Dodaj do ulubionych

Euro-profil

30.06.05, 16:57
Jaki jest adres strony www do naszego nowego forum ?
Obserwuj wątek
    • zz_marcin Re: Euro-profil 30.06.05, 17:00
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10541&w=25647207
      • sc77 Re: Euro-profil 01.07.05, 10:01
        O tamtym sam napisalem wink

        Ty razem myslalem o nowym serwisie oferowanym przez zarządcę.

        Oto adres: www.euro-profil.dmkhost.net/forum
    • mooj Problemy z logowaniem 14.07.05, 13:52
      Ci co maja problemy niech spróbuja logowac się dwukrotnie
      tj bezpośrednio po pierwszym nieskutecznym ponownie

      pozdrawiam
    • grzegorz_zz Re: Euro-profil 15.07.05, 14:08
      Witam
      Zauwazylem, ze Euro-Profil ma wstepnie uzytkownikow z B i C. Czy to znaczy ze
      mozna sie tam zalogowac? Jak? A może tam zaczniemy prowadzic dyskusje?
      Jak na razie jest to serwis tylko A. Bo na wszelkie pytania odpowiada Pan Kazinski.
      • sc77 Re: Euro-profil 15.07.05, 14:57
        Takie jest założenie aby wszyscy zaczeli z tego korzystać biorąc pod uwagę
        kiedyś może jednego zarządcę.
        Nie wiem czy już teraz B i C moze sie logowac, ale zawsze warto sprobowac smile

        Tamto forum jest czytelniejsze niz tu na GW.
    • mooj Euro-profil - stan rozliczeń 18.07.05, 22:52
      www.euro-profil.dmkhost.net/forum/viewtopic.php?t=34
      • michal_74 Re: Euro-profil - stan rozliczeń 19.07.05, 11:35
        Jeszcze trzeba poczekać
        • mooj Re: Euro-profil - stan rozliczeń 19.07.05, 11:57
          na co?
          działa
        • mooj Re: Euro-profil - stan rozliczeń 19.07.05, 12:05
          chyba ze w przyszłości będzie bogatsza wersja (mam nadzieję wydaje się, ze 8
          groszy miesięcznie za rozliczenie mediów to chyba warto zapłacićsmile i o to
          chodziło z czekaniem
          • grzegorz_zz Re: Euro-profil - stan rozliczeń 19.07.05, 12:23
            Dla B dziala to juz od roku. Ale z pewnym opoznieniem. Ostatnia aktualizacja to
            maj. Ale zawsze cos.
            Mam jednak problem, by administrator pobieral mi kase za garaz, chociaz dalem mu
            nawet akt notarialny. Musze sie tylko psychicznie nastawic na rachunek za 12
            miesiecy (lub wiecej).
            • yigael Re: Euro-profil - stan rozliczeń 19.07.05, 12:31
              Działa jak działa /w B/, moje rozliczenia elektroniczne jeszcze dwa miesiące
              temu nie były rozliczeniami ani moich wpłat, ani mojego lokalu, różniły się też
              od wersji papierowej otrzymanej od zarządcy - wtedy straciłem do tej formy
              kontroli rozliczeń zaufanie, a tym samym zainteresowanie.
    • mooj Re: Euro-profil 25.07.05, 13:50
      trochę zmian
      zapraszam do współtworzeniasmile
    • sc77 Re: Euro-profil 25.08.05, 10:05
      U mnie nie działa, a u Was ?
      • yigael Re: Euro-profil 25.08.05, 10:25
        Mooj'u nie mogę się zalogować. Hasło pamiętam wink Nie mogę i już.
        • grzegorz_zz Re: Euro-profil 25.08.05, 11:43
          Ja tez nie moge sie zalogowac...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka