Gość: kicia
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
03.06.01, 22:29
1. "Biednego" Klaudio wraz z rodziną nie będzie stać na powrót z Niemiec do
Polski /wnioski wyciągnięte na podstawie stwierdzeń Gulczasa , że Klaudiuszowi
kasa jest potrzebna na przeprowadzkę do kraju/. Niewiarygodne,że trzeba
dysponować kwotą 500 tys.zł , by móc wrócić do Polski. Z racji swojego
zamieszkania wiem , że żadna osoba, którą znam , a która wróciła do kraju ,nie
miała takiej gotówki i po powrocie z Niemiec spokojnie się urządzała.
Chyba ,że Klaudio myślał o jakimś M-? o powierzchni,załóżmy 1000 m kwadratowych
i o biznesie w gastronomii.
2. Ale tak naprawdę to chodziło im chyba o to , gdy Seba zdemaskował DJ-ów , o
podział wygranej pomiędzy Klaudiusza,Gulczasa i chyba jeszcze Sebę. W dodatku
ten wyraz twarzy Piotra G.
3. Oj,odkryli wszyscy swoje karty.