Dodaj do ulubionych

PRZEDPOKÓJ pytania

28.05.13, 22:30
Czy istnieją przykręcane do ściany szafki/szuflady do przedpokoju, na których można byłoby uściaść przy zakładaniu butów, (zamiast "ławeczki") a pod nimi można byłoby też postawić obuwie?

Czy w przedpokoju o szerokości 142 cm sprawdzi się szafa PŁYTKA np z IKEI (szerokość ok 43 cm z przesuwanymi drzwiami)- czy jest praktyczna? Zostałoby ok 95 cm szerokości, czy taki przedpokój jest funkcjonalny?
Obserwuj wątek
    • monisienek Re: PRZEDPOKÓJ pytania 31.05.13, 09:23
      Tak, istnieją. www.szafkinabuty.pl, allegro: siedzisko, itd...

      Tak, będzie funkcjonalny.
    • lavitadesign Re: PRZEDPOKÓJ pytania 01.06.13, 16:40
      Proszę sobie wyobrazić, że oprócz samej szafki i jej zawartości należy doliczyć + - 60 kg wagi człowieka. Zwykła szafka z Ikei mogłaby być zawieszona na ścianie i służyć jako siedzisko, ale pod jednym warunkiem, że będzie dodatkowe mocowanie szafki. Najlepiej w postaci podpórek do półek np tego typu:

      www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30168724/
      Wieszając na zwykłe haki nie sprawdzi się na dłużą metę.

      Można również zaprojektować mebel pod wymiar, który będzie miał dodatkowe mocowanie do ściany w swojej konstrukcji, albo mebel częściowo wpuszczony w ścianę.

      Także, wykonalne, jednak dość kłopotliwe. Proszę zatem o zatrudnienie fachowego montażysty lub zlecenie projektu szafki projektantowi wnętrz.

      Polecam oczywiście własne usługi:

      kontakt@lavitadesign.pl
      793-410-065

      szczegóły na www.lavitadesign.pl

      Anna Bandyszewska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka