.04.20, 19:36
        a74-7 napisał:

> Niech sie POpluczyny zajma swoja lodowa, bo zdecydowanie malo zdrowe koryto za
        > wiera,
        > skoro lepsza polowa tak sie upasla.

Niekoniecznie mało zdrowe, może po prostu bardzo obfite.
        A ja chciałabym przytyć, bo mi ta praca na najwyższym biegu moją niedowagę pogłębia.

--
        AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka