Dodaj do ulubionych

Angielski dla firm

07.02.19, 20:15
Znacie moze jakies rozwiazania odnosnie nauczania grupowego jezyka angielskiego dla pracownikow branzy IT? Z gory dzieki:)
Obserwuj wątek
    • martinhofman Re: Angielski dla firm 11.02.19, 11:56
      Trzeba sie zgodzic co do jednej rzeczy .. w dzisiejszym swiecie biznesu trzeba postawic na rozwoj samego siebie jak i swoich pracownikow. W wiekszosci branz konkurencja staje sie co raz wieksza wiec nalezy przygotowac jakis plan aby wybic sie ponad nia. Najlepszym pomyslem bedzie zwiekszenie umiejetnosci komunikacyjnych naszych ludzi oraz wejscie z uslugami na rynek miedzynarodowy. Dzieki temu mozemy zyskac naprawde potezne koneksje potrafiace w dluzszej perspektywie zmienic los naszej firmy. Pytanie jest zasadnicze gdzie udac sie po szkolenie typu e learning angielski aby uzyskac jak najlepsze efekty, w jak najkrotszym czasie. Mozliwosci jest wiele .. zaczynajac od stacjonarnych warsztatow, a konczac na rozwiazaniach online. Szczerze powiedziawszy to bardziej sklanialbym sie do tego drugiego podejscia .. z tego co czytalem sa one swietnie przygotowane pod wzgledem dydaktycznym. Dodatkowym ich atutem jest zwyczajnie wygoda poniewaz do brania udzialu potrzebne jest urzadzenie z dostepem do sieci. Na stronach wiekszych osrodkow mozna zamowic lekcje pokazowa - to pomoze podjac ostateczna decyzje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka