kubson112-dwa
27.12.10, 21:49
robić w miesiącu od 100 do 120 nadgodzin (a nawet więcej)? Trwa to od kilku miesięcy. Praca ta jest tym czym chciałbym się w życiu zająć, jest bardzo ciekawa. Ale kurcze mam jedyne 25 lat, nie mam kompletnie na nic czasu, jestem wyczerpany, zaczyna mi doskwierać samotność, juz coraz mniej osób wokół mnie, nie moge znaleźć czasu na wyjście ze znajomymi na piwo. Zarobki jak na tyle godzin pracy też niezadawalające. Mimo tego przyzwyczaiłem sie i boje się tego że w następnej lepiej nie będzie.