04.06.21, 20:52
Wczoraj w plenerze zgubi艂am portfel z kas膮, dowodem, kart膮 do banku, kart膮 NFZ i kart膮 miejsk膮.
Wieczorem zastrzeg艂am kart臋 i dow贸d.
Dzi艣 mundurowi mnie odwiedzili z informacj膮, 偶e zguba do odebrania w komisariacie tym a tym.
Fajnie.
Dow贸d i tak musz臋 robi膰 nowy bo zastrze偶ony jest ju偶 niewa偶ny.
No ale po艣piech chyba by艂 wskazany, nie?
Obserwuj w膮tek
    • kevinjohnmalcolm Re: 馃う 04.06.21, 21:28
      tzn.aga napisa艂a:
      > No ale po艣piech chyba by艂 wskazany, nie?

Gdyby cz艂owiek wiedzia艂 偶e si臋 przewr贸ci, to by usiad艂.
      Lepiej dmucha膰 na zimne.
      Ciesz si臋 偶e si臋 dobrze sko艅czy艂o.
      • tzn.aga Re: 馃う 04.06.21, 22:20
        Ciesze.
        W sumie nie spodziewa艂am si臋.
        Wczoraj do domu wraca艂am z telefonem w r臋ce bo spodziewa艂am si臋 w ka偶dej chwili smsa o jakiej艣 transakcji kart膮.
    • prawda_we_mgle Re: 馃う 04.06.21, 21:42
      Nie trzymaj tych wszystkich rzeczy w jednym miejscu ...
      jak cz臋sto zmieniasz torebki, to mo偶na kupi膰 takie fajne wk艂ady, 偶e ca艂o艣膰 po prostu przek艂adasz do nowej torby, ale karty trzymaj w r贸偶nych przegr贸dkach, a na pewno nie w portfelu z kas膮 smile
      • tzn.aga Re: 馃う 04.06.21, 22:13
        呕ebym u偶y艂a torebki to musi by膰 bardzo elegancka okazja. Za du偶o rzeczy potrzebuj臋 - u偶ywam plecaka.
        Kiedy艣 nie nosi艂am wszystkiego razem ale wiecznie czego艣 zapomina艂am a tak mam zawsze przy sobie to co potrzebne.
        Wczoraj problem by艂 taki, 偶e mia艂am plecak z ma艂膮 ilo艣ci膮 kieszeni i portfel by艂 po prostu wrzucony byle jak i gdy wyci膮ga艂am picie czy jedzenie czy co艣 tam innego nie zosta艂 schowany z powrotem.
        • prawda_we_mgle Re: 馃う 04.06.21, 22:26
          Kumam. Mi nie chodzi o model sprz臋tu smile, tylko o spos贸b post臋powania... jak masz taki wk艂ad, to go wk艂adasz do ka偶dego rodzaju baga偶u (do plecaka te偶 sie mie艣ci), a portfel oddzielnie...
          A w plecakach to jest zazwyczaj oddzielna wewn臋trzna kieszonka pod klap膮...
          • tzn.aga Re: 馃う 04.06.21, 22:41
            Tylko w艂a艣nie to jest za du偶e. Zaj臋艂o by komor臋 g艂贸wn膮 podczas gdy kieszonki by by艂y puste.
            Ja te wszystkie duperele mam poutykane w r贸偶nych kieszonkach/przegr贸dkach.
            W komorze g艂贸wnej mam teczk臋, w obecnych czasach laptop, picie, jedzenie, zasilacze do lapka i hulajnogi.
            • obrotowy romantyczne... 12.06.21, 17:03
              tzn.aga napisa艂a:
              zasilacze do lapka i hulajnogi.

jakiez romantyczne...

smukle dziewcze, z plecakiem, laptopem i na hulajnodze...

Tak sobie mysle, ze gdyby nasz Wieszcz Adas M, zobaczyl takie dziewcze,

- to z miejsca by sie zakochal i splodzil poemat - "Grazyna-bis" ...

A tak na powaznie: - sloohaj. czy z takiej hulajnogi to latwo spasc ?

boje sie na to ustrojstwo wsiasc, - bo z roweru juz nie raz spadlem...
              • tzn.aga Re: romantyczne... 12.06.21, 20:12
                obrotowy napisa艂:

> smukle dziewcze, z plecakiem, laptopem i na hulajnodze...

Sk膮d wiesz, 偶e smuk艂e tongue_out

> A tak na powaznie: - sloohaj. czy z takiej hulajnogi to latwo spasc ?
                >
                > boje sie na to ustrojstwo wsiasc, - bo z roweru juz nie raz spadlem...

Na pewno 艂atwiej si臋 przewr贸ci膰 ni偶 na rowerze. Jest inny 艣rodek ci臋偶ko艣ci, inna kierownica no i ma艂e k贸艂ka = gorsze panowanie nad tym pojazdem. Jak jest mokro to jest piero艅sko 艣lisko. Ja mam chi艅czyka ale jak widz臋 takie mocno wypasione z wi臋kszymi k贸艂kami i amortyzatorami to wydaje mi si臋, 偶e wi臋ksze s膮 lepsze.
                Wspominaj膮c tw贸j rower - hmm mo偶e te偶 id藕 w trzyko艂owca.
                • obrotowy i nadal romantyczne... 12.06.21, 21:40
                  tzn.aga napisa艂a:
                  > Wspominaj膮c tw贸j rower - hmm mo偶e te偶 id藕 w trzyko艂owca.

jusz dawno poszedlem (w trojkolowca) smile

o czym sie tu chwale od dwoch lat.

1. U nasz norma alkoholowa na rowerze - to 1,5 promile.

2. z Trojkolowca sie nie spada.
    • szarlotka_ja Re: 馃う 04.06.21, 21:57
      Spoko, ja kiedy艣, jak zgubi艂am portfel to poblokowa艂am wszystko, co si臋 da艂o. Po czym sobie przypomnia艂am, 偶e dzie艅 wcze艣niej by艂am w g贸rach i zapomnia艂am prze艂o偶y膰 dokumenty w plecaka do torby wink
      • tzn.aga Re: 馃う 04.06.21, 22:18
        No nie藕le.
        Nowa karta do banku ju偶 wys艂ana.
        Tylko z dowodem osobistym mnie za艂amali - zdj臋cie do dowodu jest wa偶ne p贸艂 roku wi臋c nie mog臋 u偶y膰 tego co mam, musz臋 robi膰 nowe.
        Tamto mia艂am sprzed 4 lat. Nowe b臋dzie identyczne.
        Znowu kilka zdj臋膰 do szuflady. Ehh
        • szarlotka_ja Re: 馃う 04.06.21, 22:22
          tzn.aga napisa艂a:

> Znowu kilka zdj臋膰 do szuflady. Ehh

No w艂a艣nie. Najbardziej irytuj膮ce jest to, 偶e trzeba p艂aci膰 za cztery zdj臋cia, a potrzeba tylko jednego...
          • obrotowy nosz wlasnie... 13.06.21, 19:05
            szarlotka_ja napisa艂a:

> No w艂a艣nie. Najbardziej irytuj膮ce jest to, 偶e trzeba p艂aci膰 za cztery zdj臋cia,
            > a potrzeba tylko jednego...

nosz wlasnie.

kumpel koniecznie chcial miec zone (w przeciwienstwie do mnie...)

ale ze mu to nie za bardzo wychodzilo, to mial ich w koncu trzy - i z kazda przychowek
            - na ktory tez musial placic...
    • tzn.aga Re: 馃う 05.06.21, 22:09
      Odebra艂am dzi艣 zgub臋.
      Kasa w komplecie.
      Nawet policjant stwierdzi艂, 偶e rzadko si臋 takie co艣 zdarza. Raczej same dokumenty ludzie przynosz膮.
      Wzi臋li numer tel. od znalazcy ale nie chcieli mi go da膰. Wzi臋li wi臋c m贸j i obiecali, 偶e zadzwoni膮 do tamtej i powiedz膮, 偶e ma zadzwoni膰 bo ja chc臋 si臋 skontaktowa膰 celem podzi臋kowania.
      W膮tpi臋 czy zadzwoni ale jakby to co, jak膮艣 kaw臋 zaproponowa膰 czy kas臋 czy jak?

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka