22.01.12, 19:16
Panowie, mam pytanie, jak odbieracie to (panowie po 40) jeśli kobieta proponuje Wam spotkanie? Narzucanie się?
Obserwuj wątek
    • to.niemozliwe Re: ? 23.01.12, 05:18
      Nie, dlaczego? Jesli po dwoch unikach pani wciaz ponawia, to by bylo narzucanie sie, nie?
      • dora_1983 Re: ? 23.01.12, 11:14
        ale kto mówi o tym, że Pan odmawia...Pan się zgadza, więc?
        • to.niemozliwe Re: ? 24.01.12, 08:25
          Jaki ma byc cel spotkania?
    • facettt O Boshe... 23.01.12, 08:46
      dora_1983 napisała:

      > Panowie, mam pytanie, jak odbieracie to (panowie po 40) jeśli kobieta proponuje
      > Wam spotkanie? Narzucanie się?


      A jaka roznice czyni tu wiek, a nie charakter i system wartosci ?

      Zlodziej po 40-tce rzadko kiedy przestaje krasc
      A czlowiek uczciwy rzadko kiedy po 40-tce zaczyna byc zlodziejem.

      ERGO: 40-tka w tym wzgledzie to zadna cezura.
    • mariuszg2 Re: ? 23.01.12, 11:19
      a jak ktoś mniej niz 40 to sie kwalifikuje do odpowiedzi?
      • dora_1983 Re: ? 23.01.12, 16:51
        dajesz, dajesz :)
        • mariuszg2 Re: ? 23.01.12, 16:55
          oczywiście...
          • carbone77 Re: ? 23.01.12, 22:47
            Może tak samo zaproponować, jak mężczyzna, szczególnie, jeśli ten chciałby, a z jakiegoś powodu się obawia sam podjąć inicjatywę (może np. uważa, że jest za duża różnica wieku). Jeśli kobieta widzi, że facet jest zainteresowany, to czemu ma nie być tą odważniejszą? Nie znaczy to przecież od razu, że jest jakimś łatwym łupem.
            Pozdrawiam
            • dora_1983 Re: ? 23.01.12, 22:51
              dziękuję Ci carbone za odpowiedź, właściwie dlaczego nie w sumie jesteśmy ludźmi i jeśli mamy na coś ochotę to powinniśmy z tych małych przyjemności korzystać :)
              • mariuszg2 Re: ? 24.01.12, 08:49
                protestuje...jakich małych?
                jak korzystać?... facet to nie towar z przeceny w galerii handlowej...
                facet to coś ekstra...ekstradycja!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka