Dodaj do ulubionych

Ruda jest coraz gorsza

IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 02.05.02, 11:57
Jeszcze wczesniej ja jakos lubilem ale teraz to juz porazka...
Obserwuj wątek
    • Gość: La_ki Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.05.02, 12:45
      Dlaczego porażka?Nikomu jak dotąd nie zrobiła przykrości.Nigdy nie
      spiskowała.Uważam ją za jedną z bardziej pozytywnych postaci.
      • valeria Re: Ruda jest coraz gorsza 02.05.02, 13:03
        Gość portalu: La_ki napisał(a):

        > Dlaczego porażka?Nikomu jak dotąd nie zrobiła przykrości.Nigdy nie
        > spiskowała.Uważam ją za jedną z bardziej pozytywnych postaci.

        Dopisuję się do tego posta!
        Kaśka jest OK. Mówi niewiele, ale wcale nie głupio, walczy i stara się dla grupy,
        unika dwuznacznych sytuacji, jest życzliwa i otwarta.
        • Gość: bubezleb Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.aruba.pl / 10.100.7.* 02.05.02, 22:28
          valeria napisał(a):

          > Kaśka jest OK. Mówi niewiele, ale wcale nie głupio, walczy i stara się dla grup
          > y,
          > unika dwuznacznych sytuacji, jest życzliwa i otwarta.


          fajnie, a teraz wymień złotko jakieś pozytywne cechy tego chodzącego pomnika
          polskiej bezbarwności...
    • nabialowiec Re: Ruda jest coraz gorsza 02.05.02, 13:12
      A ja nie mam za grosz do niej zaufania - jej niewerbalne gesty pokazują
      nieszczerość - przede wszystkim nie wytrzymuje spojrzeń innych.
      A czy jest otwarta i życzliwa - wątpię ( vide pogaduchy z Magdą w jakuzzi - i
      ogromne skonfudowanie po fakcie) , a już na pewno nie wobec Chemika i Moniki
      (zachowując duży dystans do tej ostatniej).
      • Gość: Mlody Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.prolog.pl 02.05.02, 13:24
        sorry, ale nie jestem w temacie.
        Ruda - to ten kaszalot w okularkach z kreconymi wlosami, czy to drugi
        brzydacrwo?
        • Gość: Niuniek Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.05.02, 13:26
          Tak to kaszalot ale bez okularów mówiłem wam kilka razy że jej żle z oczu
          patrzy i się potwierdziło.Knuje w samotności i będzie mąciła.
          • Gość: M Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.prolog.pl 02.05.02, 13:30
            Gość portalu: Niuniek napisał(a):

            > Tak to kaszalot ale bez okularów mówiłem wam kilka razy że jej żle z oczu
            > patrzy i się potwierdziło.Knuje w samotności i będzie mąciła.

            sorry za upierdliwosc - a ta druga brzydula, pasqdna, fuujjj to Magda?
            • Gość: Niuniek Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.05.02, 15:28
              Gość portalu: M napisał(a):

              > Gość portalu: Niuniek napisał(a):
              >
              > > Tak to kaszalot ale bez okularów mówiłem wam kilka razy że jej żle z oczu
              > > patrzy i się potwierdziło.Knuje w samotności i będzie mąciła.
              >
              > sorry za upierdliwosc - a ta druga brzydula, pasqdna, fuujjj to Magda?

              To ta ślepa z zakolami.
              • mmicz Co to są zakola? 03.05.02, 09:25
                Co to są zakola?
              • Gość: booo Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.private.ramtel.pl 03.05.02, 17:04
                Niuniek, twoje stwierdzenia sa obrzydliwe...
      • valeria Re: Ruda jest coraz gorsza 02.05.02, 13:48
        nabialowiec napisał(a):

        > A ja nie mam za grosz do niej zaufania - jej niewerbalne gesty pokazują
        > nieszczerość - przede wszystkim nie wytrzymuje spojrzeń innych.
        > A czy jest otwarta i życzliwa - wątpię ( vide pogaduchy z Magdą w jakuzzi - i
        > ogromne skonfudowanie po fakcie) , a już na pewno nie wobec Chemika i Moniki
        > (zachowując duży dystans do tej ostatniej).

        Oj, muszę Rudą wziąć w obronę! Monika jest przekonana, co bardzo manifestuje, że
        jej uroda jest wyjątkowa. Kilka razy dała to do zrozumienia innym dziewczętom.
        Tak postawiona sprawa, wywołała reakcję - Kaśka i Magda we własnym gronie (bo w
        tej sytuacji, to chyba zrozumiałe), komentowały urodę Moniki. Przy czym nie
        mówiły, że jest garbata i zezowata, ale Rudi opowiedziała o tym, że zna osobę -
        która nie jest modelką - a za którą na ulicy każdy się obejrzy. Wg niej zaś,
        Monika nie wszystkim może się podobać. I tu ma rację - mimo, że bardzo się
        staram, nie mogę odnaleźć w Monice piękności, która była anonsowano przed
        wejściem do domu WB.

        Pozdrawiam,

        • Gość: milena Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 02.05.02, 13:57
          Ruda to zimna,wredna i zazdrosna "suka".Jej pożal się boże teksty w stylu
          nominuję Frytkę bo mając do wyboru dumę i seks wybrała to drugie,przyprawiają
          mnie o mdłości...Wielce święta i poprawna a sama "obnaża " się przed milionami
          w tv zamiast siedzieć w domu i pilnować oraz wychowywać dzieci a nie zostawiać
          je w wątpliwych rękach męża pijaka,przeciwko któremu złożyła sprawę w
          prokuraturze...Czysta paranoja!!!!
        • Gość: La_ki Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.05.02, 13:59
          Ja też biorę Rudi w obronę.To nie konkurs piękności.Ona jedna niczym nie
          naraziła się ani mnie,ani też nikomu z bb.Gra fair,czego o innych nie można
          powiedzieć.Również jej stosunek do Moniki jest poprawny,bo to Monia nie chciała
          do Rudi się zbliżyć,z góry zakładając,że jest zazdrosna o
          jej/wątpliwą/urodę.Kaśka jest normalną kobitą zmagającą się z trudami życia
          codziennego i potrafi być ploty i inne knowania.
          • Gość: huh Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 02.05.02, 14:07
            ja jedynie zastanawiam sie co w rudej jest tak wyjątkowego ze dostala sie do
            BBb, pokonując tylu nietuzinkowych kandydatów! wydaje sie jaks sztywna, nie ma
            w niej nic ciekawego; taki drewniak w zlym programie...
          • Gość: bubezleb Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.aruba.pl / 10.100.7.* 02.05.02, 22:31
            Gość portalu: La_ki napisał(a):

            > Kaśka jest normalną kobitą zmagającą się z trudami życia
            > codziennego

            to może niech się zacznie z nimi zmagać zdala od kamer?
        • nabialowiec Re: Ruda jest coraz gorsza 02.05.02, 14:07
          A ja będę patrzył na Rudą spod oka i podejrzliwie ( choć wolę jej wygraną niż
          Madziora czy duetu H & H ).
          Co do Moniki, uczucia mam mieszane, co zresztą napisałem. Ale jednoznacznie bym
          jej nie potępiał - istnieją gorsze "wieszaki".
          Nie wiem Valerio czy zwróciłaś uwagę na jedną rzecz: sytuacja na forum
          przypomina "Solidarność" po 1989r. Kiedy obraz przestał być czarno-biały (MY -
          ONI/Komuna), nastąpił podział wśród niedawnych opozycjonistów-przyjaciół.
          Tutaj na forum, kiedy nie stało Fryty i Kena, ludzie którzy do niedawna stanowili
          jeden front przeciwko wypowiedziom Keniofrytowych, z postu na post, zaczęli się
          coraz bardziej różnić. Ale może to i dobrze??
          uff... za chwilę uciekam z pracy
          pozdrowionka
          nabiałowiec galernik
          • valeria Re: Ruda jest coraz gorsza 02.05.02, 14:12
            nabialowiec napisał(a):

            > A ja będę patrzył na Rudą spod oka i podejrzliwie ( choć wolę jej wygraną niż
            > Madziora czy duetu H & H ).
            > Co do Moniki, uczucia mam mieszane, co zresztą napisałem. Ale jednoznacznie bym
            >
            > jej nie potępiał - istnieją gorsze "wieszaki".
            > Nie wiem Valerio czy zwróciłaś uwagę na jedną rzecz: sytuacja na forum
            > przypomina "Solidarność" po 1989r. Kiedy obraz przestał być czarno-biały (MY -
            > ONI/Komuna), nastąpił podział wśród niedawnych opozycjonistów-przyjaciół.
            > Tutaj na forum, kiedy nie stało Fryty i Kena, ludzie którzy do niedawna stanowi
            > li
            > jeden front przeciwko wypowiedziom Keniofrytowych, z postu na post, zaczęli się
            >
            > coraz bardziej różnić. Ale może to i dobrze??
            > uff... za chwilę uciekam z pracy
            > pozdrowionka
            > nabiałowiec galernik

            Uwaga o 1989 - bardzo trafna. :)
            Miło, że już kończysz.
            Pozdrawiam,
            valeria
            • Gość: Fliper Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.dip.t-dialin.net 02.05.02, 14:58
              Toz to slazaczka. Coz wiecej potrzeba, zeby zrozumiec jej zachowanie.
              • Gość: Ewa Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.05.02, 17:43
                wstrętny,wredny babsztyl!
                • Gość: ASKA Re: Ruda jest coraz gorsza IP: 2.3.STABLE* / *.telia.com 02.05.02, 18:15
                  RUDA JEST BEZNADZJEJNA.

                • Gość: Anne-Kat Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.trondheim.avidi.online.no 02.05.02, 18:25
                  O kim myslisz "...wredny babsztyl" ? O Rudej?


                  Ruda jest neutralna, pracowita, niekonfliktowa, spokojna... to znaczy ze wredna ?.

                  Ciekawa jestem jak Ty zachowalabys sie na miejscu Rudej i Magdy, gdybys ciagle
                  sluchala wypowiedzi Moniki na temat jej (dyskusyjnej) URODY i tego, ze dziewczeta
                  Jej nie lubia, bo "zazdroszcza tej URODY".
                  Nie wydaje ci sie, ze Monika przesadza mowiac to w kolko o sobie? Sama buduje
                  wokol siebie niedostepna "twierdze". Niemal chorobliwe jest jej przeswiadczenie,
                  o swojej urodzie. Nawet gdyby tak bylo, to takie zachowanie budzi niechec.

                  Coz zlego powiedzialy Ruda i Magda? Nie plotkowaly, powiedzialy swoje zdanie co
                  sadza o pieknosci Moniki.

                  Jak Ci sie wydaje, Ci ktorzy zglosili sie na dobrowolne "wiezienie" do BB,
                  mysleli tylko "gwiazdorstwie" ?
                  Napewno nie Ruda, matka 3-ki dzieci, a w dodatku bez mieszkania.
                  Oczywiscie chcialaby wygrac.
                  Zrozumiale , ze kazdy z uczestnikow chce dostac glowna nagrode.
                  Nie oklamujmy sie.

                  Frytka, Kenio, Chuda i Monika mieli dodatkowy cel: POKAZAC SIE moze ktos zauwazy
                  ich i latwiej im bedzie dostac sie do filmu, telewizji, do agencji.... Zreszta
                  otwarcie o tym mowili. Co w tym zlego?

                  Ciekawa jestem czy Monika po wyjsciu z BB i przeczytaniu naszych postow,
                  wyciagnie jakies wnioski.


                  pozdrawiam

                  Anne-Katrine
                  • Gość: Belami Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.bn.krakow.pl 02.05.02, 19:20
                    Nie wyciągnie żadnych, bo jest zarozumiała i święcie przekonana że może mieć
                    każdego faceta. Moja dziewczyna jest niższa od modelicy i jest brunetką i
                    cholernie podoba mi się że hej i i i i i i nie zamieniłbym jej na Monię, więc
                    nie przesadzajcie dziewczyny z URODĄ Modelicy.
                  • Gość: ja Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.piaseczno.sdi.tpnet.pl 02.05.02, 19:21
                    myślę że umocni się jej teoria spiskowa dziejów i tyle będzie wyciągania
                    wniosków przez Monikę. A co do Rudej, to jakoś nie zauważyłam aby była wredna,
                    zakłamana itp. toż to raczej wypisz wymaluj Monisia:)
                  • Gość: bubezleb Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.aruba.pl / 10.100.7.* 02.05.02, 22:42
                    Gość portalu: Anne-Kat napisał(a):


                    > Nie wydaje ci sie, ze Monika przesadza mowiac to w kolko o sobie? Sama buduje
                    > wokol siebie niedostepna "twierdze". Niemal chorobliwe jest jej przeswiadczenie
                    > ,
                    > o swojej urodzie.

                    kochanie, sprawdź no czy ci ten mały telewizorek (no wiesz, taki kwadratowy
                    ekranik z magicznymi guziczkami - dusisz taki i się głośniej robi) coś nie
                    odmówił delikatnie współpracy, bom uległ dziwnemu wrażeniu, że ty jakiś inny
                    program oglądasz.


                    > Nawet gdyby tak bylo, to takie zachowanie budzi niechec.

                    no właśnie - NAWET GDYBY TAK BYŁO (A NIE JEST), to takie zachowanie budzi raczej
                    sympatie, no chyba, że jest się jakąś śmieszną katolicką zdzirą...


                    • Gość: Anne-Kat Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.trondheim.avidi.online.no 02.05.02, 23:20
                      Hej bubezleb!

                      Nie bede z Toba dyskutowac. Powod? Ty wszystko wiesz, nawet jaki mam telewizor.
                      Doprawdy jestes GENIALNY.

                      Apropo mozesz mi przypomniec jaka marka?

                      A-K
                      • Gość: bubezleb Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.conex.net.pl 03.05.02, 01:48
                        HA!

                        smoku jeden! przyjmij wyzwanie!
                        ja tu z kopią pod tą twoją grotę patataj patataj, a ty mi tu zamiast ogniem
                        zionąć, to ironią czkasz. i co ja mojej królewnie powiem?
                  • Gość: El Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.a2000.nl 03.05.02, 09:49

                    Nie sadze, aby takie dwa kaszaloty jak Ruda i Magda nie zazdroscily urody
                    Monice. Widza tez jakie wrazenie sprawila Monika na panach z BB -
                    najatrakcyjniejszy z nich fizycznie samiec, czyli Kenio od razu zwrocil na nia
                    uwage, inni panowie tez lypia glodnym wzrokiem, ale wypowiadaja sie
                    umiarkowanie jak Hydro, bo im nie pasuje inaczej. Zona patrzy, dzieci patrza,
                    widzowie patrza, kasa czeka, a Monika i tak by ich nie chciala i tak. Wiec po
                    co tracic punkty u widzow i przesrywac sobie w domu.
                    Kobiety chca sie dowartosciowac i tyle. Stad glupie gadanie, ze sa ladniejsze
                    dziewczyny od Moniki. Pewnie, ze sa, ale nie w domu BB.

                    Monika to zauwazyla i wyrazila swoje zdanie. A ze tvn to pokazal i naglosnil
                    sprawe, Monika wyszla na zarozumiala i wywyzszajaca sie modelke. Ona po prostu
                    zle sie czuje w domu BB, i probuje sobie to jakos wyjasnic i ma racje. Ruda z
                    Magda obgaduja Monike i sama sie o tym przekonala w tv.









              • Gość: strzalka Re: Do Flipera IP: *.stacje.agora.pl 03.05.02, 17:55
                Gość portalu: Fliper napisał(a):

                > Toz to slazaczka. Coz wiecej potrzeba, zeby zrozumiec
                jej zachowanie.

                Co masz do slazaczek (lub slazakow)? Cos ci sie w nich
                nie podoba? Moze uwazasz ich za groszy gatunek ludzi???
      • Gość: pan_laga Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.05.02, 21:40
        nabialowiec napisał(a):

        > A ja nie mam za grosz do niej zaufania - jej niewerbalne gesty pokazują
        > nieszczerość - przede wszystkim nie wytrzymuje spojrzeń innych.

        pierdolisz.
        nie ma podstaw , by posądzać ją o nieszczerość. chyba, ze jest się paranoikiem i
        włącza mechanizmy projekcji własnych wobec wszystkich i wszystkiego podejrzeń...

        > A czy jest otwarta i życzliwa - wątpię ( vide pogaduchy z Magdą w jakuzzi - i
        > ogromne skonfudowanie po fakcie) , a już na pewno nie wobec Chemika i Moniki
        > (zachowując duży dystans do tej ostatniej).

        w owych pogaduchach nie powiedziała niczego złego. nie była tez skonfundowana ,
        tylko normalnie powtórzyła to samo w oczy.
        sensat jakis z ciebie czy tylko Sycylijczyk ?
        amen
        pan laga
        • Gość: their Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.solutions.net.pl / *.jasna.tarnow.pl 02.05.02, 22:45
          pan Laga był chory i leżał w łóżeczku i przyszedł pan doktor "jak się masz
          koteczku?"... hehehe
        • nabialowiec Re: Ruda jest coraz gorsza 06.05.02, 09:59
          Nie Lago, nie pierdolę - podobnie jak nie uważam bym miał monopol na prawdę.
          Być może podświadomie przypisuję Rudej cechy pewnej znanej mi osoby, a to ze
          względu na uderzające fizyczne podobieństwo między nimi.
          Jednakże Rudi zachowuje się bardzo podobnie - gesty, ruchy itp. Ale jak mówię,
          może to wynikać z uprzedzenia.
          Zgodzę się z Tobą, że w ciągu programu Ruda nie dała większej plamy, byc może
          nawet można ją uznać za świętą w porównaniu z np. KenioFrytowymi. I pewnie wolę
          żeby ten program wygrała ona niż Madziorwa czy duet H&H.
          Lago, co do jednego jestem pewien, a w życiu sporo już dosiadczyłem i potrafię
          zobaczyć nieszczerość w czyichś oczach(tym bardzie, że Ruda unika dłuższego
          kontaktu wzrokowego, często kieruje gałki oczne w sposób sugerujący kłamstwo lub
          kalkulowanie) - nie wszystkie jej reakcje i słowa są szczere - to na 100%.
          sycylijska omerta nabiałowa
    • Gość: him o rudy rudy rydz... IP: *.solutions.net.pl / *.jasna.tarnow.pl 02.05.02, 22:46
      tra la la la la la...
    • Gość: mysz Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.kopernik.gliwice.pl 03.05.02, 22:24
      nie wydaje mi sie aby zły kontakt Moniki z kobietami z domu BB był winą dziwczyn. Monika sie izoluje
      sama, stwarza jakies dziwne klimaty ze to jej niby wszyscy zadroszcza i jakies tam dziwne rzeczy.
      Ja sama przyznałam ze dziewcze wg mnie jest atrakcyjne i tyle, nigdy uroda kolezanek nie zawazała
      na moim kontakcie z nimi. Bardzo to płyciutkie i keniowate( moze jedank pasuja do siebie?)
      Ruda jest przez nia głownie zle postrzegana bo Monia sieje jakies intrygi, a nie zapomnijmy ze ona juz
      cos wie o tym jak sa postrzegani ludzie z BB na zwnatrz i wie ze Ruda jest silna kandydatka na
      wygrana
      • Gość: Anne-Kat Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.trondheim.avidi.online.no 03.05.02, 22:52
        Podziwiam Rudi i Magde, ze tak spokojnie znosza Moniki intrygi.
        Swiadczy to tylko o ich kulturze.

        Prawdopodobnie tym lagodnym postepowaniem irytuja "pieknosc".

        A-K
        • Gość: zip Re: Ruda jest coraz gorsza IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 06.05.02, 10:23
          Gość portalu: Anne-Kat napisał(a):

          > Podziwiam Rudi i Magde, ze tak spokojnie znosza Moniki intrygi.
          > Swiadczy to tylko o ich kulturze.
          >
          ...
          zaprawdę, gdyby ta wypowiedź miała zabarwienie ironiczne, świadczyłaby o
          inteligencji piszącego... Ale to jest napisane serio...
          zip
          • blazers Re: Ruda jest coraz gorsza 06.05.02, 11:21
            Tak naprawdę to nie ma osoby godnej wygrać BB.Niestety Ruda obecnie obok
            Chemika i chyba Hydro to najpoważniejsza kandydatka,a to bardzo przykre.Te
            gadki w stylu,że nie zagłosuje na Hydro ,bo On najbardziej potrzebuje
            kasy.........bez komentarza.Uważam,że program BB powinien być dla młodszych
            ludzi,którym nie brakuje inwencji(czasami nawet zupełnie bez sensu),natomiast
            teraz jest nie do oglądania.Postawa takich ludzi jak Magda jest nie do
            przyjęcia.Kończę moje wywody,bo zaczynają robić się tak ciekawe jak BB.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka