Dodaj do ulubionych

Red. Rymanowski i KURA KAO

09.01.08, 22:03
Tak w ustach redaktora brzmi wyspa Curacao. Panie rymanowski, wstyd.
Obserwuj wątek
    • dragon_fruit Re: Red. Rymanowski i KURA KAO 09.01.08, 22:37
      :DDDD
      kura w kakao
      • wyksztalciuch Re: Red. Rymanowski i KURA KAO 10.01.08, 01:39
        Jego koleżanka Monika, widocznie nie była pewna więc postawiła na
        młodszego kolegę i w rozmowie ze Schetyną też coś mówiła o kurze w
        kakao....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka