Gość: Jola IP: *.dhl.com / 165.72.200.* 24.02.06, 09:35 Firma ATW development - osiedle Kolonia Staszica w Piasecznie. Czy ktos cos wie na temat tej firmy i osiedla??? Pozdrawiam, Jola Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Arek Re: Atw Development - Piaseczno IP: *.ew.pl 24.02.06, 10:45 Kupilismy tam mieszkanie i jak na razie jesteśmy zadowoleni (jest w trakcie wykańczania) - z tego co wiem są już tylko 85 metrowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jola Re: Atw Development - Piaseczno IP: *.dhl.com / 165.72.200.* 24.02.06, 11:34 Tak wiem, ze juz same duze zostały. Ale znaleźlismy tez oferte sprzedaży mieszkania z drugiej ręki, 65 m2 i sie zastanawiamy. Osiedle wydaje sie byc fajne, kameralne. Tylko troche obawiam sie dojazdow do pracy do w-wy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Re: Atw Development - Piaseczno IP: *.chello.pl 24.02.06, 13:41 Mogę prosić o jakiś nr telefonu, albo strone internetową tego developera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jola Re: Atw Development - Piaseczno IP: *.dhl.com / 165.72.200.* 24.02.06, 14:18 www.atwdevelopment.pl na stronce jest tel do developera Odpowiedz Link Zgłoś