Dodaj do ulubionych

Słodcy chłopcy

IP: *.chello.pl 25.06.01, 00:00
W niedziele w programie "co za tydzien" prowadzacy (kimkolwiek by nie byl)
odwiedzil w studiu nagraniowym chlopcow z BB w czasie nagrywania przeboju
DJ''ow. Fakt ten muzyczny pozostawie bez komentarza (gorzej niz piosnka moni byc
nie moze). Natomiast ciekwaym lecz i zenujacym byl "wywiad" z gwiazdami.
Powyciagany Picia z laskawoscia od czasu do czasu odpowiedzial cos oczywistego
(chlopakowi chyba woda sodowa do lebka powoli uderza). Ale najwspanialszy pokaz
dali panowie Gulczas i Klaudiusz. O ile ich prymitywne zarciki i kretynskie
wymiany obelg mozna bylo zniesc w domu BB jako "lokalna atrakcje", to tu byly
po prostu nie do zniesienia. Na kazde pytanie odpowiadali w ten sam, zenujacy
sposob - rzucajac stare, niby-zartobliwe teksty. Strach i groza!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Hell_boy Re: Słodcy chłopcy IP: 193.91.75.* 25.06.01, 00:00
      Gość portalu: xxx napisał(a):

      > W niedziele w programie "co za tydzien" prowadzacy (kimkolwiek by nie byl)
      > odwiedzil w studiu nagraniowym chlopcow z BB w czasie nagrywania przeboju
      > DJ''''ow. Fakt ten muzyczny pozostawie bez komentarza (gorzej niz piosnka moni by
      > c
      > nie moze). Natomiast ciekwaym lecz i zenujacym byl "wywiad" z gwiazdami.
      > Powyciagany Picia z laskawoscia od czasu do czasu odpowiedzial cos oczywistego
      > (chlopakowi chyba woda sodowa do lebka powoli uderza). Ale najwspanialszy pokaz
      >
      > dali panowie Gulczas i Klaudiusz. O ile ich prymitywne zarciki i kretynskie
      > wymiany obelg mozna bylo zniesc w domu BB jako "lokalna atrakcje", to tu byly
      > po prostu nie do zniesienia. Na kazde pytanie odpowiadali w ten sam, zenujacy
      > sposob - rzucajac stare, niby-zartobliwe teksty. Strach i groza!!!

      Tak, rzeczywiscie do drugiej edycji BB mogliby dac ludzi, ktorzy maja cos wiecej
      do powiedzenia, nie klna tyle i sa na jakims poziomie. Ale znajac TVN, to
      zyczenie nie spotka sie z jej uznaniem...
      • Gość: ameba Re: Słodcy chłopcy IP: 195.117.174.* 25.06.01, 00:00
        Gość portalu: Hell_boy napisał(a):

        > Gość portalu: xxx napisał(a):
        >
        > > W niedziele w programie "co za tydzien" prowadzacy (kimkolwiek by nie byl)
        >
        > > odwiedzil w studiu nagraniowym chlopcow z BB w czasie nagrywania przeboju
        > > DJ''''''''ow. Fakt ten muzyczny pozostawie bez komentarza (gorzej niz piosnka
        > moni by
        > > c
        > > nie moze). Natomiast ciekwaym lecz i zenujacym byl "wywiad" z gwiazdami.
        > > Powyciagany Picia z laskawoscia od czasu do czasu odpowiedzial cos oczywis
        > tego
        > > (chlopakowi chyba woda sodowa do lebka powoli uderza). Ale najwspanialszy
        > pokaz
        > >
        > > dali panowie Gulczas i Klaudiusz. O ile ich prymitywne zarciki i kretynski
        > e
        > > wymiany obelg mozna bylo zniesc w domu BB jako "lokalna atrakcje", to tu b
        > yly
        > > po prostu nie do zniesienia. Na kazde pytanie odpowiadali w ten sam, zenuj
        > acy
        > > sposob - rzucajac stare, niby-zartobliwe teksty. Strach i groza!!!
        >
        > Tak, rzeczywiscie do drugiej edycji BB mogliby dac ludzi, ktorzy maja cos wiece
        > j
        > do powiedzenia, nie klna tyle i sa na jakims poziomie. Ale znajac TVN, to
        > zyczenie nie spotka sie z jej uznaniem...

        To nie ma nic wspólnego z uznaniem TVNu. Ludzie na poziomie nie zgłaszają się do
        takiego programu!

        • Gość: silver Re: Słodcy chłopcy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.01, 00:00
          ludzie na poziomie maja cos MADREGO do powiedzenia a duza czesc naszego
          wyksztalconego spoleczenstwa nie bylaby tym zainteresowana, bowiem nie
          zrozumialaby o co chodzi. Tak, Polacy wola slyszec ze kots"pierdzieli".
      • Gość: gale Re: Słodcy chłopcy IP: *.polkomtel.com.pl 25.06.01, 00:00
        Wiesz, Piekielny, tacy sa medialni i jesli znajda kogos kto bedzie mial wiecej
        do powiedzenia a jednoczesnie bedzie ladnie wygladal przed kamera to moze go
        wezma...

        gale
        ----
        http://gale.blog.pl
        • Gość: Hell_boy Re: Słodcy chłopcy IP: 193.91.75.* 25.06.01, 00:00
          Gość portalu: gale napisał(a):

          > Wiesz, Piekielny, tacy sa medialni i jesli znajda kogos kto bedzie mial wiecej
          > do powiedzenia a jednoczesnie bedzie ladnie wygladal przed kamera to moze go
          > wezma...
          >
          > gale
          > ----

          Zapewniam was, ze jest mnostwo ludzi na poziomie, bardzo fotogenicznych i
          chcacych wziac udzial w najlepszym programie telewizyjnym wszechczasow, czyli BB.
          Nie chodzi mi wcale o jakies madrale, tyle, zeby nie klneli tyle i mieli jakies
          poglady.
          > http://gale.blog.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka