bogna2 26.08.03, 06:53 Mam zamiar zakupić mieszkanie (kredyt) w DD na osiedlu "Olimpia".Czy macie jakieś uwagi na temat tej firmy i tej inwestycji.Na co zwrócić uwagę przy podpisaniu umowy.Jestem "zielona".Proszę o informację. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kefir Re: DD Olimpia IP: 192.85.16.* 26.08.03, 09:46 Morze informacji n/t DD i ich inwestycji znajdziesz na stronce "www.namyslowska.net". Odpowiedz Link Zgłoś