Gość: Reklamówka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.09, 14:12 Ale żeby się najeść trzeba spędzić godzinę na odgrzewaniu kolejnych porcji składających się w sumie na jedno małe danie :P ----------------------- laptopcontrol.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Reklama Re: Zamiast lunchu IP: *.tvgawex.pl 26.10.09, 16:27 To chyba nic innego nie robiłbym w robocie tylko cały czas odgrzewał sobie jedzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juri Re: Zamiast lunchu IP: *.swipnet.se 26.10.09, 20:29 kombinacji fal stosowanych w telefonii i radiu.... buhahahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: Zamiast lunchu IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.10.09, 21:57 Kolego. Same fale z telefonu wystarczą, a jak do tego dojdzie fala radiowa, to będzie dokładnie mikrowela www.youtube.com/watch?v=A0mStDa0VhU&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś