Gość: mundzio5 IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 23.02.06, 14:25 treść dowolna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
calo Re: kot 23.02.06, 16:33 pishor, nie igraj. pies wygrywa. ale cenna wymiana zdan....;) Odpowiedz Link Zgłoś
pishor Re: kot 23.02.06, 16:39 OK. Niech będzie. Ale to tylko dlatego ,że muszę wyjść. pies czyli KOT :))) Odpowiedz Link Zgłoś
meg_s Re: kot 23.02.06, 19:21 wychodzisz z psem ? a widzisz ? z kotem byś nie musiał :) Odpowiedz Link Zgłoś
pishor Re: kot 23.02.06, 22:09 No dokładnie.I to potwierdza tezę o wyższości futrzaków nad szczekaczami... KOTY GÓRĄ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: archikotopies obydwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 16:25 >pies architekta wyróżnia się wysublimowanym poczuciem proporcji i smaku, z upodobaniem sypia na wygodnym łózku z dobrze zaprojektowanym oświetleniem, wyszukanej kolorystyce, je z miski stalowej ( Starck )lub porcelanowej (wybierz, co chcesz),sika tylko na dorodne drzewa o pięknej formie... >kot architekta przechadza sie dumnie po znakomicie skomponowanym wnętrzu, wodę chłepce wykwintnie, lubi atłasowe lub aksamitne poduszki, za to pazury ostrzy na sznurkowym, prostym dywanie w jasnej, stonowanej kolorystyce lub na meblu art-deco.... Odpowiedz Link Zgłoś
calo Re: obydwa 01.03.06, 12:53 co za dzien....slonce swieci, a my musimy siedziec i myslec i rysowac i myslec i tak w kolko....:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Re: obydwa IP: *.acn.waw.pl 02.03.06, 07:58 ale dzisiaj juz pada..znow snieg, wiec jest latwiej.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gama Re: obydwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 08:38 z tego co widze nic nie wzbdza takiego ainteresowania jak głpoty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mif Re: obydwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 09:48 Na głupocie Polska stoi. Odpowiedz Link Zgłoś
pishor Re: obydwa 02.03.06, 15:24 No tak. Głupoty...Pomijając kwestię,że jest,była to wymiana opinii ponmiędzy ,dwoma właściwie, osobami i wzbudziła ona zainteresowanie tylko Twojej (sic!)osoby "z tego co widze nic nie wzbdza takiego ainteresowania jak głpoty" ,to pozwolę sobie zaapelować o pozostawienie mi możliwości dokonywania wyboru, w jakich i w jakiej formie przeprowadzanych dyskusjach biorę udział (przynajmniej dopóty, dopóki nie jest to odgórnie zabronione, a moje wypowiedzi nie naruszają dóbr interlokutora i osób trzecich.Ze swojej strony polecam poszerzenie kręgu zainteresowań (tematów na tym forum nie brakuje). Odpowiedz Link Zgłoś
calo Re: obydwa 02.03.06, 15:47 tak jest, tak jest!! a my sobie bedziemy glupotowac dalej:)) Odpowiedz Link Zgłoś
pishor Re: obydwa 02.03.06, 16:03 6 calo :) -- Najlepsza sygnaturka to...brak sygnaturki. Odpowiedz Link Zgłoś
calo Re: obydwa 02.03.06, 16:12 6, 6:) ale sie pracowalo ostatnio, co? wogole sie na forum nie zagladalo.... Odpowiedz Link Zgłoś
pishor Re: obydwa 02.03.06, 16:20 No tak. Jak jest robota to nie ma czasu na głupoty :)) Chociaż te, jak powszechnie wiadomo, wzbudzają największe zainteresowanie. Przynajmniej u niektórych. Ale to nic dziwnego. W kraju ,który głupotą stoi... Odpowiedz Link Zgłoś
calo Re: obydwa 02.03.06, 17:06 ja uwielbiam miec duzo roboty! nie ma na nic czasu, ale jak sie zdazy ze wszystkim, jest super. wlasnie rysuje na wyscigi..:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pokoj 79 Re: obydwa IP: *.dowco.com 04.03.06, 01:07 przepraszam ze przeszkadzam ale....nie widzieliscie panowie Wacka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mif Re: obydwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.06, 01:30 A to pies, kot czy królik? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo pokój ja widziałem Wacka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.06, 07:06 przed chwilą własnie widziałem Wacka jak co rano kota to on raczej nie przypomina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MI Re: pokój ja widziałem Wacka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.06, 23:21 Znaczy się pies? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mif Re: pokój ja widziałem Wacka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 01:15 Albo królik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: pokój ja widziałem Wacka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 09:26 sąsiadka twierdzi ze bardziej przypomina pytona jesli juz o zwierzetach mowa ale moze przesadziła no moze zaskroniec chociaz tak się głupio usmiechała to moze i pyton? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mif Re: pokój ja widziałem Wacka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 15:07 A napewno o zwierzętach mówiła? Odpowiedz Link Zgłoś