zorak
27.03.02, 23:53
Nie ogladalem BB od czau wyrzucienia Piotra Lato z BB1 ale teraz wlaczylem
przypadkowo TVN i co widze? Dwoch chlopakow razem siedzi w wannie!!!
No - tego to jeszcze w polskiej telewizji nie było... Nie mam nic przeciw ale
po prostu jest to dla mnie novum... Poza tym goscie nawet przystojni - chociaz
ten co sie poderwal po oblaniu ketchupem taki sobie - ale w kazdym razie prosze
o wytlumaczenie - jak to sie stalo ze taka scena poszla w tv? I czy moga miec
nadzieje na to ze pokaza jeszcze cos wiecej? Bo jesli takie nadzieje rokuja to
chyba zaczen ogladac BBBitwa...