Gość: davidoff IP: *.autocom.pl 29.03.05, 22:52 czy zna ktos co za utwór jest w tej reklamie Plusa gdzie dziewczyna na scenie zdejmuje bluzkę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj