IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 23.02.06, 14:25
treść dowolna
Obserwuj wątek
    • pishor Re: pies 23.02.06, 15:12
      Dowolna mówisz? No to.... kot.
      • calo Re: pies 23.02.06, 16:11
        alez zdecydowanie pies:))!
        • pishor Re: kot 23.02.06, 16:16
          Zmuszony jednak będę polemizować - kot
          • calo Re: kot 23.02.06, 16:17
            phi, pies i kropka.
            ;)
            • pishor Re: kot 23.02.06, 16:22
              Tiaa...KOT. I rybki :D
              • calo Re: kot 23.02.06, 16:33
                pishor, nie igraj.
                pies wygrywa.
                ale cenna wymiana zdan....;)
                • pishor Re: kot 23.02.06, 16:39
                  OK. Niech będzie. Ale to tylko dlatego ,że muszę wyjść.
                  pies czyli KOT :)))
                  • meg_s Re: kot 23.02.06, 19:21
                    wychodzisz z psem ?
                    a widzisz ? z kotem byś nie musiał :)
                    • pishor Re: kot 23.02.06, 22:09
                      No dokładnie.I to potwierdza tezę o wyższości futrzaków nad szczekaczami...
                      KOTY GÓRĄ!!!
    • Gość: archikotopies obydwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 16:25
      >pies architekta wyróżnia się wysublimowanym poczuciem proporcji i smaku, z
      upodobaniem sypia na wygodnym łózku z dobrze zaprojektowanym oświetleniem,
      wyszukanej kolorystyce, je z miski stalowej ( Starck )lub porcelanowej
      (wybierz, co chcesz),sika tylko na dorodne drzewa o pięknej formie...
      >kot architekta przechadza sie dumnie po znakomicie skomponowanym wnętrzu, wodę
      chłepce wykwintnie, lubi atłasowe lub aksamitne poduszki, za to pazury ostrzy
      na sznurkowym, prostym dywanie w jasnej, stonowanej kolorystyce lub na meblu
      art-deco....
      • pishor Re: obydwa 24.02.06, 16:27
        :D
        • calo Re: obydwa 01.03.06, 12:53
          co za dzien....slonce swieci, a my musimy siedziec i myslec i rysowac i myslec
          i tak w kolko....:)
          • Gość: w Re: obydwa IP: *.acn.waw.pl 02.03.06, 07:58
            ale dzisiaj juz pada..znow snieg, wiec jest latwiej..
            • Gość: gama Re: obydwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 08:38
              z tego co widze nic nie wzbdza takiego ainteresowania jak głpoty
              • Gość: mif Re: obydwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 09:48
                Na głupocie Polska stoi.
              • pishor Re: obydwa 02.03.06, 15:24
                No tak. Głupoty...Pomijając kwestię,że jest,była to wymiana opinii
                ponmiędzy ,dwoma właściwie, osobami i wzbudziła ona zainteresowanie tylko Twojej
                (sic!)osoby "z tego co widze nic nie wzbdza takiego ainteresowania jak
                głpoty" ,to pozwolę sobie zaapelować o pozostawienie mi możliwości dokonywania
                wyboru, w jakich i w jakiej formie przeprowadzanych dyskusjach biorę udział
                (przynajmniej dopóty, dopóki nie jest to odgórnie zabronione, a moje wypowiedzi
                nie naruszają dóbr interlokutora i osób trzecich.Ze swojej strony polecam
                poszerzenie kręgu zainteresowań (tematów na tym forum nie brakuje).
                • calo Re: obydwa 02.03.06, 15:47
                  tak jest, tak jest!!
                  a my sobie bedziemy glupotowac dalej:))
                  • pishor Re: obydwa 02.03.06, 16:03
                    6 calo :)
                    --
                    Najlepsza sygnaturka to...brak sygnaturki.
                    • calo Re: obydwa 02.03.06, 16:12
                      6, 6:)
                      ale sie pracowalo ostatnio, co? wogole sie na forum nie zagladalo....
                      • pishor Re: obydwa 02.03.06, 16:20
                        No tak. Jak jest robota to nie ma czasu na głupoty :)) Chociaż te, jak
                        powszechnie wiadomo, wzbudzają największe zainteresowanie. Przynajmniej u
                        niektórych. Ale to nic dziwnego. W kraju ,który głupotą stoi...
                        • calo Re: obydwa 02.03.06, 17:06
                          ja uwielbiam miec duzo roboty! nie ma na nic czasu, ale jak sie zdazy ze
                          wszystkim, jest super. wlasnie rysuje na wyscigi..:)
                          • Gość: Pokoj 79 Re: obydwa IP: *.dowco.com 04.03.06, 01:07
                            przepraszam ze przeszkadzam ale....nie widzieliscie panowie Wacka?
                            • Gość: mif Re: obydwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.06, 01:30
                              A to pies, kot czy królik?
                              • Gość: kolo pokój ja widziałem Wacka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.06, 07:06
                                przed chwilą własnie widziałem Wacka
                                jak co rano
                                kota to on raczej nie przypomina
                                • Gość: MI Re: pokój ja widziałem Wacka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.06, 23:21
                                  Znaczy się
                                  pies?
                                  • Gość: mif Re: pokój ja widziałem Wacka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 01:15
                                    Albo królik
                                    • Gość: kolo Re: pokój ja widziałem Wacka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 09:26
                                      sąsiadka twierdzi ze bardziej przypomina pytona
                                      jesli juz o zwierzetach mowa
                                      ale moze przesadziła
                                      no moze zaskroniec
                                      chociaz tak się głupio usmiechała to moze i pyton?
                                      • Gość: mif Re: pokój ja widziałem Wacka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 15:07
                                        A napewno o zwierzętach mówiła?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka