Gość: ameba IP: 195.117.174.* 11.06.01, 14:56 Czy ktoś z widzów BB zastanawiał się, jak będzie wyglądało jego życie po zakończeniu programu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pixi Re: Co po BB? IP: *.toya.net.pl 11.06.01, 15:03 O TAK, WRESZCIE WEZMĘ SIĘ ZA PRACĘ !!!!!!!!!!!!!!!! ODKURZĘ DOKUMENTY, UMYJĘ BRUDNE SZKLANKI I ZACZNE UŚMIECHAĆ SIĘ DO PETENTÓW I DO ... SZEFA!!! Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś