Dodaj do ulubionych

park (pod)miejski

19.04.07, 12:42
Pytanie bardziej do arch. krajobrazu niz architekow no ale sprobuje :D

Czy spotkaliscie sie z interesujacymi projektami parkow osiedlowych
zrealizowanych na przedmiesciach. Przyznam sie ze bardziej chodzi o kontekst
lokalizacji - konkretniej, duze, ekstensywnie zagospodarowywane osiedla domow
jednorodzinnych?

Jesli nie to moze podzielcie sie swoimi opiniami, czy ludzie mieszkajacy w
domku z ogrodkiem na przedmiesciu (pod miastem) potrzebuja terenow zielonych?
Obserwuj wątek
    • Gość: proarchitektura Re: park (pod)miejski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 15:53
      1.projektowaliśmy osiedle z terenem osiedlowym wspólnym - takim niby parkiem-
      nie parkiem, wszyscy byli zachwyceni, ale ....developer podzielił to po 2
      latach na działki i dogęścił i co ludzie kupujący domy na to ? rozkupili
      sami.....ci co zdążyli
      2.teren między domami w niewielkim osiedlu staraniem jednej rodziny ostał się i
      jest miło, ale tylko dlatego, ze ta rodzina sama kosi, podlewa, dosadza, za to
      wszyscy lubią tami robic wspólnego grilla od czasu do czasu....
      ech ojczyzna Polszczyzna
      • czarny_kocoor Re: park (pod)miejski 20.04.07, 10:06
        "teren między domami w niewielkim osiedlu staraniem jednej rodziny ostał się i
        jest miło, ale tylko dlatego, ze ta rodzina sama kosi, podlewa, dosadza, za to
        wszyscy lubią tami robic wspólnego grilla od czasu do czasu...."

        Czyli jednak dziala! I to raczej kwestia jej utrzymania niz pytanie "czy jest
        sens projektowac?" :))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka