dizzy81 08.05.06, 19:05 szkoly.wprost.pl/?e=39&c=13 czy to sukces czy moze porazka jakie jest wasze zdanie ja uwazam ze jest dobrze i bedzie lepiej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pathos_phobos Re: WSBiP - 11 miejsce 08.05.06, 19:11 myśle że sukces jest duży-wystarczy spojrzeć,kto zajął wyższe miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
dizzy81 Re: WSBiP - 11 miejsce 08.05.06, 19:17 Ja w takich rankingach lubie sobie popatrzec na ostatnie miejsca, to bardzo ciekawe czasami jest:) Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: WSBiP - 11 miejsce 08.05.06, 19:23 Moja uczelnia tradycyjnie ostatnia,ale to dlatego,ze najmniejsza i najbiedniejsza w polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: WSBiP - 11 miejsce 08.05.06, 20:10 więc mniemam,ze krakowska polibuda,chyba,że jakas niepaństwowa. Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:16 siejesz defetyzm.I nie 26,bo kilka uczelni ex aequo Odpowiedz Link Zgłoś
buksy Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:19 no jak nie 26, jak 25 uczelni jest przed WSBiP :))) Odpowiedz Link Zgłoś
dizzy81 Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:21 Ja jednak uważam że szklanka jest w polowie pełna a nie pusta! Odpowiedz Link Zgłoś
buksy Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:23 ok, ale to jest tak, jakbyś twierdził, że najpierw jest pełna połowa, a pod nią dopiero pusta :) Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:32 Już ci dzisiaj trzeci raz mówie,ze jestes siewcą defetyzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
buksy Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:37 taką mam wadę, że okrutnie prawdę lubię..i już widzę te reklamy w Ostrowieckiej - "Wstąp do WSBiP - 11 najlepszej szkoły w Polsce" Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:38 Prawda a interpretacja prawdy to 2 różne rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
buksy Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:41 pewnie tak,...a propos, podobało mi się powiedzenie naszego byłego Min.Obrony Szmajdzińskiego , który na pytanie czy reporterka opisująca obozy CIA w Polsce kłamała, odpowiedział, że "oszczędnie gospodarowała prawdą" - jest to moje ulubione powiedzenie ostatnich miesięcy w polityce. Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 08.05.06, 20:46 niezłe,nie słyszałem. Odpowiedz Link Zgłoś
marcmal Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 09.05.06, 07:51 A jaj jestem nadal za utworzeniem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej i na kreowaniu na jej podbudowie szkoły o profilu technicznych (vide przemysł hutniczy i inny, który posiadacie). Szkoły prywatne się zwiną wraz z głębokim niżem, poza tym pokażcie mi szkołę niepubliczną, która prowadzi badania naukowe, nawet jak się znajdzie jakiś wyjątek to potwierdza regułę. Przeczytajcie więc stosowne ustawy, inicjatorem powstania takiej szkoły jest samorząd, więc na co czekamy? Odpowiedz Link Zgłoś
chuchalscy Re: Nie 11 ale 26 miejsce ;)) 09.05.06, 14:00 Też gratuluję tego 26 miejsca. Ma rację marcmal, trzeba iść w kierunku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Wogóle zgadzam się z całym wywodem marcmala. Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion POWIEDZCIE MI ... 09.05.06, 14:44 Jak to mozliwe, ze wedlug czesci z Was miejsce 11, wedlug pozostalych - 26. Rozumiem, ale jakos pojac nie moge ! Odpowiedz Link Zgłoś
buksy Re: POWIEDZCIE MI ... 09.05.06, 15:38 hehehe i co najgorsza obie strony mają rację !, ponieważ zrobili miejsca egzekwo i tak na miejscach od 1 do 11 znalazło się 26 szkół Odpowiedz Link Zgłoś