Dodaj do ulubionych

Wątek dla głupot i kontaktów - Cz. II

03.05.04, 16:24
Kosda-Sowa - do roboty! :)
Kiedy kolejny odcinek sadu?
Obserwuj wątek
    • benicio Re: Wątek dla głupot i kontaktów - Cz. II 03.05.04, 21:42
      A część I już oficjalnie zakończona?
      I no właśnie, co z tym sadem? Fajnie to się czytało :-)
      Będzie reedycja?
      Kosda please!

pozdrawiam

B
      • melaska Re: Wątek dla głupot i kontaktów - Cz. II 03.05.04, 21:49
        OP, chłopie, co chcesz osiągnąć zmieniając cały czas niki?
        Pytam z ciekawości:-) Nie mam nic przeciwko, byleby gadka była z sensem;-)
        • benicio Re: Wątek dla głupot i kontaktów - Cz. II 03.05.04, 21:53
          Melaska,

Witaj dzisiaj wieczorem :-)
          Zdaje się, że tylko my na tym forum teraz jesteśmy.
          Niestety, ja OP nie jestem.
          Nietrafiłaś ;-)

pozdrawiam

B
          • benicio Re: Wątek dla głupot i kontaktów - Cz. II 03.05.04, 21:55
            Aha,

Ładną masz sygnaturkę :-)

pozdrawiam

B
            • kosda Re: Wątek dla głupot i kontaktów - Cz. II 04.05.04, 00:44
              Ludzie, wybijcie mi to z głowy!
              Szantazuje rodzine , staje sie nie do wytrzymania bo mnie naszła nowa,
              nieoczekiwana dla wszystkich chęc. Chce natychmiast sprzedawac wszystko co mam
              w miescie i przenosic sie na wieś, do paskudnie podupadłej chałupy wystawionej
              na sprzedaż. Chałupe zobaczyłam przypadkiem, wojażując w czasie ostatnio wolnym.
              Wybic z głowy mi trzeba bo :
              - potrzebne byłyby 3 samochody do przemieszczania sie a mamy tylko jeden w
              miare sprawny- pozostałe dwa to zabytkowe samochodziki , ze tak powiem i
              zepsute na dodatek,
              - nie mamy pieniedzy na gruntowny remont, który tam jest niezwykle wskazany w
              ogromnym zakresie łacznie z kanalizacją. Ale za to prawdziwa studnia sie
              zachowała :)
              -jak tam wejde to nigdzie nie bede chciała wyjść czy wyjechac czyli stracona
              dla świata
              - od chwili kiedy ta chałupę zobaczyłam o niczym innym nie umiem myslec,a
              myslec czasami trzeba
              - nie umiem pływac a tam pod nosem jest jeziorko to bede chciała wchodzic do
              wody
              -wielki dziki ogród nadaje sie na sad i bede chciała go zrobić
              - oddale sie od morza a morze kocham
              - nigdy nie chciałam mieszkac na wsi chociaz kiedys miałam okazje a teraz chce.
              Głowa mnie boli od dwóch dni, Juz wiem co mam tam robic a to nie moje.
              Ja sie wykoncze chyba :((

-
    • kosda Re: Wątek dla głupot i kontaktów - Cz. II 04.05.04, 13:29
      A co to, nie znajdzie sie tu psycholog co by mnie na ziemie sprowadził ?
      Ci moi pajace w domu przestali sie już do mnie odzywac z tego wszystkiego :((

Bartunio, dzieki że reaktywowałeś ten wątek - bo inaczej to gdzie bym się mogła
      wygadac z tej mojej nowej pasji ?

A w tej chałupie tyle do zrobienia, że aż do smierci wystarczyłoby jak nic :)
      • izalil Re: Wątek dla głupot i kontaktów - Cz. II 04.05.04, 14:02
        Hej Kosda!

Ja Cię sprowadzę na ziemię ;-)

MORZE!!!!!!!!!

Ty się nie ruszaj stąd gdzie teraz mieszkasz!
        Co ja bym dała żeby mieć morze pod nosem!
        Wieś to można mieć wszędzie, a morze jest tylko jedno... w Polsce.
        Ty się lepiej Kosda nie zastanawiaj nad takimi pomysłami, tylko
        reaktywuj "wiśniowy sad", to Ci przejdzie :-)))

pzdr
        • kosda Re: Wątek dla głupot i kontaktów - Cz. II 04.05.04, 14:10
          Jezu, Izalil jak fajnie, ze jesteś :)))
          No ,naprawdę można na Ciebie liczyć :)

Zadna robota mi dzisiaj nie idzie tak głowe mam zawalona.
          To przysiadłam do kompa i siedze udzielając lepszych lub gorszych rad , sama o
          rady wołając usilnie :) Z tej chatki też do morza nie miałabym tak daleko -
          jakies 30 km.
          • izalil Re: Wątek dla głupot i kontaktów - Cz. II 04.05.04, 19:37
            Sowo-Kosdo,

A czy przynajmniej przekonałam Cię troszeczkę?
            30 km dalej od morza to jest bardzo poważny argument na NIE!
            I te samochody potrzebne do życia. W końcu ma być ekologicznie czy nie?
            I ten kosztowny remont. Lepiej namaluj sobie jakiegoś nowego kwiata albo coś.
            Swoją drogą jak się ma ten z łazienki? ;-)

pozdrawiam serdecznie

ps - do Bartunia

Drogi Bartku, bardzo dziękuję Ci za ten wątek.
            Jak wiadomo, nic mądrego nie umiem na temat napisać.
            Więc chociaż tutaj mogę poprodukować swoje ckliwe posty off topic.
            Tylko na tyle mnie stać.

pozdrawiam...
            ...wszystkich ciężkomyślących
      • bartunio_o Hej Kosda, wpadniesz do mnie nad ocean, 04.05.04, 14:07
        naładujesz akumulatory i wrócisz na wieś, co ci tam po naszym zimnym morzu :)

Bart

PS Choć zależy gdzie mieszkasz. jak w mieście - jedź na wieś. Jak na wsi -
        trzeba by uwzględnić dodatkowe dane :)
        • bartunio_o Re: Hej Kosda, wpadniesz do mnie nad ocean, 06.05.04, 11:46
          Tylko żartowałem, nie rób nic przeciwko swoim bliskim. Może kiedyś znajdziesz
          inną chatkę która im się spodoba?

Bartłomiej
          • kosda Re: Hej Kosda, wpadniesz do mnie nad ocean, 06.05.04, 12:29
            No dobrze. Tematu chałupy juz nie ma - pojechałam raz jeszcze, zobaczyłam i
            wycofałam sie w podskokach, sama.

A oni myśla, że to pod ich presją i nadskakują mi bo mam chandrę.
            Chandre mam owszem ale z powodu walki z nałogiem a oni nałogów nie mieli i nie
            maja to nie wiedza jak to ciezko i ze chandra musi byc.

Czyli taka cwana jestem , ze obwiniłam ich o całe zło tego swiata , sama
            pozostając pokrzywdzoną i niewinna jak niemowle :))) Trzeba sobie jakos
            radzic :)
            • krokodylian Re: Hej Kosda, wpadniesz do mnie nad ocean, 06.05.04, 14:09
              kosda napisała:

> Chandre mam owszem ale z powodu walki z nałogiem a oni nałogów nie mieli i
              nie
              >
              > maja to nie wiedza jak to ciezko i ze chandra musi byc.

Ja też kiedyś paliłem i to dużo. Aby rzucić zacząłem spędzać więcej czasu pod
              wodą. Może i Ty spróbujesz?

k
              • kosda Przeciez ja nie umiem pływać.. :((( 06.05.04, 15:03
                nie jestem jakimś krokodylem. To co, mam sie pod ta woda utopić od razu ku
                radości ?...

• izalil Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 21:28
                  Gdzie są wszyscy?
                  Rety, chyba nie piszecie tylko z pracy?

do kompów siadać i pisać!

czuwaj!
                  • amused.to.death Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 21:36
                    tak jakoś sennie, deszcz pada, nawet stukać w klawiaturę za bardzo się nie chce....
                    • izalil Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 21:39
                      Amjuzd,

A skąd Ty jesteś?
                      W Wawie nic nie pada.

pzdr
                      • amused.to.death Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 21:47
                        z Poznania:)))
                        pada od południa (zaczęło się takim super wiosennym deszczykiem gdy świeciło słońce)
                        a teraz ciągle kap, kap, kap... bardzo usypiająco.
                      • izalil Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 21:48
                        No dobra, nie chcecie nic pisać to się przerzucam na moje "kino domowe" i będę
                        męczyć durny film - być jak John Malkovich.
                        Jak ja to zniosę?
                        • izalil Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 21:49
                          Ha!

No jesteś Amjuzd! To pobędę jeszcze chwilkę dla towarzystwa i mykam na film :-)
                        • amused.to.death Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 21:54
                          będę
                          > męczyć durny film - być jak John Malkovich.

wyjątkowo nie mogę scierpieć widoku tego pana. Właściwie to nawet nie wiem dlaczego... może dobrze by się go właśnie oglądało w 14 calowym tv bez okularów... łatwiej było by to znieść:)))
                          • izalil Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 21:57
                            hi hi

ale fajna jesteś :-)

ja obejrzałam wczoraj połowę i dzisiaj czas na resztę :-(
                            zostałam zmuszona

a propos

przychodzi baba do lekarza cała w muchach
                            lekarz pyta - co pani jest?
                            baba na to - zostałam zmuszona!

pzdr
                            • amused.to.death Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 21:59
                              :)))

ciekawe czy są jakieś dowcipy tematyczne: aranżacja wnętrz i mieszkania? nic mi do głowy nie przychodzi, może ktoś zna?
                              • izalil Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 22:03
                                No też szukałam ostatnio.
                                Może na forum humorum zapytać?
                                Fajne ma też Tebe na forum dla adminów :-)
                                • amused.to.death Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 22:06
                                  > Może na forum humorum zapytać?

Może niedługo tam znowu trafię, ostatnio płakałam tam ze śmiechu czytając o typach ludzi w środkach komunikacji publicznej.

Gorąco polecam!!! :
                                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=11194745&a=11209351
                                  • izalil Re: Co tu tak cicho o tej porze? 06.05.04, 22:12
                                    Amjuzd,

Ale fajny wątek!
                                    Trochę długi, to go sobie jutro dokończę, ale zaczyna się nieźle :-)

A teraz trochę humoru od adminów:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10003&w=3102092
                                  • sasanka21 Re: 07.05.04, 11:16
                                    to w nawiązaniu do powyższego :)
                                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=12408096
                                    pozdrawiam
                                    sasanka

p.s. We wrocławiu tez padało wczoraj
                                    • lilka.k Re: 07.05.04, 11:26
                                      a to dobre......:o)
                                    • melaska Re: 07.05.04, 11:47
                                      Świetne, tylko nie gadajmy o biednych uciśnionych babciach i kindersztubie;-)

Pozdrawiam
                                      • krokodylian A jak myślicie, w jakim stylu wsiada i usiada 07.05.04, 11:50
                                        w autobusie nasz P-OP?

Ja nie mam problemów jak wchodzę do autobusu. Nie tylko babcie - wszyscy
                                        pryskają jak mnie widzą :)

krokodyl
                                        • kosda Re: A jak myślicie, w jakim stylu wsiada i usiada 07.05.04, 12:08
                                          :)))))) :))))) :))))
                                        • melaska Re: A jak myślicie, w jakim stylu wsiada i usiada 07.05.04, 12:11
                                          Krokodyl, OP ma swój własny autobus;-)

Pozdrawiam
                                          • krokodylian Re: A jak myślicie, w jakim stylu wsiada i usiada 07.05.04, 12:19
                                            Spoko. A na autobusie neon z krzykaczką. P-OP jeździ więc po mieście i
                                            wyświetla na neonie hasła w stylu "Babciom precz!", "Jam jest
                                            Benicjo!", "Kupujta kafle po 300 z metra!" etc. Co wygłasza na krzykaczce?
                                            Nawet wole o tym nie myśleć :)

k
                                            • kosda No i nie dałam rady... 09.05.04, 21:51
                                              ...tyle odwykowej meki i zapaliłam tego papierocha znowu.
                                              Diabli by to wzięli :(((
                                              • kosda Taka mnie naszła refleksja , że 10.05.04, 00:23
                                                ludzka fantazja nie zna granic...nie jest to nowe odkrycie ale warto
                                                przypomnieć , ot tak sobie, bez powodu wiekszego :))))) Zawsze pamietam co
                                                napisałam w jakimś poście, a zapamietałabym tym bardziej, gdybym słowa zywcem z
                                                tego postu wzięte, wysłała do kogoś mailem.Ale ja na pamięć nie narzekam
                                                jeszcze...u różnych ludzi różnie z tym bywa niestety. Zapomną co sami napisali
                                                a potem fantazjują. Niech im będzie na zdrowie. Fantazjowac ludzka rzecz.
                                                • amused.to.death Re: Taka mnie naszła refleksja , że 10.05.04, 00:25
                                                  taka to polska 'ułańska' fantazja.

a wiesz, kosda, że niektórzy nawet wierzą w to co sami wymyślą?
                                                  • opinio_tworca Re: Taka mnie naszła refleksja , że 10.05.04, 00:31
                                                    amused.to.death napisała:

> taka to polska 'ułańska' fantazja.
                                                    >
                                                    > a wiesz, kosda, że niektórzy nawet wierzą w to co sami wymyślą?

Ty też przeciwko mnie?
                                                    jestes sedzia, ale material dowodowy dali Ci ocenzurowany ...

OP
                                                • opinio_tworca Re: Taka mnie naszła refleksja , że 10.05.04, 00:29
                                                  kosda,

zamiescilem MOJ email do M176, w ktorym bylo o martensach i Twoj post, w ktorym
                                                  bylas zbulwersowana, ze wspominam o martensach.

Domniemam, ze Twojego postu juz nie ma, ale ja mam print screen :-))
                                                  mam tez swoj email
                                                  Moze Ci wyslac?

OP
                                                  • amused.to.death Re: Taka mnie naszła refleksja , że 10.05.04, 00:31
                                                    OP o martensach to ty wspominałeś na forum, to nawet ja pamiętam.

PS. Polecam lecytynę lub orzechy - ponoć pomagają przy problemach z pamięcią.
                                                  • opinio_tworca Re: Taka mnie naszła refleksja , że 10.05.04, 00:34
                                                    amused.to.death napisała:

> OP o martensach to ty wspominałeś na forum, to nawet ja pamiętam.
                                                    >
                                                    > PS. Polecam lecytynę lub orzechy - ponoć pomagają przy problemach z pamięcią.

dziekuje,

moze wskazesz watek?

OP
                                                  • amused.to.death Re: Taka mnie naszła refleksja , że 10.05.04, 00:39
                                                    Proszę.

Nie chce mi się szukać.

OP, bawi cię to wszystko? Jeśli tak, to polecam jeszcze jedną rzecz: forum kobieta, tam lubią takie przepychanki, a ich bohaterowie są gwiazdami.

POzdr.
                                                    not amused
                                                  • izalil Re: Taka mnie naszła refleksja , że 10.05.04, 00:44
                                                    chyba Magda poszła spać ;-)
                                                  • opinio_tworca Re: Taka mnie naszła refleksja , że 10.05.04, 00:44
                                                    O martensach napisal ten kto je nosi w odpowiedzi na moj post jak sobie
                                                    wyobrazam Magde po jej wnetrzu ...

O martensach napisalem w moim emailu do Magdy, ktorego tresc ponizej.

Mialem o Tobie inne zdanie, ale to nie ma znaczenia jakie i pewnie Cie to nie
                                                    interesuje.

******************************************************************************
                                                    Od: opinio_tworca@gazeta.pl
                                                    Data: 2004-03-31 17:56
                                                    Do: magda176@gazeta.pl
                                                    Temat: kontakt
                                                    rozwiń nagłówek

Witaj Magda,

wiesz ... ja nigdy nie miałem martensów, nawet nie wiem dlaczego,
                                                    ale z tego typu butów wolę salomona albo caterpillara.
                                                    Zresztą, nieważne buty.

Jeśli jestem problemem na Twoim forum, to jeśli mi powiesz, abym
                                                    się wyniósł, tak postąpię.

Wiem dobrze, że całe odium spada na tego, kto werbalizuje
                                                    nieprzychylną opinię, nawet najprawdziwszą. Wiem, że nawet jak się
                                                    ktoś zgodzi z taką opinią, bedzie podnosił zastrzeżenia wobec formy.
                                                    To jest fakt znany w psychologii od wieków.

Nie boję się, że popadnę w ostracyzm z tego powodu.

Co cenisz bardziej, pochlebstwa, które z natury nie są obiektywne,
                                                    czy obiektywne, choć niewygodne, słowa?

pozdrawiam 164/46

OP
                                                    ********************************************************************************
                                                  • amused.to.death Re: Taka mnie naszła refleksja , że 10.05.04, 00:47
                                                    > Mialem o Tobie inne zdanie, ale to nie ma znaczenia jakie i pewnie Cie to nie
                                                    > interesuje.

No to chyba się oboje rozczarowaliśmy.

A tak poważnie OP: twoje posty 'na temat' lubię czytać. Twoje posty OT mnie wkurzają.

• opinio_tworca moze ktos sie zdobedzie na odrobine obiektywizmu?? 10.05.04, 00:49
                                                    Od: opinio_tworca@gazeta.pl
                                                    Data: 2004-04-24 20:38
                                                    Do: magda176@gazeta.pl
                                                    Temat: let bygone be bygone
                                                    rozwiń nagłówek

Magda,

Jeśli Cię obraziłem którymś z poniższych emaili, przepraszam i
                                                    przeproszę Cię także na Twoim forum, jednakże chciałbym być świadom
                                                    co Cię obraziło. Jeśli to moja osobowość i styl bycia na forum, to
                                                    postanowiłem to dla Ciebie zmienić, mimo że Cię nie znam i nie
                                                    podzielam niektórych Twoich pomysłów.
                                                    Moim zdaniem moje posty są wkurzające dla niektórych, jednakże
                                                    ocena czy są przejawem zwykłego chamstwa czy trochę błyskotliwej
                                                    impertynencji może być różna, a jeżeli ktoś uważa, że zwykłego
                                                    chamstwa - czy można liczyć na przykład?
                                                    Twoje forum nie będzie takie same bez Ciebie i nie będzie żywym
                                                    forum, jak innych nie będzie.

Proszę ....
                                                  • kosda W nocy świeżo myślę... 10.05.04, 00:48
                                                    I tak dumam sobie właśnie, jak to jedno i to samo słowo moze byc użyte np dwa
                                                    razy - buty jako buty i buty jako nic nie znaczące słowo, jedynie przenośnia
                                                    nawiazujaca do jakiegos omawianego akurat tematu.
                                                  • amused.to.death Re: W nocy świeżo myślę... 10.05.04, 00:49
                                                    a nie musisz rano wstawać?
                                                    bo ja już myślę tylko o tym, że niedługo wstaję:(((
                                                  • kosda Re: W nocy świeżo myślę... 10.05.04, 01:03
                                                    Czasem musze, czasem nie - mam wolny zawód.
                                                    I znowu tak myslę, że jesli miałabym o sobie dobre zdanie, i uwazałabym , ze
                                                    nikogo nigdy i nigdzie nie obrażam - to takich okresleń wobec osób, których
                                                    nie znam nie użyłabym , chocby na wszelki wypadek - bo po co ? -"jesteś
                                                    hopeless"
                                                  • kosda Re: W nocy świeżo myślę... 10.05.04, 01:28
                                                    ale nawet teraz nie wiem kto tu jest kto, pogubiłam sie nie na żarty :))
                                                  • izalil Re: W nocy świeżo myślę... 10.05.04, 01:36
                                                    Kosda,

każ mi iść spać
                                                  • kosda Re: W nocy świeżo myślę... 10.05.04, 02:01
                                                    W życiu - i tak w nocy jest tu was malutko bardzo. Mam juz dość tych samotnych
                                                    dyzurów :))
                                                  • izalil Re: W nocy świeżo myślę... 10.05.04, 02:10
                                                    Kosda,

a co to za dyżur, jak ja rano zaglądam na AW a tu od wieczora postów nie
                                                    przybywa ;-)
                                                  • izalil tadadadam 10.05.04, 02:11
                                                    mamy 6700 postów!

ciekawe ile jutro zostanie?

:-)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka