Dodaj do ulubionych

kwitnące osiedle, marki, sam-81, etap D

IP: *.tktelekom.pl 03.05.12, 14:54
wiele się już naczytałem o spółdzielni, zarówno na tym forum jak i na kilku innych.
niestety wiele negatywów; opóźnienia, duże dopłaty, ale zależy mi na kupnie M2 właśnie w tej lokalizacji.
czy coś wiadomo świeżego/nowego?
aktualne terminy oddania budynków D?
jakieś konkretne informacje na temat dopłat jaki czekają nabywających tam mieszkania?
czy ktoś jest w trakcie decyzji? podobno część kupujących zrezygnowała.
Obserwuj wątek
    • Gość: ala Re: kwitnące osiedle, marki, sam-81, etap D IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.12, 00:46
      Ja też zbieram informacje na ten temat,ale niestety nic konkretnego nie wiem. Jedynie plotkę od jednego pana, że oni tego nigdy nie skończą bo brak im funduszy.... masakra. Poza tym, aktualnie wynajmuje mieszkanie w bloku obok i przyznam szczerze, że nie zapowiada się ciekawie... bo kupno to tylko pierwszy krok, potem pojawia się wiele innych nieścisłości... np. dopłaty do ogrzewania... nikt nie jest w stanie wyjaśnić mi na jakiej podstawie mam ok. 2000 zł dopłaty za ogrzewanie, pani w administracji odsyła do pana, który rozlicza media, pan ten twierdzi, że za niską prognozę mamy ustalone.... tylko, że nikt nic nie ustalał... ani ja ani sąsiedzi...Jakby ktoś coś wiedział/miał jakieś świeże info o spółdzielni, proszę o odpowiedź.
    • Gość: maks Re: kwitnące osiedle, marki, sam-81, etap D IP: *.aster.pl 13.10.12, 18:40
      No cóż. Spółdzielnia właśnie jest w trakcie weryfikacji kosztów budowy mieszkań oddanych w ciągu ostatnich 5 lat. Zanosi się na spore dopłaty, ponieważ rzeczywiste koszty budowy były rzekomo wyższe niż podano w "końcowych" rozliczeniach.
      A całej sprawy pewnie by nie było, gdyby nie gigantyczne zadłużenie spółdzielni z powodu kupionych na górce cenowej i na kredyt działek, które cały czas są niezabudowane. A kredyt trzeba spłacać.
      Ale jeśli mieszkanie Ci się bardzo podoba...
      • Gość: członek Re: kwitnące osiedle, marki, sam-81, etap D IP: *.wegrow.domtel.com.pl 28.10.12, 21:15
        Tak to wszystko prawda. A koszty budowy nowej inwestycji są o wiele wyższe niż
        podpisane umowy i obecny ZARZĄD chce różnicą obciążyć wszystkich mieszkańców
        Nie rozumiem dlaczego ale skoro Obecna główna księgowa posługuje się pieczęcią
        członek zarządu (a została powołana przez organ działający bez umocowania prawnego)
        a rzekomo jest biegłym rewidentem to chyba powinna znać przepisy. Powinna tez wiedzieć,
        że prawnie nie jest członkiem zarządu.
        Ta Spółdzielnia jest wogóle na bakier z prawem. Wszystko co się dzieje nie jest oparte o prawo lecz w oparciu o własne ustalanie przepisów przez Zarząd i osoby z rady nadzorczej,
        której kadencja ustała w czerwcu 2012 roku a oni dalej za pieniądze wszystkich członków
        spółdzielni obradują bezprawnie. Prezes Zarządu zatrudnił też osobistego doradcę za nasze pieniądze. czas z tym wszystkim skończyć i z całym tym bezprawiem.
        Proszę o dołączenie się do zlikwidowania samowoli zarządu i osób z byłej już rady nadzorczej,.
        Dziękujemy bardzo za powiadomienie nas o tym, poprzez informacje na klatkach schodowych może wreszcie wszyscy przejrzymy na oczy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka