Dodaj do ulubionych

DWAJ FACECI RAZEM W WANNIE????

27.03.02, 23:53
Nie ogladalem BB od czau wyrzucienia Piotra Lato z BB1 ale teraz wlaczylem
przypadkowo TVN i co widze? Dwoch chlopakow razem siedzi w wannie!!!
No - tego to jeszcze w polskiej telewizji nie było... Nie mam nic przeciw ale
po prostu jest to dla mnie novum... Poza tym goscie nawet przystojni - chociaz
ten co sie poderwal po oblaniu ketchupem taki sobie - ale w kazdym razie prosze
o wytlumaczenie - jak to sie stalo ze taka scena poszla w tv? I czy moga miec
nadzieje na to ze pokaza jeszcze cos wiecej? Bo jesli takie nadzieje rokuja to
chyba zaczen ogladac BBBitwa...
Obserwuj wątek
    • beatrix25 Re: DWAJ FACECI RAZEM W WANNIE???? 28.03.02, 00:11
      :)
      Poogladaj lub poczytaj wiecej a znajdziesz odpowiedz. Kto czyta (o BBB) ten nie
      bladzi ;))).
      Nie wiadomo, nie wiadomo kto to wie? (wie :(()
      Co mowisz? W wannie i w ketchupie? O nie!

      :)))

      /I~ (lewe ramie mam dluzsze od prawego ;)
      (b)
    • Gość: J Re: DWAJ FACECI RAZEM W WANNIE???? IP: *.bienczyce.sdi.tpnet.pl 28.03.02, 00:35
      Wyjasniam: Ken to zwykle robil z Frytka, ale sie boi, ze im wyszla frytkownica
      (beda male fryteczki). Wiec teraz zaprasza do jacuzzi tylko facetow.
      • zorak Re: DWAJ FACECI RAZEM W WANNIE???? 28.03.02, 22:07
        slyszalem ze ponoc maja w BBB wprowadzic watek homo....
        byloby ciekawie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka