Gość: Emi IP: baz:* / 192.168.1.* 02.11.03, 18:46 Czy oglądaliście dzisiejszy odcinek ? Przegapiłam , a chciałabym wiedzieć kto był dzisiaj gościem ? -Frytka ? Pozdrawiam . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mkt Re: Cejrowski... IP: *.wolsztyn.sdi.tpnet.pl 02.11.03, 18:55 nie, fryty nie było. też czekam na tą masakrę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emi Re: Cejrowski... IP: baz:* / 192.168.1.* 03.11.03, 10:00 Gość portalu: kula napisał(a): > Magda Stużyńska ^Dzięki za odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość portalu: Emi Re: Cejrowski... IP: baz:* / 192.168.1.* 03.11.03, 10:01 Gość portalu: kula napisał(a): > Magda Stużyńska ^Dzięki za odpowiedż. Odpowiedz Link Zgłoś