Dodaj do ulubionych

lipiec 2022

02.07.22, 00:29
Upalnie nie bylo, chwilami nawet chlodno przywital sie lipiec...
Za to juz drugi dzien na ulicach nie ma oswietlenia - czyzby Niemcy zaczeli oszczedzac prad? ale nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo - teraz kiedy otwieram okno i spogladam w niebo mam wrazenie, ze siedze w planetarium, planety, gwiazdy a nawet konstelacja Wielkiej Niedzwiedzicy, jak na obrazku.
Obserwuj wątek
    • a74-7 Re: lipiec 2022 05.07.22, 21:29
      Ja rowniez ' prasuje' sobie twarz computerowo, przed wyslaniem w eter ,;Dsmile
      Ogrodek bardzo fajny !
      A zainwestowanie w ogrodek tez dodaje value to the house,
      zwlaszcza jesli znajdujemy sie w poor location,wiadomo wink
    • a74-7 Re: lipiec 2022 06.07.22, 10:10
      Odnosilam sie do tego watku w linku :
      forum.gazeta.pl/forum/w,92813,173787481,173787481,UK_again_.html
      Zdjecia juz wykasowane, a szkoda ,bo byly ladne.
      Nooo ...chyba ze boimy sie ,ze jakis zlodziej je wykradnie ....
      To raczej nie ja, zbyt duzo swoich pstrykow zostawiam w necie , wiec taki rodzaj zlodziejstwa mnie nie interesuje.smilewinkAle odniesc sie do zdjec to nic zdroznego ,prawda ?Chyba w tym celu zamieszczamy je.
      W swojej opinii bylam moze zbyt szczera ( pewnie az do boluwink stad nagla kasacja zdjatek .
      Szkoda.
      smile
      • al-szamanka Re: lipiec 2022 06.07.22, 21:13
        a74-7 napisał:

> Odnosilam sie do tego watku w linku :
        > forum.gazeta.pl/forum/w,92813,173787481,173787481,UK_again_.html
        > Zdjecia juz wykasowane, a szkoda ,bo byly ladne.
        > Nooo ...chyba ze boimy sie ,ze jakis zlodziej je wykradnie ....
        > To raczej nie ja, zbyt duzo swoich pstrykow zostawiam w necie , wiec taki rodz
        > aj zlodziejstwa mnie nie interesuje.smilewinkAle odniesc sie do zdjec to nic zdrozne
        > go ,prawda ?Chyba w tym celu zamieszczamy je.
        > W swojej opinii bylam moze zbyt szczera ( pewnie az do boluwink stad nagla kasac
        > ja zdjatek .
        > Szkoda.
        > smile

Moge sie tylko domyslac i podejrzewac...
    • a74-7 Re: lipiec 2022 08.07.22, 12:05
      Przed nami upalny tydzien , prawdziwa lipcowa pogoda .
      Lezaczki i bbq juz rozlozone ...jacuzzi nie bedzie sad.bida az pi.szczy, sic.);Dbig_grin)
      Za to ty sorel ,pieknie sie w tej "balii" prezentujesz ( czytaj komcie z przymruzeniem oka ,pleasesmile
      Komplementem dla palemki i tego smoka beda canna lilie w pieknych donicach .Moze jeszcze banana musa czy jak jej tam ...wink
      Hever- ladnie przedstawiony .Ostatni raz bylam tam w 2016 , pewne zmiany w ogrodach widoczne ,a zamek odarty z bluszczu .Hotelik stylowy , pewnie tez znalazl by sie jakis duch wink
      Aaaa i bym zapomniala wyjasnic , mianem "poor location " nie nazywam sielsko wiejskiego polozenia .
      Ale sa miejsca, ktore ze wzgledu na polozenie ( location)duzo traca na wartosci .I trzeba ja podbijac ,a to balkonik , dobrze zaprojektowany ogrodek i takie tam ...mysle, ze wiesz o co mi chodzi smile
    • a74-7 Re: lipiec 2022 10.07.22, 12:09
      Hot,hot,hot ...pranie na sznurku w ogrodzie wysycha w godzine.big_grin
      Wczoraj ogladalam Wimbledon - Elena Rybakina zwyciezyla smile
      Elena pochodzi z Moskwy smilesmileGrala pod barwami Kazakhstanu .Ponoc tam otrzymala wieksze srodki na wsparcie swojej kariery ..mozna obejsc ? Mozna! smile
      Dzis Djokovic walczy o tytul z niegrzecznym Australijczykiem ....
      Trzymam kciuki za Novaka.Oczywista .

• a74-7 Re: lipiec 2022 10.07.22, 20:01
      Pelny szacunek dla Novaka Djokovica!
      niezalezna.pl/449557-novak-djokovic-triumfuje-w-wimbledonie-serb-o-krok-od-rekordu-wszech-czasow-w-turniejach-wielkoszlemowych
    • a74-7 Re: lipiec 2022 10.07.22, 20:13
      A co tam slychac u szanownych Pan?
      Bo jakas cisza na forumkach ....

Watek o UK juz sie skonczyl , a szkoda , bo mieszkajac kilka nocy w hoteliku przy Zamku Hever warto bylo odwiedzic Canterbury (chyba poltorej godzinki jazdy) ale naprawde warto.Byli ? Widzieli ? Jak nie to prawdziwa strata smile
      Popierdolka likorska nie ma wiele na ofercie ,
      wiec czekam na jakies zycie na forum wink
      ....
      winkbig_grin
      • al-szamanka Re: lipiec 2022 11.07.22, 09:24
        a74-7 napisał:

> A co tam slychac u szanownych Pan?
        > Bo jakas cisza na forumkach ....
        >
        > Watek o UK juz sie skonczyl , a szkoda , bo mieszkajac kilka nocy w hoteliku pr
        > zy Zamku Hever warto bylo odwiedzic Canterbury (chyba poltorej godzinki jazd
        > y) ale naprawde warto.Byli ? Widzieli ? Jak nie to prawdziwa strata smile
        > Popierdolka likorska nie ma wiele na ofercie ,
        > wiec czekam na jakies zycie na forum wink
        > ....
        > winkbig_grin

He, ja albo w pracy, albo spie, a jak ciut wolnego, to dla odmiany wedruje.
        Wlasnie moj wizerunek poprawiam, a jak skoncze to jade do firmy, gdzie pozostane do 20-ej.
        • rena-ta49 Re: lipiec 2022 11.07.22, 20:53
          Gazprom wstrzymuje całkowicie dostawy gazu do Niemiec.
          Z powodu prac technicznych nad Nord Stream 1.
          I tak: polski węgiel truje jak truł. Niemiecki bedzie grün smilesmile
      • m.maska Re: lipiec 2022 11.07.22, 21:29
        a74-7 napisał:

> A co tam slychac u szanownych Pan?
        > Bo jakas cisza na forumkach ....
        >
        > Watek o UK juz sie skonczyl , a szkoda , bo mieszkajac kilka nocy w hoteliku pr
        > zy Zamku Hever warto bylo odwiedzic Canterbury (chyba poltorej godzinki jazd
        > y) ale naprawde warto.Byli ? Widzieli ? Jak nie to prawdziwa strata smile
        > Popierdolka likorska nie ma wiele na ofercie ,
        > wiec czekam na jakies zycie na forum wink
        > ....
        > winkbig_grin

Sezon ogorkowy wink
        • al-szamanka Re: lipiec 2022 11.07.22, 21:48
          m.maska napisała:

> a74-7 napisał:
          >
          > > A co tam slychac u szanownych Pan?
          > > Bo jakas cisza na forumkach ....
          > >
          > > Watek o UK juz sie skonczyl , a szkoda , bo mieszkajac kilka nocy w hotel
          > iku pr
          > > zy Zamku Hever warto bylo odwiedzic Canterbury (chyba poltorej godzinki
          > jazd
          > > y) ale naprawde warto.Byli ? Widzieli ? Jak nie to prawdziwa strata smile
          > > Popierdolka likorska nie ma wiele na ofercie ,
          > > wiec czekam na jakies zycie na forum wink
          > > ....
          > > winkbig_grin
          >
          > Sezon ogorkowy wink
          >

Hehe, prawdziwa mizeria wink
      • a74-7 Re: lipiec 2022 18.07.22, 21:21
        Bylo 39 na zewnatrz ....
        oczywista tez stosuje zamykanie okien i zaluzje od slonecznej strony ,zaciemniam ,ale teraz nawet wiatrak mieli gorace powietrze...W sypialni 30 stopni at the moment ....slonce do 21 ma swiecic......
        Jutro powtorka z rozrywki ....
        • rena-ta49 Re: lipiec 2022 18.07.22, 21:29
          U mnie dopiero dziś zrobiło się upalnie,jutro ma być 30st i z każdym następnym dniem temp. ma rosnąć.
          Już się tego boję,u mnie okna roletami zasłonięte i zamknięte. Dziś już ugotowałam obiad ,by jutro tylko odgrzać. U mnie cały dzień słońce centralnie w okna daje. Od rana do 13-tej w kuchni i pokoju,potem do zachodu słońca do sypialni.Wentylator nie daje rady.
        • a74-7 Re: lipiec 2022 19.07.22, 19:30
          38 to teraz dopiero mamy
          Ale mamy wiele pozarow.
          Sorel pokazywala temp u corki - imponujaca !
          Mam nadzieje ,ze corcia jest oki ,bo pali sie pole in Renhold, a to rzut beretem ....
          • rena-ta49 Re: lipiec 2022 19.07.22, 21:42
            a74-7 napisał:

> 38 to teraz dopiero mamy
            > Ale mamy wiele pozarow.
            > Sorel pokazywala temp u corki - imponujaca !
            > Mam nadzieje ,ze corcia jest oki ,bo pali sie pole in Renhold, a to rzut beret
            > em ....

Ja jestem bardzo ciepłolubna,ale takie temp. to lekka przesada, i te pożary są przerażające.
        • rena-ta49 Re: lipiec 2022 19.07.22, 21:44
          m.maska napisała:

> Eeee to ja mam jeszcze komfortowo, "tylko" 38° smile
          >

Gdzieś nad morzem taka temp. może byłaby do zniesienia,ale w zabetonowanych miastach to tragedia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka