Dodaj do ulubionych

KLINKIER-BUD Piseczno

10.10.05, 19:36
Czy ktoś z Was kupił u nich mieszkanie?
Jakie macie doświadczenia z tym developerem?
Co sądzicie o ich invetycji na Poniatowskiego w Piasecznie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Qull Re: KLINKIER-BUD Piaseczno IP: *.okocim.com.pl 10.10.05, 20:06
      Mnie odstraszył brak placu dla dzieci na Poniatowskiego, ale dom jest bardzo
      ładny a mieszkania funkcjonalne. Nie wiem tylko co zbudują obok, bo tam jest
      spora wolna działka. Umowy nie oglądałem i tutaj nic nie mogę powiedzieć.
    • Gość: Loco Re: KLINKIER-BUD Piseczno IP: *.okocim.com.pl 12.10.05, 19:17
      No właśnie, jeśli ktoś kupował od nich mieszkanie, to proszę o informacje?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka