IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.04, 19:06
to jak z nim jest wraca do m jak miłość? ostatnio dotarły do mnie wieści, że
będzie grał w nowym sitcomie polsatu( nazwy nie pamiętam).
z drugiej strony jednak podobno błaga łepkowską, żeby pozwoliła mu wrócić, a
rzeczniczka emki ogłosiła, że sceny rozwodowe są ostatnimi z udziałem gonery.
może macie jakieś info?
Obserwuj wątek
    • Gość: fiona Re: Gonera IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.10.04, 02:00
      Jak może błagać Łepkowską, skoro położył na nią (i na całą ekipę) laskę?! Nie
      wraca i koniec kropka. A Polsacie wystapi w "Panienkach" Przemka Angermana.
      Przez sekundę, w jedym odcinku.
      • Gość: piga Re: Gonera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.04, 18:21
        a dlaczego olał całą ekipę?
        • Gość: fiona Re: Gonera IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.10.04, 22:55
          Bo zażyczył sobie nagle za to całe swoje "gwiazdorstwo" podwyżki. Ekipa go
          zlała, a w odwecie - on zlał ekipę. I jest po równo.
          • Gość: piga Re: Gonera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.04, 22:58
            właśnie słyszałam , że poszło o kasę. a wiesz może czy pan poniedziałek zajmie
            jego miejsce na dłużej?
            • aankaa na dłużej nie zajmie 29.10.04, 23:13
              bo pani sędzia zbyt się powodzeniem u płci "męskiej" rozochociła
              • Gość: piga Re: na dłużej nie zajmie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.04, 23:15
                niech korzysta póki ma wzięcie..
                • ada296 Re: na dłużej nie zajmie 30.10.04, 00:17
                  nie podoba mi się Gonera
                  i już
                  • Gość: Jagna Borynowa Re: na dłużej nie zajmie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.04, 02:16
                    Podoba się, nie podoba... To akurat nieistotne. Dobrze, że się chłopina zwinął w
                    porę, bo gdyby jakimś cudem wrócił i ujrzał połowicę ucharakteryzowaną na Piasta
                    Kołodzieja i obleczoną w giezło, to by zawału dostał, albo jakiego innego
                    wylewu... O pasierbie amatorze pornoli nie wspomnę...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka