Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 23:21 zero prywatności... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: Dom bez ścian IP: *.rzepicha.ds.polsl.pl 07.04.10, 16:08 ale musi być przeeeciąg... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dariusz z Nowego J Re: Dom bez ścian IP: *.nyc.res.rr.com 08.04.10, 21:36 Wspanialy pomysl. Mam nadzieje,ze doczeka sie realizacji w tym horendalnym kryzysie. Razem z ukonczonym pirwszym etapem High Line bedzie na co popatrzec. Tak przy okazji tu w Nowym Jorku gdzie wiekszosc ludzi chce mieszkac w malomiasteczkowych domkach z XIX wieku to co sie dzieje w Zachodniej Chelsea jest zupelnie nie zrozumiale. Buduja domy wygladajace jak domy w miescie. Napewno juz okoliczni mieszkancy wystartowali z dziesiatkami procesow sadowych , ktore zatrzymaja budowe na co najmniej 10 lat tak jak to sie stalo z Atlantic Yards i innymi projektami. D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akcja informacja Re: Dom bez ścian IP: 94.230.21.* 27.04.10, 09:17 OTO DLACZEGO POLSKA ARCHITEKTURA JEST SŁABA praca.gazetaprawna.pl/artykuly/415297,architektem_inzynierem_budowlanym_i_notariuszem_najtrudniej_zostac_w_polsce.html,2 Odpowiedz Link Zgłoś