Dodaj do ulubionych

Białolęka

IP: *.wne.uw.edu.pl 15.10.01, 16:03
Nie jestem warszawiakiem i ajk dotad ze wschodnią strona warszawy nie mialem
nic wspolnedo moze jedynie odwiedzalem stadion dziesieciolecia. Bardzo prosze o
podzielenie sie wlasnymi doswiadczeniami. planuje kupno mieszkania na ktoryms z
nowo budowanych osiedli na bialolece. Bardzo prosze tez o informacje jak
wyglada dojazd do centrun np plac bankowy
Obserwuj wątek
    • Gość: R Re: Białolęka IP: 212.121.202.* 19.10.01, 16:01
      Dojazd z Bialoleki na Plac Bankowy i centrum jest dogodny. Do bankowego
      dojezdzaja dwa pospieszne autobusy 508 i E4. Jak sa korki to nie sa one
      pospieszne...
      Co wiecej, do Centrum dojezdza tez autobus lini 510, 509, 518. Przy normalnym
      ruchu (poza szczytem) dojazd zajmuje 30-35 minut.
      • Gość: pawel Re: Białolęka IP: 192.168.14.* / 192.168.14.* / *.121.135.226.host.de.colt.net 19.10.01, 17:09
        Z Białołęki do Centrum prowadzi jedna ulica. Modlińska. Ulicą tą opróca całego
        Tarchomina dojeżdża codziennie do Warszawy całe Legionowo, Jabłonna i okolice.
        Może i komunikacja ZTM jest OK, ale jakie są korki to sam sobie dopowiedz...
        Generalnie: ja bym się z tamtej strony Warszawy nie osiedlał.
        Paweł

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka