16.02.06, 10:17
Sondaż-kogo poparlibyśće w wyborach na burmistrza Włoszczowy.
Oto lista potencjalnych kandydatów - którzy jak wieści wskazują chcieliby
startować.
1 Solecki K
2 Sienkiewicz J
3 Grabarski J
4 Wójcik S
5 Ledwoch M
6 Nowak A
7 Oksiński W
Obserwuj wątek
    • kolka_p Re: sondaż 16.02.06, 10:38
      a gdzie opcja nr 8 - zaden? pierwszych 3 znam, nr 7 tez mial swoje 5 min, reszta
      nic mi nie mowi, wiec i zaglosowac nie moge. wybieram wiec opcje nr 8, ew. nr 9
      AliG :)
      • duffy48 Re: sondaż 16.02.06, 22:11
        Sienkiewicz po 100kroć. Swój chłop, jak dąb, facet z jajami, serducho na właściwym miejscu - czyli po prawej stronie, reszta to chłystki na czele z największym p..antem - Soleckim, który stanowisko w Kielach ma i mysli że będzie kręcił ludźmi z Włoszczowy ile wlezie, chłop z Kurzelowa razem z pucybutem Wójcikiem - też nieźle lody kręci,raz na lewo raz na prawo.
    • azsas06 Re: sondaż 17.02.06, 07:42
      Po 1000-kroć Sienkiewicz Sprawdził się jako radny. Jest nadzieją na zmizny we
      Włoszczowie. O innych zapomnieć nie można bo wokół tego towarzystwa/towarzyszy/
      wielki smród
        • sieja1960 Re: sondaż 18.02.06, 15:30
          Panieamochodzik pomawiasz mnie wielokrotnie w swych wypowiedziach. Podnoszę
          rękawice nie unikam polemiki nie mam sobie nic do zarzucenia. Ty masz mi
          wiele/lodu/ to oczekuję konkretów. Masz drugie wyjście udać się z tymi
          sensacjami do prokuratora.
          Przypominam środowisko związane ze szpitalem wybrało mnie na przewodniczącego
          związków zawodowych NSZZ Solidarność a pół roku później radnym powiatowym.
          Dziękuję wszystkim którzy stawali w mojej obronie. Dla takich ludzi warto
          walczyć w słusznej sprawie a kiedy przychodzi zwątpienie czytam sobie taki
          tekst
          Ludzie są nierozumni, nielogiczni, samolubni.
          Kochaj ich mimo wszystko.
          Jeśli czynisz dobro, oskarżą cię o egocentryzm.
          Czyń dobro mimo wszystko.
          Jeśli odnosisz sukcesy zyskujesz fałszywych
          przyjaciół i prawdziwych wrogów.
          Odnoś sukcesy mimo wszystko.
          To co budujesz latami może runąć w ciągu
          jednej nocy.
          Buduj mimo wszystko.
          Ludzie w gruncie rzeczy potrzebują twojej pomocy,
          Mogą cię jednak zaatakować gdy im pomagasz.
          Pomagaj im mimo wszystko.
          Dając światu najlepsze, co posiadasz, otrzymasz
          ciosy.
          Dawaj światu najlepsze co posiadasz mimo wszystko.
    • jasny11 Re: sondaż 17.02.06, 20:46
      Dlaczego właśnie tacy kandydaci ale skoro z takich mamy wybierać to obowiązkowo
      z Włoszczowy. Jedyny godny oddania głosu to Sienkiewicz.
      • mizera77 Re: sondaż 18.02.06, 14:22
        Patrycjo nie widzę nikogo kto by nie miał jakiegoś doświadczenia z polityką a w
        Naszym cudownym mieście politycy nie rodza sie co miesiąc tylko grzeja stołki
        tak jak i w sejmie latami.Takze nie szukajmy dziury w całym albo komuś zaufamy
        niech robi dobrze ,albo dalej siedzmy w tym bagnie.Musimy postawić na gościa
        reprezentacyjnego,który bedzie siewypowiadał i załatwiał sprawy za nas.Mamy już
        jednego wodza ,który ie za bardzo jest reprezentacyjny a jego poczynania
        kierowane są z tak zwanego tylniego siedzenia i nie chcę teraz urągać
        kobietą ,gdyż je bardzo lubie.Ale przecież chlop powinien mieć jaja !!Więc
        zastanówmy sie i dobrze wybierzmy abyśmy znowu sie nie wstydzili w Polsce za
        naszą lokalną władzę ,którą sami wybralismy, a póżniej przez cała kadencje
        tylko psioczymy.Ale przeca taka nasza już jest narodowa wada.Pozdrawiam
        serdecznie!
    • grzegorz851 Re: sondaż 19.02.06, 15:17
      No to mamy na naszym forum jednego oficjalnie zadeklarowanego u nas kandydata
      na urząd burmistrza . Jeśli pan sieja to pan Sienkiewicz to gratuluję odwagi.
      Sądzę że i inni potencjalni też nas czytają ale są mniej odważni. Skoro pan S
      się ujawnił to może mi odpowie na pytanie jak widzi możliwość wykorzystania nas
      młodych w wieku 25-30 lat we Włoszczowie . Czy jak wygra dopuści nas do
      zarządzania . Jak usprawni działania urzędu byśmy mogli bez protekcji uzyskać
      pracę. Zachęcam innych do stawiania pytań bo tym sposobem możemy zweryfikować
      tego człowieka.
      • rodowity_wloszczowianin Re: sondaż 19.02.06, 18:00
        Bardzo dobry pomysł. Bardzo chętnie do wiem się coś więcej o tym człowieku, bo
        jak na razie to kojarzę go tylko z ciągłego krytykowania dyrektora szpitala.
        Czy to z powodu jego obecności nie przyszedł pan na spotkanie opłatkowe
        stowarzyszenia rozwoju ziemi włoszczowskiej ??? Interesuje mnie też fakt czy
        jest pan członkiem PO ??? Jeśli tak to pana a nie Olaka widziałbym na czele tej
        partii u nas. Wiem, że pan może rzeczywiście rozgonić zwolenników poprzedniego
        ustroju (SLD), czy moje obawy, że mogą oni właśnie w PO znaleźć bezpieczny azyl
        są uzasadnione ??? Swoją drogą to gratuluję odwagi ujawnienia się i poparcia,
        jakiego tu pan zdobył. Co do listy kandydatów która została tu przedstawiona to
        gdybym dziś dostał kartę wyborczą z ich nazwiskami to znak X postawiłbym przy
        Wójciku. Dlaczego ??? Bo jest najmniej kontrowersyjną postacią. Są ludzie,
        którzy namawiają go do kandydowania, ale on odmawia. Grzegorzowi zwracam uwagę
        by definiując grupę młodych nie pomijał osób poniżaj 25 lat, takich jak ja
        którzy też chcą mieć tu coś do powiedzenia.
        • sieja1960 Re: sondaż 19.02.06, 19:28
          Spotkanie opłatkowe SRZW bez 5 członków zarzadu stowarzyszenia którzy nie
          wiedzieli o takim spotkaniu i nie otrzymali na nie zaproszeń/bez komentarza/
          Dyrektora ZOZ krytykuje za prowadzenie szpitala do zagłady. Inwestuje tylko w
          budowlankę a nie w tak potrzebny sprzęt.Jestem członkiem NSZZ "S". Byłem
          zwolennikiem POPIS-u ale trudno. SLD nie uzyska azylu w PO to pewne inne
          rozwiązanie oznacza koniec PO. Nim postawimy X przy nazwisku należy wiedzieć o
          kandydacie maksymalnie dużo. Gratuluję uzasadnienia! Tak ludzie młodzi mogą być
          pewni, że będą mieli dużo do powiedzenia. Na młodych chcę stawiać i z nimi
          zmieniać oblicze Włoszczowy. Proszę wybaczyć, za wcześnie na program działania.
          Zawsze towarzyszyła mojej działalności śmiałość w wyrażaniu poglądów w
          trudnych sprawach. Pozdrawiam
          • ryszarrd Re: sondaż 19.02.06, 19:34
            Panie Jacku!
            Krytykowanie jest proste - fakt!
            Ale z kim z młodych chce pan zmnieniać oblicze naszej Włoszczowy.
            czy ma pan gotowy plan na naprawe naszej Ojczyzny.
            I czy to juz oficjalnie Pan potwierdza swoją kandydature
          • luke100 Re: sondaż 19.02.06, 19:58
            Przypominam, że zgodnie z art. 65 Ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, której niektóre zapisy stosuje się do bezpośredniego wyboru burmistrza, kampanię wyborczą rozpoczyna Prezes Rady Ministrów swoim rozporządzeniem. Co prawda, każdy ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów, ale może lepiej z zadawaniem pytań poczekajmy na oficjalne rozpoczęcie kampani. Stworzę specjalny wątek, do którego będzie można wrzucać posty z pytaniami, a kandydaci, jeżeli wyrażą chęć i wolę i założą sobie e-maila w gazeta.pl będą mogli na nie odpowiadać.
            Kwestią do rozstrzygnięcia jest też w jaki sposób sprawdzimy czy osoba podająca się za konkretnego kandydata rzeczywiście nim jest???
            Czekam na pomysły.
        • rodowity_wloszczowianin Re: sondaż 19.02.06, 20:20
          Panie Jacku. Pisząc że postawiłbym dziś X przy Wójciku miałem na myśli dzień
          dzisiejszy. Do wyborów jest jeszcze czas i może pan byś pewny, że mój głos
          będzie przemyślany. Owszem zgadzam się, że kandydatów trzeba poznać wiec czekam
          na jakieś informacje między innymi o panu. Jak na razie interesuje mnie fakt
          czy jest pan członkiem PO i jaki ma pan tam status. Zależy mi na tej
          informacji, bo chciałbym się zapisać do PO, a boję się że mogą tam znaleźć za
          aprobatą Olaka polityczne marionetki, a wiem że pana osoba gwarantuje że
          rzeczywiście nikt z lewej strony nie znajdzie tam schronienia. Podejrzewam, że
          nie chce pan zaszkodzić Olakowy szerzej odpowiadając na to pytanie, więc proszę
          tylko napisać tak lub nie.
          • sieja1960 Re: sondaż 20.02.06, 20:51
            Podobno wybory w PO tuż, tuż. Życzę powodzenia. Mam nadzieję że tacy ludzie jak
            Pan rodowity_włoszczowianin będą stanowili o obliczu PO w naszym powiecie.
            Z każdym mogę rozmawiać ale nie wszyscy chcą zmienić oblicze naszego miasta.
            Razem jesteśmy z PIS,PO,LPR,SAMOOBRONA a SRZW ma zawsze drzwi otwarte do
            rozmowy. Czy skorzysta.
            • wiolcia12 Re: sondaż 28.02.06, 18:59
              mam pytanko do Pana Sienkiewicza.
              mam 24 lata, jestem po rachunkowości,mam 2-letnią praktykę w księgowości
              (księgi + ZUS) obecnie bezrobotna! jak na taki staż to bardzo dobrze orientuje
              sie w przepisach. gdzie może być miejsce właśnie dla takich ludzi jak ja??
              ciekawa jestem ilu młodych i zdolnych pozostanie we Włoszczowie. Wiadomo, że
              każdy szuka pracy, skoro nie ma jej we Włoszczowie to wyjeżdżamy, a co potem?
              Wiadomo że obecne pokolenie 40 i 50-latków niedługo odejdzie na emeryturę i co
              wtedy?
              Owszem zawsze znajdą się ludzie, ale czy będą odpowiedni, czy będą mieli
              odpowiednie kwalifikacje?Czy będą potrafili poradzić sobie z biurokracją, która
              jak wiemy jest coraz większa i trudniejsza i to we wszystkich urzędach?
              Jak teraz nasza kochana władza się nie obudzi to za parę lat zostaniemy "z ręką
              w nocniku"!!
    • council Re: sondaż 19.02.06, 22:53
      Primo Grabalski nie Grabarski,secundo PSL nie wystawi ponownie pana Oksińskiego.
      Panowie:Solecki,Wójcik i Ledwoch to jedna drużyna więc założenie z góry
      chybione. Samoobrona też pewnie nie odpuści.
    • robokop8 Re: sondaż 20.02.06, 19:21
      Skoro pan Sienkiewicz deklaruje że jest w Solidarności to z kim chce pan
      współpracowac - z jakimi partiami. Czy po drodze panu z PiS , PO, LPR,
      Samoobroną, czy SRZW. Co pan zrobił w minionej kadencji poza walką w szpitalu z
      dyrektorem . Kiedyś współpracował pan z Soleckim co było widać na różnych
      uroczystościach, a teraz on nie zaprasza pana na ;swoje ; spotkania. Czy walka
      o stołki już się rozpoczeła.
    • hoover2 Re: sondaż 27.02.06, 19:37
      szczerze mowiac poparlbym chyba pana oksinskiego bo wydaje mi sie ze potrafi
      zdobyc zaufanie ludzi. moze podziekujmy pany sienkiewiczowi bo po przeczytaniu
      wczesniejszych postow wszystko jest jasne. tylko nie grabalski....nieee nowaka
      nie znam
    • ksywa4 Re: sondaż 28.02.06, 18:22
      Z całym szacunkiem dla p. Oksińskiego ale jak ktoś napisał na forum "On miał
      już swoje pięć minut". Poza tym nie wiem czy stan zdrowia mu pozwala . Poza tym
      jak ocenić człowieka który bierze urlop bezpłatny w Urzędzie i zatrudnia się w
      tym czasie w innej firmie ZPUE. Czy nie można tego nazwać lobbingiem .
      • wiolcia12 Re: sondaż 28.02.06, 19:00
        mam pytanko do Pana Sienkiewicza.
        mam 24 lata, jestem po rachunkowości,mam 2-letnią praktykę w księgowości
        (księgi + ZUS) obecnie bezrobotna! jak na taki staż to bardzo dobrze orientuje
        sie w przepisach. gdzie może być miejsce właśnie dla takich ludzi jak ja??
        ciekawa jestem ilu młodych i zdolnych pozostanie we Włoszczowie. Wiadomo, że
        każdy szuka pracy, skoro nie ma jej we Włoszczowie to wyjeżdżamy, a co potem?
        Wiadomo że obecne pokolenie 40 i 50-latków niedługo odejdzie na emeryturę i co
        wtedy?
        Owszem zawsze znajdą się ludzie, ale czy będą odpowiedni, czy będą mieli
        odpowiednie kwalifikacje?Czy będą potrafili poradzić sobie z biurokracją, która
        jak wiemy jest coraz większa i trudniejsza i to we wszystkich urzędach?
        Jak teraz nasza kochana władza się nie obudzi to za parę lat zostaniemy "z ręką
        w nocniku"!!

• duffy48 Re: sondaż 03.03.06, 23:16
        Ja też jestem za Sinkolem - Włoszczowiak od pokoleń, zrobi porządek i POSTAWI
        NA MŁODYCH, a jeżeli stanie się inaczej jest po Włoszczowie. Za 20 lat będą tu
        sami emeryci, MIASTO KORUPCJI I APTEK z lekami dla staruszków - ale wizja.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka