Dodaj do ulubionych

Cejrowski...

IP: baz:* / 192.168.1.* 02.11.03, 18:46
Czy oglądaliście dzisiejszy odcinek ? Przegapiłam , a chciałabym
wiedzieć kto był dzisiaj gościem ? -Frytka ? Pozdrawiam .
Obserwuj wątek
    • Gość: mkt Re: Cejrowski... IP: *.wolsztyn.sdi.tpnet.pl 02.11.03, 18:55
      nie, fryty nie było. też czekam na tą masakrę
      • Gość: kula Re: Cejrowski... IP: *.gabo.pl 02.11.03, 19:07
        Magda Stużyńska
        • Gość: Emi Re: Cejrowski... IP: baz:* / 192.168.1.* 03.11.03, 10:00
          Gość portalu: kula napisał(a):

          > Magda Stużyńska




          ^Dzięki za odpowiedzi.

        • Gość: Gość portalu: Emi Re: Cejrowski... IP: baz:* / 192.168.1.* 03.11.03, 10:01
          Gość portalu: kula napisał(a):

          > Magda Stużyńska




          ^Dzięki za odpowiedż.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka