Dodaj do ulubionych

wentylacja

IP: 195.117.85.* 21.03.03, 21:32
zwracajcie uwage na wentylacje w swoich lokalach. Chodzi glównie o
pomieszczenia bezokienne - garderoby, skladziki, itp. Zgodnioe z obowizujaca
norma - musza miec osobny kanal. Czesto sie o tym zapomina - takze
projektanci.
Nie mozna wowczas placic za taka powierzchnie ciezkich pieniedzy.WALCZCIE o
swoje z partactwem.Tak jest bardzo czesto w PAXie.
pozdr - Wojtek
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka