Dodaj do ulubionych

Spartacus 3

26.01.13, 18:43
Wreszcie się doczekałam. Od rana oczywiście sprzątanie i inne przyjemności musiały zaczekać. No i jak wrażenia?
Obserwuj wątek
    • aniuta75 Re: Spartacus 3 27.01.13, 18:36
      Ohhhhh było po prostu bosko. Muza podkręcała jeszcze klimat. No i Spartacus ma w końcu godnego siebie przeciwnika smile. Będzie sie działo! Piękne otwarcie sezonu smile.
      • pszczolaasia Re: Spartacus 3 27.01.13, 21:39
        ja wiem....ja troche znudzona bylamindifferent
        nie wiem czemuindifferent
        preciwnik nie powiem...
        jest nowy piekny silny wrog.
        jest nowy muody sqr..kowaniec i nowa ambitna blondyna.
        no zobaczymy.
          • sil.wen Re: Spartacus 3 28.01.13, 21:43
            Mi na początku też za dużo krwi i flaków, ale to chyba dlatego, że jednak sie odzwyczaiłam od konwencji przez tych kilka miesięcy. Ale już pod koniec odcinka było OK. Jakoś Kriksia mi za mało było. A znajdzie sie jaka kobita dla Spartacusa, żeby mu ostatnie chwile życia osłodzić?
      • sil.wen Re: Wielbicielki Kriksosa :) 14.02.13, 19:53
        Za cholere nie zakumałam, o co w tym chodzi, ale dla Kriskia dzielnie wytrwałam do końca. Tyż nie kumam, o co z jego postacią chodziło w tych czterech krótkich przebitkach, ale wyglądał ładniesmile Ale z tego wynika, o ile coś tam łapnęłam, że on się musiał już pojawić wcześniej, tak? Bo ten wyglądający jak siedem nieszczęść, którego Kriks przywiązał do krzesła, to ten późniejszy super heros z kapturkiem, tak? To pokazywali wcześniej, jak Kriksiu go szkolił? Bo chętnie bym se też popatrzyła.
        ------------------------------------
        "Every night is time for drink"
        • aniuta75 Re: Wielbicielki Kriksosa :) 14.02.13, 20:14
          Kriksu się pojawił na razie pierwszy raz, ale wygląda na to, że będzie jeszcze w następnych flashbackach Oliviera, bo będzie go szkolił czy cuś. Byś musiała od początku Arrowa zobaczyć, żeby zakumać o co w tym chodzi. Ogólnie serial polecam i widzę (po chętnych na napisy), że coraz więcej ludzi go ogląda smile. Może i bajeczka ale bardzo efektowna smile.
          • sil.wen Re: Wielbicielki Kriksosa :) 15.02.13, 02:08
            Może i obejrze, jak sie z moją kolejką uporam, chociaż jakoś nie wiem, czy mnie zachwyci. Ta jego mamusia bardzo mi na nerwy działała, a pewnie jej dużo w całym sezonie. Ale jak Kriks będzie, to na pewno zobacze. Może jak przejdą do konkretnego szkolenia w tych wspomnieniach, to trochę szmat pozrzuca, na razie taki zakutany, że mu pewnie ciężko mieczem machać.
            Właśnie się uporałam z dwoma odcinkami Touch-a. Już zapomniałam, jakie to fajne było, kul że drugi sezon jest.
            -----------------------------------
            • sil.wen Odc. 4 24.02.13, 00:03
              To jak to, to z tego wynika, że Cezar sam osobiście doprowadził Spartakusa do zguby jako piąta kolumna?
              --------------------------------
              • pszczolaasia Re: Odc. 4 25.02.13, 11:50
                mnie troche nudzi ten sezon...
                nevia jest durna jak konstrukcja cepa coraz bardziej. zapomina laska ze tylko tracki wojownik obok kriksosa byl za poszukiwaniem jej odzyskaniem jej odbiciem jej z rak niewoli....
                pieknie jej gannicus odpyskowal- glupia cipo. mial racje.
                • sil.wen Re: Odc. 4 26.02.13, 06:32
                  Niestety, wraz ze śmiercią nieodżałowanego Batiatusa, żony Batiatusa, Glabera, żony Glabera i paru innych serialowi zabrakło intryg i cudnych dialogów, które były jego największą siłą... Crassus jest fajny, ale intrygi to nie jego specjalność. Co do Newii, to sie zgadzam w stu procentach, okropnie mnie wkurza, mógłby jej Gannicus ten durny łeb roztrzaskać. A Kriksus mógłby sie chociaż troche lżej ubieraćwink
                  ----------------------------------
                  • pszczolaasia Re: Odc. 4 26.02.13, 08:40
                    amen siostro amen!big_grin
                    zwlaszcza ten amen dotyczy tego zeby sie Kriksiu nie odziewal tak .... dokladniesuspicious
                    zaczynam lubic Gannicusasuspicious a wnerwial mnie kiedys. zmienilam zdaniesuspicious
                    • sil.wen Re: Odc. 4 26.02.13, 14:17
                      A tak w ogóle to dlaczego Spartacus nie wypieprzył tych Rzymian na zbity pysk z miasta? Przeca po tej spektakularnej akcji z synkiem Crassusa i bombami już wszyscy wiedzieli, że sie tam ukryli, to by im nie mogli zaszkodzić specjalnie. A mniej pysków do wykarmienia by mieli i by sie gupia Newia nie miała o co rzucać.
                      • sil.wen 5 03.03.13, 08:20
                        O nie, byle nie Agron! Przecież musi się najpierw pogodzić z Nassirem! Niech Newie odstrzelą, jak już kogoś muszą koniecznie.
                        ---------------------------------
                        • aniuta75 Re: 5 13.03.13, 21:59
                          No i cały misterny plany w pi*du tongue_out. A tak się Spartacus starał a tu zonk. Trafił na godnego siebie przeciwnika.
                          Aż trudno uwierzyć, że do końca jeszcze tyyyle odcinków.
                      • aniuta75 Re: Odc. 4 03.03.13, 21:28
                        Ja dopiero 4 zobaczyłam, bo jakoś mnie nie ciągnęło zbytnio, serce do Spartacusa straciłam sad. Dobrze, że to ostatni sezon wink.
                        I się zgadzam ze wszystkim co napisałyście. Tylko w sumie z tym Kriksusem... Jakby mniej przyodziewku miał to mógłby się biedaczyna jakiegoś zapalenia płuc nabawić i by umarł, w końcu przymrozki idą big_grin.
                        A Newia to gupia ścierka o tongue_out.
      • sil.wen 7 18.03.13, 22:13
        Tak zimno i śnieg wali, a oni jakoś garderoby nie wymienilismile Tylko Spartakus od czasu do czasu sie zakuta w chusty, ale reszta twardo golizną epatuje...
        I ogólnie mnie baby irytują w tym sezonie. O Newii to nawet nie ma co mówić, ale reszta tyż do bani. Ta Rzymianka (zapomniałam imienia) co to ją piratom sprzedali, to już od początku mi na nerwy działa, a tu jeszcze sie okaże, że sie ze Spartakusem spikną! Tego by brakowało! Ta od Ganikusa (nowa) jest fajna jako postać, ale z kolei z wyglądu mi nie podchodzi. A ja lubię jak w tle się jaki fajny romans rozgrywabig_grin
        • pszczolaasia Re: 7 19.03.13, 09:43
          jol. a Krysiu jaki sliczny jak sie wscierwil! normalnie. ócz czerń klata.. mi zimno bylo szczerze mwoaic patrzac na nichsuspicious sie tams ciera obrzucili i chodza jak pawiany. mnie ten sezon w ogole wkurza. mysle sobie co tera zrobi ta co ja synek kraksusa zgwalcil.. bedzie szpiegowac dla kraksusa czy zostanie ze spartakusem? ciekawe czemu sie mu nie przyznala...
          • aniuta75 Re: 7 20.03.13, 11:26
            Im bliżej końca tym większe emocje!
            Też ciekawam zamiarów kochanki imperatora.
            I cieszę się, że pomimo tego zimna i śmierci znalazło się miejsce na odrobinę czułości smile. Zauważcie, że w tym sezonie jakoś mało tego było smile. Gannikus ze swoją blondi to tylko fizyka była i nic więcej smile.
        • aniuta75 Re: 8 25.03.13, 09:30
          No to po uj tu zaglądasz!! tongue_out
          Psioła jeszcze ktoś umierza ale to ciiii. Nic nie napiszę.
          Zresztą co się dziwisz? Dwa odcinki do końca i pewnie niewielu przeżyje sad. Chociaż pewnie durnej Naevii się upiecze tongue_out.
          • pszczolaasia Re: 8 25.03.13, 09:58
            Gannicus jeszcze nie...
            ale masz rajt durna nevia bedzie zyc do konca. btw nevii...grala w ostatnim odcinku vd. ta glowna czarownice ktora chiala z ekspresji wyleczyc chciala Bonnie.
              • pszczolaasia Re: 8 26.03.13, 09:00
                no dobra. wszytsko wszystkim...
                ale to co muody zuy zobil cezarowi!!!! CEZAROWI!!!!!!!!!!!!!!!!! to mnie nromalnie...to ja spadlam pod stol ze smiechususpicious
                nie zyje argonsad nie zyje krysiu moj pieknysad
                echhhhhhh....
                CEZAR CZEMU NIE SIEDZISZ NA KONIU???AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                • aniuta75 Re: 8 26.03.13, 09:13
                  > CEZAR CZEMU NIE SIEDZISZ NA KONIU???AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

Ja też big_grinbig_grinbig_grin

> ale to co muody zuy zobil cezarowi!!!! CEZAROWI!!!!!!!!!!!!!!!!! to mnie nrom
                  > alnie...to ja spadlam pod stol ze smiechususpicious

A mi do śmiechu nie było wcale. Żal mi go w sumie było. Kto wie, może właśnie przez to taki popierdzielony potem był big_grin.
                  Młody ma ewidentnie jakieś dziwne upodobania do gwałtów uncertain. Co? normalnie by mu kuśka nie stanęła? suspiciousbig_grin
                  • pszczolaasia Re: 8 26.03.13, 09:31
                    > A mi do śmiechu nie było wcale. Żal mi go w sumie było. Kto wie, może właśnie p
                    > rzez to taki popierdzielony potem był big_grin.

tego nie wiemy czy TYLKO dlatego. wiemy juz na podstawie tego co ogladalismy ze czlowiek ten jest tkz. "czytsej kriw" a co za tym idzie zdemoralizowany i zpesuty. choc o gwalt go do tej pory oskarzyc nie mkoznabylo...no ale zamiast glupi gadac z muodym ktory wie ze go nienawidzi do szpiku kosci powinie isc od razu do krasussa a nie pierdolic muodemu do ucha czego wiadomo ze nie poslucha bo go nienawidzi jak stad do moskwy.
                    a muody ...muody jest zly. ewidentnie natomiast ma zapedy pedalskie. zreszta tego co go zabic musial swego przyjaciela to ja nie wierze ze razem klepali pacierze w namiotach. czy tam komnatach... wladza demoralizuje wladza abslutna demoralizuje absolutnie. calu muody... jak sie to pachole nazywa?
                    • aniuta75 Re: 8 26.03.13, 09:37
                      No mnie też się wydawało, że z tym swoim przyjacielem to coś więcej niż rozmowy o niedoli bycie synem bogatego ojca big_grin.

A Czaruś miał zapędy do szaleństwa, po kolei w głowie na bank nie miał, ale takie zdarzenie przypuszczam, że porządnie wpłynęło na jego psyche. Co innego kochać się dla przyjemności a co innego gwałt.
                        • sil.wen 9 08.04.13, 00:05
                          Ale superancki odcinek! A już myślałam, że w tym sezonie żaden mnie nie zachwyci, a ten i owszem. Cezar i jego intrygi bezcenny.
                          --------------------------------
                                • aniuta75 Re: 9 08.04.13, 09:04
                                  > no i ciekawe co bedzie z flama krassusa...

Jak to co? Już żałuje gupia ścierka, że wróciła do swego kochasia. On tak łatwo jej nie popuści takiej zdrady. Jak durnym trzeba być, żeby uwierzyć w paplanie synusia, przebiegłej żmii, że jego ojciec ją cały czas kocha? Kij tam, może i kocha, ale przecież ona go zna i powinna wiedzieć, że on miękki do czasu big_grin.
                                  • pszczolaasia Re: 9 08.04.13, 09:39
                                    ścierka nie ścierka. dobrze ze muodego utlukla... nalezalo mu sie za przelecenie cezarasuspiciousbig_grin
                                    no zobaczymy.
                                    aniutka. ile bedzie jeszcze odcinkow?
                                          • sil.wen Re: 9 08.04.13, 22:22
                                            Pogrzeb był cudny, ale ta głowa w szmatce jakoś śmisznie wyglądała. Ale nic to, fajnie, że na chwilę wrócił dawny klimat, chociaż bez Kriksia. Nevia wyjątkowo nie wkurzała jakoś. I Agron nie umarł (jeszcze)... Ale dziwi mnie ta pyzata od Spartacusa, przegina chyba. Męża jej nadział jak na rożen na jej oczach, a ona w niego wpatrzona jak w obrazek... Ja sobie tak myślę a propos Kore, że ona wcale nie dlatego wróciła, że uwierzyła w dozgonną miłość Krassusa, ale że nie chciała jednak tych wszystkich jeńców skazać na śmierć, no a skoro chciała muodego zakłuć (bo kto by nie chciał), to coś za coś...
                                            ---------------------------------

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka