dorosla
01.06.05, 23:00
Czytałam pienia na temat Laty. Jeśli jest tak dobry to po co mu Idol i tak
wyda płytę. Problem w tym ,że do dziś nie znalazł wydawcy podpierając się
popularnością z BB. Nie znalazł wydawcy bo jest kiepski, przeciętny. Takich
artystów jak on można znalelźć w każdym domu kultury.
Wielu z nas ma ochotę śpiewać, wielu uważa, że potrafi Ale to tylko mrzonki.
Lato jest takim chętnym, któremu brakuje talentu. Nikt mu nie broni tworzyć i
wydawać.. ale jeśli jest to tak dobre, to, żadna negatywna opinia Cygana nie
powinna mieć znaczenia.
Gdzie są te wytwórnie, które chcą wydać Latę i zarobić....Nie ma.. bo nie ma
odbiorców..gdyby był odkryciem..a nie jest
Jest zadufanym w sobie posthipisem z krótkimi włosami. Żnująca postać
żerująca na małołatach i gumowych uszach.