Dodaj do ulubionych

podłoga...

19.10.06, 20:02
Wiele osób narzeka na panele i twierdzi , że przenigdy by juz ich nie
położyła. Prosze użytkowników takowych o wypowiedzi - za i przeciw , jesli
nie panele to co?
Obserwuj wątek
    • edithea Re: podłoga... 20.10.06, 01:21
      A dlaczego? Zależy jakie panele, jesli ktoś położył sobie z OBI za 20 zł za metr
      to nic dziwnego że narzeka :) Panele lepszej jakości są grubsze, wytrzymalsze,
      mają różne stopnie ścieralności i są droższe. Najbardziej wytrzymała jest chyba
      deska. Ja tam mam tanie panele, leżą 2 lata i nic się z nimi nie dzieje, tylko w
      miejscu gdzie mam biurko i fotel na kółkach do komputera faktycznie wytarło mi
      się na nich kółko. Ale ja mam w ogóle inne podejście, jak się zniszczą za te
      kilka lat to po prostu wymienię je z radością na nowe, nie miałam zamiaru kłaść
      podłogi na 20 lat bo bym chyba nią za przeproszeniem już rzygała :)
      • kreatywni Re: podłoga... 22.10.06, 10:12
        Ja też mam tanie panele. Od półtora roku nic się z nimi nie stało. Pies na
        początku się ślizgał, ale szybko sie przyzwyczaił.
        A co do ogólnych wad paneli, odpieram zarzut że dziwnie stukają. Przynajmniej
        moje nie wydają żadnych dziwnych dzwięków. Faktem jednak jest, że są zimne.
        Wcześniej zawsze miałam wykładzinę dywanową i po położeniu paneli pokój zrobił
        się optycznie dużo większy.

Teraz kupiłam mieszkanie, w którym jest parkiet. Po długich namysłach
        postanowiłam go zachować. Doprowadzenie go do jakiego takiego stanu będzie
        nieco droższe niż tanie panele. No zobaczymy jak się sprawdzi.
    • mazi07 Re: podłoga... 23.01.21, 23:01
      można stosować panele winylowe. Sprawdzają się nie tylko w salonie ale również w kuchni czy na korytarzu gdzie takie panele mają styczność z wodą. Panele Arbiton mają różne wzory więc będzie łatwo użyć i dopasować do swojej aranżacji wnętrz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka