niubi 06.04.07, 16:16 Sandra jest boska! Jest nie tylko świetną aktorką (i to zarówno w rolach komediowych, jak i w dramatycznych), ale i posiadaczką najsłodszego lisiego pyszczka w całym 'szołbiznesie'! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magazynio1 Re: Sandra Bullock. Umiem fachowo się potykać 06.04.07, 17:23 niubi napisała: > Sandra jest boska! > Jest nie tylko świetną aktorką (i to zarówno w rolach komediowych, jak i w > dramatycznych), ale i posiadaczką najsłodszego lisiego pyszczka w > całym 'szołbiznesie'! :) ...fakt :D Odpowiedz Link Zgłoś