sonny07 14.10.03, 14:34 o co chodzi z tymi 'drogowskazami' w domu Lubiczów?? Wczoraj nie za bardzo usłyszałem o co z tym chodzi. Chyba dla seniora, ale pewności nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ariwederczi Re: drogowskazy na Sadybie 14.10.03, 16:37 Drogowskazy są dla dziadka Władka, aby się połapał "W LABIRYNCIE", jak go, nie daj Boże, nagle dopadnie ten Niemiec... no... ten... Alzheimer! Wkrótce siostra Jerzego perfidnie je przestawi i dziadek Władek narobi do lodówki, sądząc, że jest w WC! ;) Odpowiedz Link Zgłoś