Dodaj do ulubionych

WSBiP - 11 miejsce

08.05.06, 19:05
szkoly.wprost.pl/?e=39&c=13
czy to sukces czy moze porazka jakie jest wasze zdanie ja uwazam ze jest dobrze i bedzie lepiej
Obserwuj wątek
    • pathos_phobos Re: WSBiP - 11 miejsce 08.05.06, 19:11
      myśle że sukces jest duży-wystarczy spojrzeć,kto zajął wyższe miejsca.
    • dizzy81 Re: WSBiP - 11 miejsce 08.05.06, 19:17
      Ja w takich rankingach lubie sobie popatrzec na ostatnie miejsca, to bardzo ciekawe czasami jest:)
    • pathos_phobos Re: WSBiP - 11 miejsce 08.05.06, 19:23
      Moja uczelnia tradycyjnie ostatnia,ale to dlatego,ze najmniejsza i
      najbiedniejsza w polsce.
    • dizzy81 Re: WSBiP - 11 miejsce 08.05.06, 19:27
      Moja na 10, bywało lepiej!
      • pathos_phobos Re: WSBiP - 11 miejsce 08.05.06, 20:10
        więc mniemam,ze krakowska polibuda,chyba,że jakas niepaństwowa.
    • buksy Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:10
      a to oznacza środek tabeli
      • pathos_phobos Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:16
        siejesz defetyzm.I nie 26,bo kilka uczelni ex aequo
        • buksy Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:19
          no jak nie 26, jak 25 uczelni jest przed WSBiP :)))
          • dizzy81 Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:21
            Ja jednak uważam że szklanka jest w polowie pełna a nie pusta!
            • buksy Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:23
              ok, ale to jest tak, jakbyś twierdził, że najpierw jest pełna połowa, a pod nią dopiero pusta :)
              • pathos_phobos Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:32
                Już ci dzisiaj trzeci raz mówie,ze jestes siewcą defetyzmu.
                • buksy Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:37
                  taką mam wadę, że okrutnie prawdę lubię..i już widzę te reklamy w Ostrowieckiej - "Wstąp do WSBiP - 11 najlepszej szkoły w Polsce"
                  • pathos_phobos Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:38
                    Prawda a interpretacja prawdy to 2 różne rzeczy.
                    • buksy Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:41
                      pewnie tak,...a propos, podobało mi się powiedzenie naszego byłego Min.Obrony Szmajdzińskiego , który na pytanie czy reporterka opisująca obozy CIA w Polsce kłamała, odpowiedział, że "oszczędnie gospodarowała prawdą" - jest to moje ulubione powiedzenie ostatnich miesięcy w polityce.
                      • pathos_phobos Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:46
                        niezłe,nie słyszałem.
                        • marcmal Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 09.05.06, 07:51
                          A jaj jestem nadal za utworzeniem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej i na
                          kreowaniu na jej podbudowie szkoły o profilu technicznych (vide przemysł
                          hutniczy i inny, który posiadacie). Szkoły prywatne się zwiną wraz z głębokim
                          niżem, poza tym pokażcie mi szkołę niepubliczną, która prowadzi badania
                          naukowe, nawet jak się znajdzie jakiś wyjątek to potwierdza regułę.
                          Przeczytajcie więc stosowne ustawy, inicjatorem powstania takiej szkoły jest
                          samorząd, więc na co czekamy?
                          • chuchalscy Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 09.05.06, 14:00
                            Też gratuluję tego 26 miejsca. Ma rację marcmal, trzeba iść w kierunku
                            Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Wogóle zgadzam się z całym wywodem marcmala.
      • brazilion POWIEDZCIE MI ... 09.05.06, 14:44
        Jak to mozliwe, ze wedlug czesci z Was miejsce 11, wedlug pozostalych - 26.
        Rozumiem, ale jakos pojac nie moge !
        • buksy Re: POWIEDZCIE MI ... 09.05.06, 15:38
          hehehe i co najgorsza obie strony mają rację !, ponieważ zrobili miejsca egzekwo i tak na miejscach od 1 do 11 znalazło się 26 szkół

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka