Dodaj do ulubionych

drogowskazy na Sadybie

14.10.03, 14:34
o co chodzi z tymi 'drogowskazami' w domu Lubiczów?? Wczoraj nie za bardzo
usłyszałem o co z tym chodzi. Chyba dla seniora, ale pewności nie mam.
Obserwuj wątek
    • ariwederczi Re: drogowskazy na Sadybie 14.10.03, 16:37
      Drogowskazy są dla dziadka Władka, aby się połapał "W LABIRYNCIE", jak go, nie
      daj Boże, nagle dopadnie ten Niemiec... no... ten... Alzheimer!

      Wkrótce siostra Jerzego perfidnie je przestawi i dziadek Władek narobi do
      lodówki, sądząc, że jest w WC! ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka