piotrwalachowski 10.10.05, 19:36 Czy ktoś z Was kupił u nich mieszkanie? Jakie macie doświadczenia z tym developerem? Co sądzicie o ich invetycji na Poniatowskiego w Piasecznie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Qull Re: KLINKIER-BUD Piaseczno IP: *.okocim.com.pl 10.10.05, 20:06 Mnie odstraszył brak placu dla dzieci na Poniatowskiego, ale dom jest bardzo ładny a mieszkania funkcjonalne. Nie wiem tylko co zbudują obok, bo tam jest spora wolna działka. Umowy nie oglądałem i tutaj nic nie mogę powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Loco Re: KLINKIER-BUD Piseczno IP: *.okocim.com.pl 12.10.05, 19:17 No właśnie, jeśli ktoś kupował od nich mieszkanie, to proszę o informacje? Odpowiedz Link Zgłoś