tredz 14.06.09, 21:09 Witam serdecznie, czy możecie Państwo polecić jakiś sklep, gdzie można kupić solidnie i niedrogo wózek dla dziecka, łóżeczko itp.? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monika3411 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 14.06.09, 21:26 Zależy co rozumiemy pod słowem "niedrogo". Wczoraj w Jankach oglądałam wózki Chicco, zdrowo ponad 2000 zł. Moim zdaniem brzydkie i niewarte tych pieniędzy. Dużo wózków jest na Allegro. Moim zdaniem warto kupić używany. Zwłaszcza jeśli mamy ograniczony budżet. Wszak i tak maluch pojeździ nim kilka miesięcy, a potem przesiądzie się do spacerówki. Osobiście nie będę kupować wózka głebokiego ze spacerówką, bo nie podobają mi się spacerówki montowane na stelażu wózka głębokiego, więc szukam wózka tylko głębokiego. Prawdopodobnie będzie to "Kortina" Roan. W niektórych sklepach internetowych można go kupić bez spacerówki :-) Myślę, że warto postudiować forum "Wózki dziecięce". Choć osobiście jestem lekko skołowana po jego lekturze.... Oto link : forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22462 Co do łózeczka, jak i reszty wyprawki, to prawdopodobnie kupię na Allegro. Ze względu na bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do sklepów naziemnych. Np w "Smyku" śpioszki kosztują ok.25 zł, na Allegro bez problemu kupisz poniżej 10 zł. Oczywiście mówię o ciuszkach nowych :-) Sklepy w Pruszkowie, o których mi wiadomo to "Kubuś" na Niecałej, sklep w pawilonach na WP i sklep na Kościelnej (sprzedają również na Allegro). Jakbyś miała jakieś pytania, to chętnie odpowiem jeśli będę potrafiła :-) Zaczynam kompletować wyprawkę, więc mam nadzieję być coraz bardziej na bieżąco ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 14.06.09, 21:46 a najlepiej wyposazony sklep w pruszkowie bobas na ulicy prusa naprzeciwko parku? ps za 10 zl to kupisz spioszki juz za msc na wyprzedazach w sklepach sieciowych :) w smyku rowniez w tej cenie beda :) Odpowiedz Link Zgłoś
monika3411 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 14.06.09, 21:58 Fakt, zapomniałam o sklepie na Prusa. Jednakże po jednorazowej wizycie w tym sklepie wiem, że nie będę jego klientką. Pewnie masz rację z tymi wyprzedażami. Nie wzięłam ich pod uwagę. Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 14.06.09, 22:15 wyprzedaze to dobra rzecz, a zawsze najwiekszy wybor jest wlasnie ubranek w malych rozmiarach. Ja kompletwalam obie wyprawki wlasnie na wyprzedazach, warto tez wspomniec o tesco maja swietne pajace i bodziaki w niskich cenach, a na wyprzedazy w b niskich. A z ciekawosci spytam coz sie wydarzylo w bobasie ze stracili kientke? Odpowiedz Link Zgłoś
monika3411 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 14.06.09, 22:28 O tak, tescowe ciuszki są słodziutkie i wyglądają na niezłej jakości :-) Ceny też mają całkiem przyzwoite :-) A w Bobasie cóż, nie lubię mieć poczucia, że przeszkadzam pracownikom i ich znajomym w pogaduszkach. Jak to było w "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" - do Bydgoszczy będę jeździć..... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr.jasinski Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 15.06.09, 15:38 Hmm, dziwne - ja tam bardzo lubię ten sklep (znajomym nie jestem:)), zawsze nam doradzą a często też sprowadzą coś co sobie upatrzymy. A co do wózków - polecam Emmaljungę, nie wiem czy w Pruszkowie jest osiągalna (ja kupowałem w Warszawie) - mój wózek wozi aktulanie trzeciego pasażera, a zwiedził już kawałek świata. Sądzę, że nawet z używanego będzie spora pociecha. Odpowiedz Link Zgłoś
rene26 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 15.06.09, 09:36 jest jeszcze sklep Maluszek w Michałowicach - ceny chyba niezbyt wygórowane no i wybór spory, albo w Babicach na rynku Odpowiedz Link Zgłoś
agaluka.1 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 15.06.09, 14:07 ja mam wózek uzyany do sprzedania, spacerówka-parasolka,po mojej córce,ale bardzo krótko używany, i chodzik. Zdjecia dam na meila.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kwika Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 15.06.09, 17:12 Też polecam sklep Maluszek przy jerozolimskich. Stosunkowo tanio, dobra obsługa (pomimo, że sami panowie). Kupowałem tam wózek. Najtańszy jaki znalazłem i co najważniejsze spełniał Masze wszystkie wymagania. Odpowiedz Link Zgłoś
lunia0 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 15.06.09, 20:54 Ja wszystkie -no prawie- zakupki zrobiłam w sklepie Mama i Tata w Babicach tzn wozek, łóżeczko i komoda plus reszta potrzebnych gadżetów, naprawdę polecam, przy większych zakupach dostaje się rabat 5% a ceny niektóre tańsze niż na allegro. Pozatym uważam że nasz Pruszkowski Bobas jest oki, jest w nim wszystko a jeśli nie to prawie wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
catalina81 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 16.06.09, 09:36 wózek proponuję obejrzeć w sklepie np świat dziecka i potem poszukać na allegro albo w sklepie internetowym (ja kupowałam w www.bobowozki.pl mieli świetne promocje) - mam jedo bartatina classic - bardzo podobna do emaljungi ale dużo tańsza. po zakupy wyprawkowe - pd ciuszków, przez pościele, meble po smoczki i butelki warto wybrać się do Grójca, są tam dwie hurtownie Jowiś i Chaber (www.chaber.pl) ceny są bardzo konkurencyjne - na całej wyprawce oszczędziłam około 500zł w porównaniu do sklepów w Pruszkowie i Warszawie. ciuszki w tesco polecam - bodziaki i pajacyki są dobrej jakości i wychodzi niedrogo, bo około 10zł za sztukę. Odpowiedz Link Zgłoś
viking03 w Markach jest TUTEK 20.06.09, 14:16 zobacz tutaj www.tutek.pl , mają tam wszystko w jednym miejscu, ja z żoną pojechałem do Marek i załatwiliśmy wszystko od ręki, obsługa baaaaaaaaardzo miła i kompetentna w doradzeniu "co do czego się przyda" Odpowiedz Link Zgłoś
kol Re: w Markach jest TUTEK 20.06.09, 21:39 ja zas wozek kupilem we wspomnianym sklepie na Prusa. To byla spacerowka - nie parasolka oczywiscie z nosidelkiem i wystarczyla dla malucha. A po wyjeciu nosidelka mlody jezdzi wozkiem spacerowka do dzis - 3 lata. kupilem wozek w tym sklepie przez przypadek, bo w necie bylo zaledwie 50 zl taniej. A firma Peg Perego - nie wiem czy dobrze napisalem. Odpowiedz Link Zgłoś
monika3411 Kol 20.06.09, 22:36 Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako kryptoreklama czy cuś, ale możesz napisać jak się spisuje ten Peg Perego? Właśnie się przymierzam do zakupu i chyba właśnie na tej marce się skończy :-) Czytałam o nich (tych wózkach) same zachwyty, że nie do zdarcia, że w miarę lekkie (co nie jest bez znaczeniu, bo w perspektywie mam targanie go na 3 piętro), że dają radę na chodnikach, ale i w terenie. To wszystko prawda? Dziękuję za opinię :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: Kol 21.06.09, 07:43 Jestem posiadaczka juz 3 wozka peg perego i potwierdzam ze sa swietne :) Szczerze polecam a o ktorym modelu myslisz? Gleboki czy jakass spacerowka z gondola? Odpowiedz Link Zgłoś
monika3411 Kaliaa 21.06.09, 08:48 Oooo dzięki serdeczne :-) Po lekturze forum "wózki dziecięce" jestem lekko skołowana, miło więc na własnym podwórku usłyszeć opinię :-) Myślę o modelu Young na stelażu classico. Odpowiedz Link Zgłoś
kol Re: Kaliaa 21.06.09, 11:25 Ja niestety modelu nie pamietam chwilowo. Ale generqalnie Peg Perego byl wybrany ze wzgledu na wage - bardzo lekki aluminiowy chyba stelaz, a wnoszenie na 3 pietro bylo po drodze. Po trzech latach odpadla od niego jedna czesc - aluminiowa poprzeczka od ramy z tylu, ale generlanie wozkowi to nie zaszkodzilo. Cieko go tez sie sklada, bo mimo iz jest to prosty system, to wozek potrafi podczas przenoszenia sie rozlozyc. Poza tym kolka mu lataja i mozna powiedziec ze sie zrobil gibki jakis, ale sie nie rozpada i nie ma to wplywu na jazde. Powiem tak, jesli ktos nie chce wydawac fortuny, to calkiem dobry wybor. Ale pewnie mozna znalezc rownie lekkie, ale ciezsze finansowo opcje. Odpowiedz Link Zgłoś
rene26 Re: Kaliaa 21.06.09, 20:51 hej, tu jest wątek właśnie o tym wózku forum.gazeta.pl/forum/w,22462,96396430,,peg_perego_gond_young_stelaz_classico_jakie_opinie.html?v=2 ja obecnie posiadam PP Atlantico, sprawuje się super mimo, że kupiłam używany Odpowiedz Link Zgłoś
kwika Re: Kaliaa 21.06.09, 23:47 Z praktycznego punku widzenia powiem, że przynajmniej dla mnie waga wózka i piętro zamieszkania zbytnio się nie wiąże. Mieszkam na 4 piętrze (bez windy). Wózek w domu był tylko raz. Jak go kupiliśmy. Wózek stoi w wózkowni lub na klatce. Kto by go wnosił i znosił z 4 piętra. Nie mówiąc o tym, że ma być jeszcze w nim dziecko. Jak pisałem wcześniej kupiliśmy najtańszy wózek jaki spotkaliśmy. Producentem jest firma TOMAS z Częstochowy. Wózek dosyć lekki, dobrze się prowadzi, duże koła, funkcjonalny, trwały, łatwo się składa. Polecam Odpowiedz Link Zgłoś
monika3411 Re: Kaliaa 22.06.09, 08:53 Bałabym się zostawić wózek na dole. Często właśnie na dole koło skrzynek widzę pełno petów, jakieś puszki po piwie. Nie chciałabym, żeby mi wózek tym pachniał... No i obawiałabym się kradzieży. Z kolei wózkownia... po pierwsze nie mam zielonegg pojęcia, gdzie szukać kluczy od niej. Nie wiem czy w administracji będa to wiedzieć. No i mam mieszane uczucia, tam pewnie są myszy, czy jakieś robactwo... brrrr......... Jak córka była malutka, nosiłam wózek na górę (z córką w środku oczywiście i często z zakupami pod spodem), teraz też raczej nie biorę pod uwagę innego rozwiązania... Odpowiedz Link Zgłoś
kol Re: Kaliaa 22.06.09, 10:52 Opcja wozek na dole zla nie jest, ale Kwika ma cywilizowana klatke:) Ja balem sie zaraz po kupieniu wozek zostawic na dole. Ale teraz stoi, bo sasiedzi wiedza do kogo nalezy i raczej nikt sie na niego nie połaszczy. Odpowiedz Link Zgłoś
kwika Re: Kaliaa 22.06.09, 14:16 Oczywiście, że zależy kto jakie ma warunki. U mnie czasami stoją 3 wózki. Jest miejsce i jak na razie jest ok. Oby tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
monika3411 Re: Kaliaa 22.06.09, 14:56 Obejrzałam sobie dzisiaj tę moją klatkę pod tym kątem. Faktycznie dałoby się. Jak się zastanowiłam, to nie ma na naszej klatce uroczej młodzieży, my chyba jesteśmy najmłodsi, żadnych meneli też nie ma. Ale umrę ze strachu, że zniknie... Odpowiedz Link Zgłoś
kol Re: Kaliaa 22.06.09, 16:01 Mialem kiedys taki pomysl zeby kupic linke do roweru i przymocowac wozek do kaloryfera.:) Odpowiedz Link Zgłoś
monika3411 Re: Kaliaa 22.06.09, 16:23 Też miałam takiego pomysła :-) A po oględzinach tego kąta (w zasadzie takiego przedsionku) odkrycia dokonałam, że tam tylko ściany, żadnego kaloryfera ;-/ W dodatku słyszałam, że zdarzają się kradzieże np samej budy. Ręce opadają... No ale tak czy siak dzięki za pomysły i rady, może faktycznie pomyślę o wózkowni... PS Kupiłam tego peg perego, o którym pisałam wcześniej, kurczę jak na żywo będzie taki śliczny jak na zdjęciach.... :-):-):-) Odpowiedz Link Zgłoś