IP: 195.117.174.* 11.06.01, 14:56
Czy ktoś z widzów BB zastanawiał się, jak będzie wyglądało jego życie po
zakończeniu programu?
Obserwuj wątek
    • Gość: pixi Re: Co po BB? IP: *.toya.net.pl 11.06.01, 15:03
      O TAK, WRESZCIE WEZMĘ SIĘ ZA PRACĘ !!!!!!!!!!!!!!!!
      ODKURZĘ DOKUMENTY, UMYJĘ BRUDNE SZKLANKI I ZACZNE UŚMIECHAĆ SIĘ DO PETENTÓW I
      DO ... SZEFA!!!
      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka