kropekuk
15.02.05, 02:23
Odpowiedz piqa na moj post na ZUPELNIE inny temat:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=20594757&a=20595450
>>...o których nie masz pojęcia. A jakbyś był prawdziwym Angolem, to byś się
zawstydził, że ta poniewierana przez Angoli katolicko-wódczano-ziemniaczana
społeczność z zielonej wyspy właśnie w wyścigu na dochód narodowy na głowę
mieszkańca pokazała Angolom czerwone światło na zadku.
Więc, kupek, wstydź się. A propos karmienia: znajdź sobie, kupek durny, dane
na
temat dynamiki eksportu polskich produktów spożywczych do UE. I -
zawstydziwszy
się - spierydalay z powrotem do swojej wsi wśród błot jakiegoś zadupia. Tam
znajdziesz godne siebie zajęcie - będziesz robił za wiejskiego głupka, boć
wszak tam znają cię najlepiej.<<
Czy wzyscy Polacy pytani - i to zartobliwie - o sympatie proniemieckie
Irlandcykow (kazdy interesujacy sie historia II WW wie, ze z tymi
kondolencjami po smierci Hitlera to nie zart i nie potwarz)odpowiadaja
tekstem o polskim eksporcie spozywczym do panstw Unii? Nb. wszyscy
mieszkajacy w EU moga sami najlepiej ocenic jak "duzo" polkich towarow w
zachodnich supermarketach, chocby w porownaniu z Hiszpania...
I JAK TU DYSKUTOWAC Z IDIOTA???