Dodaj do ulubionych

Dom bez ścian

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 23:21
zero prywatności...
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Dom bez ścian IP: *.rzepicha.ds.polsl.pl 07.04.10, 16:08
      ale musi być przeeeciąg... ;)
    • Gość: Dariusz z Nowego J Re: Dom bez ścian IP: *.nyc.res.rr.com 08.04.10, 21:36
      Wspanialy pomysl. Mam nadzieje,ze doczeka sie realizacji w tym horendalnym kryzysie. Razem z ukonczonym pirwszym etapem High Line bedzie na co popatrzec. Tak przy okazji tu w Nowym Jorku gdzie wiekszosc ludzi chce mieszkac w malomiasteczkowych domkach z XIX wieku to co sie dzieje w Zachodniej Chelsea jest zupelnie nie zrozumiale. Buduja domy wygladajace jak domy w miescie. Napewno juz okoliczni mieszkancy wystartowali z dziesiatkami procesow sadowych , ktore zatrzymaja budowe na co najmniej 10 lat tak jak to sie stalo z Atlantic Yards i innymi projektami.
      D
    • Gość: akcja informacja Re: Dom bez ścian IP: 94.230.21.* 27.04.10, 09:17

      OTO DLACZEGO POLSKA ARCHITEKTURA JEST SŁABA

      praca.gazetaprawna.pl/artykuly/415297,architektem_inzynierem_budowlanym_i_notariuszem_najtrudniej_zostac_w_polsce.html,2

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka