Dodaj do ulubionych

Klub Szalonych Dziewic!

IP: *.szczecin.mm.pl 02.03.10, 22:03
Właśnie oglądam tą nowość TVN. Marna podróbka Seksu w Wielkim
Mieście. Kolejny oderwany od rzeczywistości serial w polskiej
telewizji.Nic nie robią tylko plotkują przy kawce...

I koszmarna gra Przybylskiej ja nie wiem kto jej dał dypolm??
Wasze wrażenie?
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.10, 22:10
      Jaki dyplom? przeciesz ona nie ma studiów aktorskich!!!!!! ona nawet matury nie
      zdała w terminie, a ty jej aktorstwo przypisujesz...co nie zmiania faktu ze
      bardzo mi sie podoba z urody...co do serialu juz pisałam w innym watku, ze jest
      dla mnie żenująco nudny...promocja w stacji i wszedzie gdzie sie da odwrotnie
      proporcjonalna do samego "dzieła"...
      • dona.a Re: Klub Szalonych Dziewic! 02.03.10, 23:22
        Już zajawka dobrze nie wróżyła, a Przybylska chyba jeszcze cofnęła
        się w "aktorstwie" od czasów "Złotopolskich" i mimo, że twarz ma
        naprawdę ładną, trudno znieść Jej "aktorstwo", niech lepiej nie
        wychodzi poza Astor;)
          • karmelek4 Re: Klub Szalonych Dziewic! 07.03.10, 16:31
            I co do cholery robi tam Wesołowski..brrr

Jak już chcieli młodego, fajnego, powalającego na nogi to mogli wziąć Mateusza
            Kościukiewicza ( to ten z "Wszystko co kocham " Jacka Borcucha)- przynajmniej
            miałabym dla kogo oglądać ten serialik.
            • dona.a Re: Klub Szalonych Dziewic! 07.03.10, 20:01
              karmelek4 napisała:

> I co do cholery robi tam Wesołowski..brrr

A niech "gra" w tych Dziewicach, bo i tak nie oglądam, dobrze, że
              nie zepsuł swoją obecnością filmu Usta, usta;)

>
              > Jak już chcieli młodego, fajnego, powalającego na nogi to mogli
              wziąć Mateusza
              > Kościukiewicza ( to ten z "Wszystko co kocham " Jacka Borcucha)-
              przynajmniej
              > miałabym dla kogo oglądać ten serialik.

Szkoda Kościukiewicza do tej nudy
      • Gość: mmm Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.10, 15:40
        "zniewagą jest nawet porównywanie tego do "seksu w.w.m", który jest
        serialem
        inteligentnym, zabawnym, z wartką, ciekawą akcją, która sprawia ze
        chce sie go
        oglądac, nawet po 20 razy"

to akurat dyskusyjne - mnie akurat seks w wwm. nudiz
        niemilosiernie , nie obejzrealam wiecej niz kilka odcinków

ile w koncu mozna gadać o piep.. eniu sie ?
      • Gość: anna Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 03.03.10, 05:07
        Mylisz sie i to bardzo,juz wyplynęły informacje ,ze w 2 serii zagra Anna
        Mucha.Wiec zapewne bedzie i 3 i 4...a słupki oglądalnosci zaczną pewnie okolo 8
        odcinka isc w górę, podobnie bylo z serialem o niczym;'Teraz albo Nigdy' ...choc
        teraz pomyslalam sobie, ze jest pewna przesłanka, ze serial jednak skonczy sie
        na 2 serii, bo Anna Mucha w 'teraz albo nigdy' zagrała w ostatniej...wiec
        moze,moze teraz bedzie podobnie...
        • bardu Re: Klub Szalonych Dziewic! 03.03.10, 08:43

> Mylisz sie i to bardzo,juz wyplynęły informacje ,ze w 2 serii zagra Anna
          > Mucha.Wiec zapewne bedzie i 3 i 4...a słupki oglądalnosci zaczną pewnie okolo 8
          > odcinka isc w górę,
          Ciekawe na jakiej podstawie tak sądzisz? Np. ja przestanę na pewno oglądać
          serial, jeśli pokaże się w nim Mucha. I pewnie nie jestem jedyną.
    • galaxian1 Re: Klub Szalonych Dziewic! 03.03.10, 08:13
      Gość portalu: ana napisał(a):

> I koszmarna gra Przybylskiej ja nie wiem kto jej dał dypolm??
      > Wasze wrażenie?

Bo dopiero w produkcji innej niz telenowela widac czy ktos umie choc trochę
      grać. W telenoweli to co ma do grania - jedzenie odiabu, wyrecytowanie "na
      baczność" jakiegos zdania? :D
        • Gość: emma Re: Dołączę się i ja IP: *.internetia.net.pl 03.03.10, 11:43
          Serial straszny, a miałam nadzieję, że będzie cos dla "bab" na
          wieczór. Zgadzam się, ze znowu zero realny jest serial, znowu " wyższa
          klasa średnia" co to bananowe życie ma. Ech. Muzyka okropna, jakieś
          punkowo techno, niby z pazurem, jaki kolaż montażysty, strasznie
          wyszło. No i słaba gra aktorska, nudne postacie, ta "Matka Polka" co
          to dzieci rodzina tylko, Przybylska(śliczna ) grająca słabo i postać
          jej "taka jestem wyuzdana". no nuuuuda. Pani prawnik(piękna kobieta),
          w sweterkach, niby zimna, a leci na klienta, no i ta jej łatwość w
          załatwianiu spraw:/ . Poniedziałek jak zwykle kiepski kiepski. No
          słabe to. Jedyna scena ok jest przejechanie kaczki, taki mocny, nie na
          siłę i bez oj cudem nic się nie stało:)
          • seseczka Re: Dołączę się i ja 03.03.10, 11:57
            właściwie nie wiem dlaczego ale też nie lubię gdzie dzieje się wszystko w
            nierealnym jak na polskie warunki świecie. mieszkania, samochody, ciuchy
            wszystko super. i nie chodzi o to, że maja pokazywac dół, bloki z wielkiej płyty
            tylko tak trochę bardziej realnie. i to wszystko.
              • lika78 Re: Dołączę się i ja 03.03.10, 12:14
                Fakt: wszystkie (może prócz zonki doktora) żyją w warunkach no
                ponadstandardowych... Codziennie w knajpie, codziennie na jakims
                bankieciku, codziennie w majtakch za 500 zeta. Taka fajna bajeczka o
                pieknych i bogatych... A tym maluczki w soiwm kupionym za dożywotni
                kredyt m3 patrz i zdychaj z zazdrości;)
                Ale obejrzałam, parę razy się zaśmialam (scena z kaczką...). Mi
                najbardziej pasi Dereszowska i prawniczka. Przybylska faktycznie
                powinna swoje występy do Astorkowych ograniczyć;) Marnie jej
                poszło...
                • Gość: emma Re: Dołączę się i ja IP: *.internetia.net.pl 03.03.10, 13:11
                  właśnie, nie chodzi o bloki, ale o realne życie. Kiedy bohaterki Sexu
                  w w. m. " kupowały szpilki drogie, zawsze to było wyrzeczenie (Carrie
                  mówiła ze nie opłaci czynszu, albo nie bedzie jadła, hehe) , z
                  przymrużeniem oka traktowało się ich modowe wydatki. W knajpach
                  zjawiały się komentowały ceny, no wiecie, takie udajemy snobki, bo to
                  lans i wiemy o tym, ale to NY, no to było z jajem. Taka komedia z
                  kobiet o kobietach, bez udawania. A tu snobizmy, przepych, knajpy
                  (kiedy one mają czas na zycie jak tylko praca i knajpy), samochody,
                  zawrotne kariery(jedyna co ma dzieci to nie pracuje, mąz utrzymuje,
                  jakby dziecko przekreślało życie zawodowe ). Mieszkania, nawet
                  samotnej wielkie, w super dzielnicy (mała kamienica, domek? ). Prędzej
                  utożsamiać mogłam się z Carrie, Mirandą,Charlotte czy Samantą niż z
                  tymi kobietami( a jesteśmy rówiesniczkami z tego samego kraju )
                  • galaxian1 Re: Dołączę się i ja 03.03.10, 15:35
                    A od kiedy to Seat jest wypasioną fura ? :D
                    Lubie opanujcie się :)
                    Myślicie ze w Wawie nie ma ludzi, co mają kasy jak lodu?
                    Wystarczy spojrzeć na ulice, jakimi naprawdę wypasionymi jeżdżą furami! A już na
                    pewno kasy jak lodu mają tacy dyrektorkowie, jakiego gra Poniedziałek.

To ma być serial dla ludzi nowoczesnych, a tacy zazwyczaj pracują w dobrych
                    firmach, kancelariach, dyrektorzą, szefują... Nie gadają przy obiedzie o tym, co
                    mają włożyć do gara :D

No ale może ludzie z prowincji nie rozumieją tego.
                    I dla was są tasiemce, w których wszyscy są biedakami i tylko siędza i narzekają.
                    • Gość: mmm Re: Dołączę się i ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.10, 15:48
                      takei serilae o mlodych pieknych i bogatych i nuuudzacych sie
                      przeokropnie są wąłsnei dla przecietnej , bidnej szarej masy

t aparwdziwa upper middle klas nie czasu ani ochoty ogladac takich
                      wydmuszek bo :
                      - ma to na codzien wiec w tV jej to nie rajcuje
                      - jak juz ma czas to siega po Antonionego albo nowego Kapuscinksiego
                      - jedzie na Karaiby albo skacze ze spoadochrenm

wyslipianie sie na Dereszowska lub Przybylska to raczej domena
                      prowincjuszek
                    • Gość: do galaxian1 Re: Dołączę się i ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.10, 17:55
                      galaxian baranico a ogladałes ten serial?? przybylska jest w nim najzwyklejsza
                      masazystką, a nie pania prawnik czy dyrektor..no faktycznie 50 tysa za nowego
                      seacika to nic takiego jak dla zwykłej pani "masazystki" nie badz
                      smieszna...chyab ty zyjesz w jakims mało realnym swiecie..zejdz na ziemie..nikt
                      nie mowil ze ma biede klepac, ale troche to smieszne...
                      • Gość: hehes Re: Dołączę się i ja IP: *.aster.pl 03.03.10, 21:54
                        W Wawie samochód za 50.000 to standard, jak kogoś nie stać od razu to bierze
                        kredyt. To naprawdę nie jest żaden luksus. Może prowincjuszom ciężko to
                        zrozumieć - ale tak jest!

Dobra masażystka, która ma dobrych klientów, może naprawdę sporo zarobić. Poza
                        tym nie wiesz z jakiego pochodzi domu, może rodziców ma bogatych?

Widzami docelowymi stacji TVN są ludzie z klasy średniej i seriale są
                        produkowane dla tej właśnie klasy. Nie ma tu seriali o wioskach, jak ranczo czy
                        plebania - tylko o ludziach biznesu, sukcesu, dyrektorkach, prawnikach... itp.
                        taki jest profil tej stacji - czy się to komuś podoba, czy nie.
                    • Gość: Ania Re: Dołączę się i ja IP: *.szczecin.mm.pl 19.03.10, 16:39
                      Seat nie jest wypasioną furą, ale Leon do najtańszych modeli nie
                      należy.
                      Nie sądze, aby TVN ograniczał się do 1)widzów z Warszawy ( wg ciebie
                      chyba centrum wszechświata)oraz do 2)średniozamożnych i zamożnych
                      żon swoich bogatych mężów, bo takowe czas spędzają na bankietach i
                      salonach piękności lub - jeżeli są na wysokich stanowiskach - w
                      pracy do poźnych godzin nocnych lub na wyjazdach służbowych.
                      Tak więc drogi światowy człowieczku zanim zaczniesz wygłaszać swoje
                      mądre kwestie to się zastanów trochę, bo świat się nie kończy na
                      Warszawce, ani na bogatych dyrektorach w wypasionych furach.
                      Co za ograniczenie myślowe...masakra
            • dona.a Re: Dołączę się i ja 03.03.10, 17:17
              seseczka napisała:

> i nie chodzi o to, że maja pokazywac dół, bloki z wielkiej płyt
              > y
              > tylko tak trochę bardziej realnie. i to wszystko.

Wydaje mi się, że poza pewnymi, komediowymi, przerysowaniami, pod
              tym względem bardzo realnie i fajnie było w "39 i pół":)

• Gość: makowa panienka Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.10, 15:14
      Poczytałam sobie opinie i widzę, że nie mam czego żałować, że nie
      oglądałam wczoraj tego pierwszego odcinka. Lubię seriale o kobietach
      i dla kobiet, ale z waszych opinii wynika, że to nie jest to, co
      mnie interesuje. Za to na zone reality zaczął się serial
      dokumentalny o kobietach z gigantycznym pazurem "Wywalczona
      sprawiedliwość". Jeśli podobała się wam Erin Brokovich z Julią
      Roberts, to coś dla was, bo właśnie Erin prowadzi ten program
      pokazuje historie (prawdziwe) kobiet takich jak ona. Mnie normalnie
      kapcie spadły po pierwszym odcinku i już chyba nie mam ochoty
      oglądać głupawych seriali o pańciach popijających kawkę i plotących
      o niczym.
    • mhadau1 Re: Klub Szalonych Dziewic! 04.03.10, 14:51
      wszyscy porównują serial z "Seks w wielkim..", a dla mnie to
      "Lejdis II".

Dereszowska ciągnie serial, chociaż być może dotyczy to tylko
      pierwszego odcinka, i w następnych szansę na zagranie czegoś
      dostanie Przybylska, lub któraś z pozostałych pań. Dereszowska w tym
      serialu to Korba z Lejdis. Gra tak samo, ale tutaj to chociaż
      pasuje, w odróznieniu do "M jak miłość". Tam to nawet nie wiedzą co
      zrobić z jej postacią.
      Mnie się podobało, choc nie przepadam za tvn-owskimi produkcjami.
      • anmanika Re: Klub Szalonych Dziewic! 04.03.10, 15:38
        Tfuuurcy tego wątpliwej jakości dzieła udowodnili, że z rzeczywistością rozstali
        się wieki temu i tworzą świat własny i równoległy. Piekielnie nudny zresztą.
        Jeżeli to ma być kopia "Seksu w wielkim mieście" to chyba pisana przez 10
        conajmniej kalek (młodzieży wyjaśniam, że kiedyś się pisało na maszynie i by
        uzyskać kopie pisało się przez kalkę - 10 była praktycznie niewyraźna).
        • Gość: ahah Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.aster.pl 04.03.10, 18:32
          A kto powiedzial, ze to ma byc KOPIA sexu w wielkim miescie?
          Przeciez to zupelnie inny serial. Podobienstwem jest tylko to, ze sa 4
          bohaterki. Ale w sexie - zadna nie miala meza! A w glowie paniom z "sexu" byly
          glownie imprezki, zakupy i bzykanko! W KSD jest zupelnie inaczej. Nie rozumiem
          wiec po co te ciagle debilne porownania.
          • Gość: Anka Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.ilabs.pl 04.03.10, 19:32
            Jest wiele podobienstw do Sexu w wielkim miescie:

1) Zawody bohaterek: dziennikarka, prawniczka (nawet jest ruda!) i dwa inne
            wolne zawody
            2) W Sexie Charlotte byla mezatka nawet dwa razy - co prawda nie w piewszym
            sezonie, ale zawsze
            3) w Sexie babeczki pily Cosmopolitana, a nasze laski wymyslily drink o nazwie
            szalona dziewica
            4) W obu serialach rozmawia sie o seksie bez skrepowania, ale w Sexie z wiekszym
            wdziekiem
            5) Jedna z bohaterek jest bardziej wyuzdana od innych
            6) Jedna jest bardziej swietobliwa od innych (Lakomska i Charlotte)

Podejrzewam, ze przykladow bedzie wiecej wraz z nowymi odcinkami.
              • Gość: Anka Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.ilabs.pl 05.03.10, 09:00
                To Twoje opinia, ze porownania sa na sile - nie musialam sie wysilac, rzucilo mi
                sie to w oczy od razy.

Charlotte byla mezatka najpierw z gosciem, ktorego gral Kyle McLachlan i
                rzwiadla sie z nim. Potem wyszla za maz za faceta, dla ktorego zmienila
                wyznanie i starali sie bezskutecznie o dziecko.
                • Gość: kortyzol Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.10, 16:20
                  Skopiowany jest też wątek z ciążą. W SATC Charlott bardzo chciała zostać matką,
                  ale miała z tym problemy (w KSD ten sam problem ma postać grana przez
                  Dereszowską). Z kolei Miranda zaszła w niechcianą ciążę ze Stevem, którą chciała
                  usunąć, ale w ostatniej chwili rozmyśliła się, chociaż już była w klinice (w KSD
                  - to samo z Przybylską).
                  TVN próbuje też wylansować nowego drinka (Szaloną Dziewicę), tak, jak SATC
                  Cosmopolitana. (W jednym z odcinków "Jak poznałem waszą matkę" faceci potajemnie
                  piją tego drinka i udają, że są bohaterkami "Seksu..".
                  • Gość: lolafasola Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.jmdi.pl 05.03.10, 17:14
                    oglądałam usta usta, licencja na wychowanie i dziewice..i dla mnie najgorszy
                    serial z tych 3 nowosci..niepodoba mi sie...
                    jedynie gra Dereszowskiej w tym serialu jest całkiem całkiem az jestem zdziwiona
                    bo jak ogladam ją w innnych rolach to kiepsko a tutaj całkiem fajnei gra..jak są
                    w 4 to Dereszowska widac..tamte są nijaki w swoje grze przy niej..
                    • galaxian1 Re: Klub Szalonych Dziewic! 11.03.10, 15:44
                      Gość portalu: lolafasola napisał(a):

> oglądałam usta usta, licencja na wychowanie i dziewice..i dla mnie najgorszy
                      serial z tych 3 nowosci..niepodoba mi sie...

Ja licencji nie widzialem.

Ale Usta Usta mi sie nie podobaja - nie lubie tego typu seriali, ze niby ma bys
                      do smiechy, a dla mnie to po prostu glupie (bieganie z golym dupskiem ulicami).
                      Moze kogos to bawi, ale ja oczekuje troche bardziej inteligentnego humoru.

Natomiast KSD po prostu dobrze sie oglada i o to w tym chodzi.
                      Wole ogladac serial o klasie sredniej, niz o jakis wiesniakach, ktorych problemy
                      kompletnie mnie nie interesuja. Serial z zalozenia ma byc raczej lekki i taki
                      jest. A ze nierealny?
                      A ktory serial jest realny? Moze Lost, Prison Break, Desperate Houseviwes, 24,
                      House albo przytaczany tu wiele razy Sex In The City?
      • lileo Re: Klub Szalonych Dziewic! 07.03.10, 14:34
        mhadau1 napisał:

> wszyscy porównują serial z "Seks w wielkim..", a dla mnie to
        > "Lejdis II".
        >
        > Dereszowska ciągnie serial, chociaż być może dotyczy to tylko
        > pierwszego odcinka, i w następnych szansę na zagranie czegoś
        > dostanie Przybylska, lub któraś z pozostałych pań. Dereszowska w tym
        > serialu to Korba z Lejdis. Gra tak samo
        O,tu się zgadzam w pełni.Poza tym serial jak dla mnie lipny,pełny efekciarstwa dla cwaniackiej elytki i płytkich prowincjuszek,które obrazek łykną z zachwytem i zazdrością.Wszystko takie super i do przodu,niemalże zero prawdziwego człowieka w tym.Nasze społeczeństwo jest na początkowym etapie podniecania się tym,więc widownia pewnie się znajdzie.
    • Gość: gość portalu Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.centertel.pl 07.03.10, 23:57
      Ależ Wy... zazdrosne? Zajadłe? Sfustrowane? Tak naprawdę żyją
      niektóre z nas.I to jest taki sobie sreial o takich sobie
      kobietkach.Ciągle tu czytam o tym, że Klan nierealny, MjM nierealna,
      reszta nierealna... Seriale NIE SĄ REALNE, trochę odwołują się do
      rzecywistości, ae tylko TROCHĘ!
      A na spokojnie rzecz biorąc, chyba bardziej realna jest
      dziennikarka, która chce kariery, prawniczka, która się mota
      pomiędzy klientem a Sprawą(;-)) niż "Ryśku umyj rączki", prawda?
              • Gość: ollee Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.enterpol.pl 13.03.10, 00:52
                moim zdaniem serial ma zarowno swoje wady i zalety
                dobrze ze jakas stacja zaczela wprowadzac seriale o klasie sredniej, bo nigdy
                wczesniej tego w Polsce nie bylo...przewazaly seriale typu m jak milosc,klan...
                teraz swiat idzie do przodu, kariera staje sie wazna, ludzie poswiecaja sie jej
                w pelni,dobrze ze to sie pokazuje w telewizji
                w wielu serialach swiat nie jest do konca realny
                serial ma byc lekki i przyjemny
                • Gość: olle Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.enterpol.pl 13.03.10, 00:56
                  ale zdadzam sie ze serial ksd nie zachwyca...mnie bardziej wciagnal teraz albo nigdy
                  w ksd gra jest sztuczna...rozmowy dziewczyn w pubie sa wymuszone, nie czuje sie
                  tam luzu,spontanicznosci,wszystko jest zagrane na sile
                  przynajmniej ja mam takie wrazenie

i zgadzam sie z moimi przedmowcami co do dereszowskiej, jej rola tutaj wg mnie
                  jest bardzo dobra
                  ogolnie ksd jest lekki i da sie go ogladac ale nie sadze ze nas zaskoczy fabula
                  pozdrowienia
                    • Gość: ktoś Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.10, 11:19
                      Dereszowska ma fajnego miniaka:)
                      Na razie zbyt przewidywalne sa te problemy- jedna, która chce być samodzielna,
                      odejdzie od faceta, poświęci się karierze i pewnie źle się to dla niej skończy,
                      druga zamieszkała z młodszym facetem, który będzie się czuł wiecznie
                      niedowartościowany przez brak pieniedzy. No i wiadomo ze trzecia szybko wróci z
                      tego pogranicza:) A i tak lubię pooglądać, takie przyjemne kolorowe obrazki:) A-
                      sama jestem prawnikiem, wiec podoba mi się, że realnie jest pokazane, że nie
                      wszyscy prawnicy to sępy nastawione tylko i wyłącznie na kasę i że nie zawsze po
                      to kończy się te studia:)
                    • liza_s Re: Klub Szalonych Dziewic! 17.03.10, 11:47
                      Myślałam, że Szwarc rzuci się na siostrę Magdy i wreszcie zacznie się coś dziać.
                      Wnioskuję, że niedługo rozwinie się wątek idealnej Darii, która wyraźnie nie
                      jest zachwycona przeprowadzką na wieś.
                      Ogólnie serial dobrze mi się ogląda, ale po szumnych zapowiedziach spodziewałam
                      się większej odwagi i swobody obyczajowej. Mało wiarygodny jest też wszechobecny
                      luksus i beztroska materialna.
                      • Gość: marzena Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.10, 11:55
                        No a mnie ten 3 odcinek kompletnie rozwalil...jakas masakra totalna.
                        Zal mi tych fajnych 4 aktorek, ktore niestety ale marnie tu
                        wypadają. Dereszowska jeszcze daje rade, Buhcowiec calkiem fajnie
                        sie ja oglada. Przybylska jednak tu mnie drazni tym niskim glosem i
                        swoja rolą a Dominika Lakomska-urocza osoba ale na matke dwojki
                        dzieciakow mi nie pasuje!

Akcja kiepsko prowadzona, jakas nieporadnosc, ta muzyka wpleciona
                        za glosno, za mocno, za szybko... Poniedzialka lubilam w mjak m gdy
                        byl lysy..... ale tu niestety juz kolejny raz w gajerkach,
                        nieskazitelny i te krzywe nogi...drażnią mnie niemiloseirnie.

A Kuba W to juz kompletna porazka... no i te pogaduchy przy kawce
                        lub drinku w klubie...taaak..maja na pewno czas, szczegonie ta
                        matka dwijki dzieci!!to jest nierzeczywisty, osadzony w luksusie
                        serial n iesttey chyba dla wybrancow...porazka na calej
                        linii...szkoda..
                          • Gość: Joana Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.10, 10:33
                            > Poza tym... hmm... jednak istnieje spora rzesza 30-latek,
                            > które tak właśnie żyją.

dokładnie! na dodatek moga byc przy tym matkami! sama naleze do takiego grona
                            które potrafia sobie zrobic przynajmniej dwa razy w tygodniu wypadzik do miasta
                            na kawke czy wieczorne piwko ze znajomymi(mam dwójke dzieci). ale to kwestia
                            organizacji i umowy z ewentualna drugą połową lub opiekunka do dziecka.
                            zauwazyłam przy tym ze niektóre moje kolezanki same uzalezniają sie od domu - w
                            trakcie takiego spotkania co chwile dzwonią do domu, wysyłają smsy lub mimo ze
                            sie nic nie dzieje i nikt ich nie wzywa stwierdzaja "słuchajcie musze juz
                            leciec". zamiast korzystac na całego z chwili wolnosci i wyrwania sie z domu.
                            niektore kobiety mają zakodowane ze jak juz jest matką to tylko
                            praca-gary-dziecko-praca...
                            • Gość: Monika Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.nplay.net.pl 19.03.10, 12:53
                              swietnie to napisalas, nie jestem jeszcze matka, ale mam nadzieje,ze bede taka
                              jak Ty, wiadomo,ze to kwestia organizacji, fakt, ze niektore kobiety uzalezniaja
                              sie od domu i dziecka, nie maja z kim albo nie chca zostawic dzieciaka, bo np
                              maz nie chce zostac,robi wymowki albo tym podobne,babcie nie chca zostac z
                              dzieckiem, a z opiekunka nie zostanie, bo placze, ja mam taka kolezanke,moze ona
                              nie ma potrzeby wychodzenia z domu,nie wiem, wiem, ze nawet z dzieckiem nie moze
                              wejsc do sklepu z ubraniami poogladac, bo jej 4-letni synek jej nie pozwala, to
                              chore.
                            • cortez1 Re: Klub Szalonych Dziewic! 19.03.10, 13:02
                              Gość portalu: Joana napisał(a):

> w trakcie takiego spotkania co chwile dzwonią do domu, wysyłają
                              smsy lub mimo ze sie nic nie dzieje i nikt ich nie wzywa
                              stwierdzaja "słuchajcie musze juz leciec".

To jest najłatwiejszy sposób na w miarę grzeczne opuszczenie nudnego
                              towarzystwa. A przedkładanie towarzystwa znajomych nad towarzystwo
                              swoich własnych dzieci świadczy własnie przeciwko Tobie. Osobiście
                              wolę wspólną zabawę z dziećmi, nawet samą ich obecność w domu, niż
                              towarzystwo najlepszego kolegi, z którym mogę spotkać się od czasu
                              do czasu na piwie.
                              • Gość: Joana Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.10, 21:30
                                > To jest najłatwiejszy sposób na w miarę grzeczne opuszczenie nudnego
                                > towarzystwa. A przedkładanie towarzystwa znajomych nad towarzystwo
                                > swoich własnych dzieci świadczy własnie przeciwko Tobie. Osobiście
                                > wolę wspólną zabawę z dziećmi, nawet samą ich obecność w domu, niż
                                > towarzystwo najlepszego kolegi, z którym mogę spotkać się od czasu
                                > do czasu na piwie.

wiesz, hmm... o 21.00 moje dzieci juz dawno grzecznie spią wiec wiele nie
                                ucierpią z powodu braku mamy. A moze powinnam dla towarzystwa dzieci przez całą
                                noc czuwac przy ich łóżkach? dzieci zostają pod opieka wiec nie widzę powodu
                                żebym z racji bycia mamą nie mogła spotykac sie ze znajomymi.
    • Gość: Ania Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.03.10, 14:17
      Brak mi większej swobody w tym filmie - Przybylska, nowoczesna kobieta,
      zachodzi w ciążę z chłopaczkiem, którego nie zna i rozpłakuje mu się na
      ramieniu, że chce zostać jego żoną? Jakieś to dziwne.
      Druga sprawa, to pomieszkiwanie siostry Dereszowskiej (zapomniałam jak ma
      na imię postać) u jej byłego faceta. No, nie wyobrażam sobie, żeby moja
      siostra została w domu z facetem, od którego się wyprowadziłam.
      Poza tym może być, ale w sumie Seks w mieście to nigdy nie bedzie. A,
      nawiązując do Seksu - dlaczego Dereszowska już drugi odcinek paradowała w
      tych samych spodniach i bluzeczce? TVN chciałby robić film o ustawionych
      kobietach, ale szkoda kasy? Oglądałam przypadkowo w TVN Style film
      Singielki - o trzech dziewczynach, nie wiem, jakiej produkcji, nie USA.
      Film mnie urzekł - interesujące historie i ciekawie opowiedziane. KSD
      chyba miał taki pierwotnie być.
    • galaxian1 odcinek 4 ! 19.03.10, 15:45
      Serial staje sie coraz bardziej nudny i przewidywalny.

Jako "smaczek" odcinka - zobaczymy panią prawnik w "całej okazałości" :)
      Najlepiej przygotować sobie pilota, albo lepiej oglądać w kompie, aby zatrzymać
      obraz w odpowiednim miejscu :D
      • seseczka Re: Klub Szalonych Dziewic! 24.03.10, 08:54
        rano przed wyjściem do szkoły dzieci tez zdążyli rozpalić kominek. super. to
        chyba ja jakaś mocno niezorganizowana jestem bo rano nie mam czasu na nic. na
        noc gasze swiatło w domu a nie zostawiam zapalone na ewentualność telefonu od
        przyjaciółki w srodku nocy. Dereszowska po nocy w biurze wyglądała jak super
        świeżynka, zero zmęczenia. koleś, który stuka panienkę wciąga coś i zasypia na
        niej (o co kaman????).
        słomka paląca będąc w ciązy - ogólny luz żadna z przyjaciółek nie zwraca jej uwagi.
        no i nic na to nie poradze ale poniedziałek po okresleniu swojej orientacji jest
        dla mnie nie do przyjecia w roli kochanka heteroseksualnego.
        • Gość: jakaja Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.centertel.pl 24.03.10, 09:19
          O zgadzam się pod wieloma względami. Ogólnie wszystkie kobiety (no
          może najmniej poza Darią) oderwane sa od rzeczywistości, zachowują
          się tak jakby sobie nie umiały radzić. Nie wiem co robi Słomka, że
          stac ja na taką chatę, postać Dereszowskiej kompletnie mi nie
          odpowiada, odrzuca innych a potem nimi manipuluje i robi swojemu
          facetowi wode z mozgu. Do tego maja czas na ciagle spotykanie sie na
          drinkach w knajpie w Wawie. Kurcze zrobiliby w koncu jakis serial
          gdzie byloby to adekwatne do rzeczywistosci, niech tak jak "W
          labiryncie" bohaterowie pomieszkaja w wielkiej płycie a nie w
          nowych mieszkanakch i niech bedzie widać, że jednak pracują a nie
          mają czas na wieczne rozmowy przy kieliszku.
          • Gość: gretchen Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.aster.pl 25.03.10, 01:02
            Dla mnie to cały TVN, czyli jak sobie mały Kazio wyobraża "glamour" czy
            "life-style". Albo bzdurki w rodzaju "panna o wielkich, ameliowatych oczach
            zaraziła się była ciążą w czasie borowania zęba", albo "rżnięte na maksa z SWWM
            rżnięcie na maksa na podzielonym ekranie". I ten dźwięk. Skąd oni go biorą? Z
            niemieckich pornoli? Polska bida pomieszana ze słomą, nic tylko przyłożyć
            zapałkę. Dlatego oglądam zachodnie kanały filmowe - mam pełnowartościowy towar,
            bez sieczki reklamowej, a nie scenariusze dobre chyba tylko dla
            zlobotomizowanych tipsiarek z Płońska albo innego Pułtuska, marzących o
            kawalerce w metropolii.
          • camillovip Re: Klub Szalonych Dziewic! 25.03.10, 19:03
            Dziewczyny są bardzo ładne :) Zawsze młodo wyglądająca Przybylska, do tego jej zachrypnięty głosik. Piękne usta Dereszowskiej i delikatna Dominika :) Jeśli chodzi o serial, to fakt. Czasami jest coś, co ludzie boją się mówić o tym w telewizji. Ale czy na prawdę tak bardzo kontrowersyjny?
            • dona.a Re: Klub Szalonych Dziewic! 25.03.10, 23:25
              camillovip napisał:

> Piękne usta Dereszowskiej

Może dla kogoś są piękne, ale dla mnie takie jakieś "rozdeptane" i
              zupełnie nieapetyczne, o wiele bardziej podobaja mi się usta
              Przybylskiej
            • liza_s Re: Klub Szalonych Dziewic! 26.03.10, 08:45
              Nareszcie ktoś podważył wątpliwą kontrowersyjność tego serialu. Wbrew
              powszechnej opinii dyskusje nie toczą się wyłącznie wokół seksu, a jeśli już, to
              są raczej powierzchowne i bardzo grzeczne jak na szumne zapowiedzi. Szczytem
              odwagi był chyba tekst Przybylskiej o głębokim gardle. Wydaje mi się, że
              skupiono się raczej na typowych problemach w związkach, jak decyzja o ślubie,
              niespodziewana ciąża czy konflikt interesów między partnerami. Trzeba mieć
              niezłą obsesję, żeby nazywać bohaterki seksoholiczkami.
        • dona.a Re: Klub Szalonych Dziewic! 24.03.10, 10:25
          seseczka napisała:

> no i nic na to nie poradze ale poniedziałek po okresleniu swojej
          orientacji jes
          > t
          > dla mnie nie do przyjecia w roli kochanka heteroseksualnego.

Niestety tak to zafunkcjonowało nie tylko w Twojej świadomości,
          dziwnie się to ogląda, może nawet z pewnym niesmakiem (nie jestem
          homofobką), po prostu jakoś mało wiarygodny jest w takiej odsłonie,
          nie mówię, żeby zaraz grał tylko gejów, ale "sceny" z kobietami
          powinien sobie darować, jest tyle różnych możliwości, pamiętam, że
          chyba w "39 i pół" grał jakiegoś byznesmena, kobiet w jego życiu tam
          nie było i jakoś "grało".
    • Gość: marion Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.10, 09:45
      totalny niewypal..niestety...fajne dziewczyny-ladne ale to na tym
      sie konczy...niestety....zero czegokolwiek...zajebiste wnetrza,
      biurowce jak z amerykanskich seirali...ludzie, pomyslcie nad
      realnoscia nieco... bez sensu wydawna kasa na ta
      produkcje,niestety...czemu nie da sie powtorzyc Lejdis?Tam
      mieszkanka realne, akcje mniej lub wiecej odjeachane ale bardzo
      mnie ubawilo i podobalo...a tu muzyka, rodzielnosc obrazu i
      wiecznie piep....sie babska... porazka!!!
    • Gość: kuba Gdzie dają taką robotę?? IP: *.2-0.pl 24.03.10, 18:22
      Gdzie dają taką robote co polega na wypoceniu sprośnego opowiadanka
      (p.Dereszowska) i która pozwala na taki standard życia (chata,
      ciuchy)??
      Aha - i jeszce żeby było tyle czasu na codzienne knajpy??

Gniot straszliwy.
      Serial NIE MUSI być w 100 proc. realny, no ale jak to ktoś ładnie
      tutaj zauważył, nawet w "Sex & the city" kupno jakiegoś super ciuchu
      oznaczało dla bohaterek jakieś wyrzeczenie (no ale gdzie tam NY do
      Warsaw City..).
      Śmiechu warte (albo serial dla dziewcząt w wieku 10-13).
    • galaxian1 odcinek 5 25.03.10, 10:58
      Ogladam wlasnie odcinek 5. I dochodze do wiosku, ze... tak, ten serial ma sens!
      W Warszawie zyja wlasnie takie glupie laski, jakie sa pokazane w tym serialu.
      Egoistki, ktore same nie wiedza o co im chodzi, puszczalskie wskakujace do wyra
      po 15 minutach znajomosci.
      Ten serial pieknie odzwierciedla jak beznadziejne kobiety mozna spotkac. Mam na
      mysli singielki, bo co wartosciowsze kobiety sa juz pozajmowane :)
      • liza_s Re: odcinek 5 26.03.10, 08:55
        Jasne, wszystkie singielki są beznadziejne, głupie i puszczalskie. Natomiast te,
        które złapały chłopa, to kwiat intelektualny naszego pięknego kraju. Nieważne,
        że wśród nich są blachary z podstawowym, "pozajmowane" przez równie elokwentnych
        samców. Bo przecież o wartości kobiety świadczy tylko i wyłącznie posiadanie
        faceta.
      • Gość: Aga Re: Klub Szalonych Dziewic! IP: *.chello.pl 27.03.10, 10:51
        > Obsada ról tragiczna,jakieś jakieś panny po 30 stce.

Jak powszechnie wiadomo, w rolach 30-latek najlepiej odnajdują się
        nastolatki albo panie w wieku emerytalnym.

> Wylansowali by jakieś młode aktorki bo na te twarze patrzeć się
        juz nie da ,wszędzie Dereszowska i Przybylska, ile mozna?

Są tam jeszcze nieopatrzone Łakomska i Buchowiec, nie zauważyłaś?
    • strawberry_incense Re: Klub Szalonych Dziewic! 28.03.10, 10:05
      Ten serial jest tak fatalny, że już chyba gorzej nie będzie? Ja nie wiem co się
      stało z TVNem, co serial to bardziej płytki, bardziej o niczym, przecież tam w
      ogóle nie ma akcji tylko ciągle durne uśmiechy i żenujące żarty głównych
      bohaterek. Zero treści, marna gra aktorska, no po prostu dno!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka