Dodaj do ulubionych

Fortes - Internet Światłowodowy.

12.03.19, 11:43
Witam , czy miał ktoś styczność z tym dostawcą internetu i może się wypowiedziec cos na temat ich swiatlowodu ? - Jaka jest jakosc, a najbardziej interesuje mnie czy nie przerywa u nich polaczen jak to czesto bywa u malych operatorow :) Z gory dzieki za odpowiedz !
Obserwuj wątek
    • Gość: anglet Re: Fortes - Internet Światłowodowy. IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.19, 08:48
      A ja chciałbym mieć ale oni nie chcą. W czym rzecz? Czy telefonicznie, czy mailowo dostałem zapewnienia o montażu i nawet nikt nie pofatygował się w uzgodnionych ramach czasowych napisać "przepraszam ale czy możemy przenieść termin?".
      Jeszcze nie wzięli kasy, jeszcze nie podpisali umowy, a już mają gdzieś. Zapewne mają tak dużo chętnych, że się obrobić nie mogą chociaż to nie licuje z tym co wiem od ludzi("za drogo, nie potrzebuję tego" -to jednak przekrojowo osiedle ludzi starszych). Zostanę ze starym, niezbyt atrakcyjnym dostawcą, bo lepszy diabeł znany niż nieznany. Nie chcę się nawet domyślać, jak prężnie usuwaliby ewentualną awarię skoro nie ma komu umowy spisać i założyć usługi kasując "opłaty aktywacyjne"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka